fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

61% 941 hlasů
6.1 10 941
akční / horor, USA, , 108 min., od 12 let
Vampires / John Carpenter's Vampires / Vampire$
DVD od 1.1.2003

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:59Upíři nikdy nebyli tak silní jako teď. Nejstarší a nejmocnější z nich se chystá ovládnout svět.
Jde o souboj upírů s jejich kořistí a zároveň jedinými nepřáteli, s lidmi. Ty vede Jack Crow, oddaný a neohrožený zabiják upírů. Jacka už dlouho pronásleduje jediné jméno - Válek. Patří prvnímu, nejstaršímu a nejsilnějšímu z upírů, který je už jen krůček od nesmrtelnosti a možnosti pohybovat se po světě lidí i ve dne. Tomu musí Jack zabránit za každou cenu...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Přiznaný brak s laciným vizuálem, westernovým tempem, plytkými dialogy, skvělou hudbou a zábavnou akcí. Silná atmosféra zůstala, i když chybí napětí nejlepších Carpenterových filmů, James Woods zvládá pózu hláškujícího drsňáka, aniž by přehrával, a Sheryl Lee je sexy as ever. Upíři jsou pak dostatečně krvelační, s ničím se nemažou a masakrování jich i jejich je lahoda. Béčko, které si s chutí občas zopakuju.
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Upíři

obrazek
Od chvíle, kdy upíři drasticky rozbili jeho šťastné dětství, když nejprve dostali jeho otce a poté společně s ním jako čerstvým upírem přímo před chlapcovýma očima také jeho matku, zasvětil Jack život nenávisti a pomstě. Dnes je z něj zahořklý muž, fanatický lovec upírů, který v čele sehraného týmu pracuje jako námezdný žoldák najatý Vatikánem. Táhne jihozápadem spojených států, hledá skrýše a tajná hnízda upírů, která pak bez lítosti likviduje. Když po zničení jednoho takového upírského doupěte jeho tým oslavuje další úspěšný zákrok, objeví se nečekaný soupeř, mocný upír Jan Valek, který Jackův tým během krátké chvíle zlikviduje.
<>Obrázek nenalezen<> Zachrání se jen Jack a jeho parťák Tony Montoya. Jejich vatikánský zaměstnavatel, kardinál Alba, varuje Jacka před zaslepenou pomstou a žádá ho, aby sestavil nový tým. Současně mu pošle na zaučenou mladého, nezkušeného kněze Adama Guiteaua. Jack s Tonym však nedbají příkazů svých chlebodárců a jsou odhodláni Valeka dostihnout a vlákat do pasti, za pomoci návnady, kterou má být prostitutka Katrin. Tu Valek sice kousl, ale nedokončil, takže ještě stále upírem jen polovičním. Ukazuje se, že Valek je víc než nebezpečným soupeřem. Upírem se stal ve 14. století v temných uličkách evropské metropole Prahy a nyní je nadosah proměny, která by z něj udělala nejmocnějšího z upírů. Potřebuje získat starý náboženský artefakt, s jehož pomocí by dokázal snášet denní světlo.
<>Obrázek nenalezen<> Začíná závod s časem. Pokud se totiž Valek zmocní černého kříže dřív, bude se moci pohybovat na slunci a s ním všichni upíři, které svými ostrými zuby stvoří. Co Jack Crow netuší, je fakt, že v upíra se pomalu mění také jeho věrný parťák Montoya, kterého kousla Katrina.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 22. 8. 2019 Svátek má Bohuslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz