fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

60% 770 hlasů
6 10 770
animovaný / dobrodružný / komedie / rodinný / sci-fi, USA/Kanada, , 89 min.
Escape from Planet Earth
Kinopremiéra v ČR 7.8.2014 v SK 14.8.2014, DVD od 3.12.2014 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize čt. 31.5. Polsat Film 13.05
Polsat Film 13.05
Ukázka
02:22Největší tajemství naší planety budou odhaleny!
Slyšeli jste už o planetě Baab? A věděli jste, že tam žijí zábavní modří ufoni, kteří mají dokonce svého národního hrdinu? Je ním astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné mise, u kterých mu nenápadně pomáhá jeho super inteligentní bratr Gary. Když na vesmírné stanici zachytí volání SOS z obávané temné planety Země, Scorch neváhá ani minutu a vydá se vstříc neznámému světu v hlubinách vesmíru. Gary se ho snaží varovat, ale marně. Scorch se chytí do pasti a skončí v rukou lidí, kteří s ním nemají nejlepší úmysly. Garymu nezbývá nic jiného, než vymyslet dokonalý plán útěku z planety Země, aby zachránil Scorche a všechny jeho mimozemské přátelé.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Je to příjemná a pohodová komedie na kterou se dá koukat
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

O filmu Útěk z planety Země

obrazek
Slavný astronaut Scorch Supernova se ocitne v rukou nepřátel na vzdálené Temné planetě, odkud ho může vysvobodit jedině jeho super inteligentní bratr Gary. Útěk z planety Země je rodinná 3D komedie plná dobrodružství a sympatických příšerek ze všech koutů galaxie.

Meziplanetární záchranné mise udělaly ze Scorche Supernovy národního hrdinu planety Baab a jeho odvážné kousky pravidelně sledují v televizi tisíce nadšených fanoušků. S pomocí jeho chytrého bratra Garyho, který řídí meziplanetární mise vesmírné základny BASA, se Scorch stal žijící legendou. Získal si srdce krásné televizní reportérky Gabby Babblebrockové a neutichající obdiv Garyho syna Kippera.

Když si Scorch uvědomí, že byl vlákán do zákeřné pasti nastražené mocichtivým generálem Shankerem, je už moc pozdě. Ocitne se uvězněný spolu s nejbrilantnějšími mozky vesmíru na vojenské základně Area 51, ze které není úniku. Shankerův tajný plán ještě navíc ohrožuje celou galaxii a zastavit ho může jen Garyho geniální plán útěku.

obrazek
Hrdinové filmu

Scorch Supernova - odvážný astronaut, který si získal neutichajícíobdiv svými dechberoucími vesmírnými výpravami. Scorch je národníhrdina planety Baab, na které celá ufonská populace pokaždé napjatěsleduje jeho hrdinské činy v přímém přenosu televize BNN.

Gary Supernova - chytrá hlavička vesmírné stanice BASA. Gary se vždy cítil být trochu ve stínu svého slavného bratra Scorche. Ale bez Garyho oddanosti a geniality by si už dávno na nebojácném svalovci pochutnaly vesmírné příšery.

Generál Shanker - Shanker vyvolává dojem oddaného vojáka, ve skutečnosti ale chladnokrevně baží po moci a jeho jediným cílem je vymýtit z vesmíru všechnu inteligenci.

Kira Supernova - Garyho oddaná a milující manželka. Kira pracovala 15 let jako testovací pilotka pro BASU. Teď se naplno věnuje Garymu a jejich roztomilému synovi Kipperovi. Ale nemyslete si, že Kira je jenom ženou v domácnosti. Když se její nejbližší ocitnou v nebezpečí, není radno si s ní zahrávat!

Kipper “Kip” Supernova - odvážný devítiletý syn Garyho a Kiry, pro kterého je největším hrdinou v galaxii strýc Scorch. Zjistí však, že genialita jeho tatínka a svaly strýce tvoří nepřekonatelný tým!

obrazek
Io - mimozemská bytost nevšedních rozměrů, která skončila v rukou Shankera a jeho přisluhovačů. Io pochází ze společenství kyklopů obývajících Slunce a občas má problémy ovládat svůj temperament. Je vždy připravena bránit své přátele ze všech sil!

Doc - intergalaktický terapeut, který má dokonce vlastní talkshow. Patří k vysoce inteligentní mimozemské rase. I on skončil uvězněný na vojenské základně v nechvalně proslulé Area 51, kde ho Shanker donutil pro lidstvo vynalézt sociální sítě.

Thurman - tříoký šnečí div se čtyřma „nohama“, který za sebou všude nechává hustý sliz. Gary nemohl dostat ideálnějšího spoluvězně v Area 51.

Gabby Babblebrock - atraktivní reportérka stanice BNN. Její srdce patří jedinému - Scorchovi.

Lena - Garyho krásná inteligentní a zároveň falešná šéfka. Má velké ambice a slabost pro chlápka podobného Elvisovi, to může znamenat konec planety Baab.


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 27. 5. 2018 Svátek má Valdemar
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz