fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

68% 330 hlasů
6.8 10 330
USA, , 73 min.
Ultimate Avengers II
DVD od 16.4.2009 Palace Pictures

Režie: , ,
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize út. 7.4. JOJ Plus 10.05
JOJ Plus 10.05
Ukázka
01:35Největší z hrdinů týmu Mstitelů musí pokračovat ve válce proti mimozemšťanům. Vetřelci, i se starým nepřítelem Kapitána Ameriky Herr Kleiserem, o kterém se myslelo, že zemřel v roce 1945, napadli ukryté město v Africe, kde vládne Černý Panter. Když Kleiser zabije Panterova otce T´Chaku, Černý Panter odjede do Ameriky, aby získal od Kapitána Ameriky radu, jak nad Kleiserem zvítězit. Generál Fury se dozví, že mimozemšťané jsou stále na Zemi. Mstitelé odjedou potají do Afriky, kde musí nejdřív bojovat s jejími obyvateli. Nakonec je ale stejný cíl spojí a svedou krvavou válku proti mimozemšťanům.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Přidává se Black Panther, vrací se Herr Kleiser a všichni další známí... Giant Man je lehce nesympatický, Iron Man by mohl více hýřit vtipem. Ale celkově vzato se jedná o další nadprůměrný marvelácký animák. Skvělá jednohubka!
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ultimate Avengers II: Konečná pomsta II

Najväčší hrdina z tímu Pomstiteľov musí pokračovať vo vojne proti mimozemšťanom. Votrelci spolu so starým nepriateľom Herr Kleiserom, o ktorom si všetci mysleli, že zomrel v roku 1945, napadli ukryté mesto v Afrike, kde vládne Čierny Panter. Keď Kleiser zabije vládcovho otca T´Chaku, Čierny Panter odchádza do Ameriky, aby získal od Kapitána Ameriky radu, ako nad Kleiserom zvíťaziť. Generál Fury sa dozvie, že mimozemšťania sú stále na Zemi. Pomstitelia však potajomky odídu do Afriky, kde musia najprv bojovať s miestnymi obyvateľmi. Nakoniec ich však spojí rovnaký cieľ a pustia sa tak do krvavej vojny proti mimozemšťanom.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 1. 4. 2015 Svátek má Hugo
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz