fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

62% 12 hlasů
6.2 10 12
krimi, Česká republika,

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:05Příběh herce, který hrál hlavní roli v kriminálních případech a teď kriminální případ hraje hlavní roli v jeho životě.
Povoláním herce je prožívat cizí životy. Mohlo by se zdát, že starého zkušeného herce, který hrál stokrát roli vyšetřovatele a stokrát byl u identifikace mrtvoly, nemůže nic překvapit. A přece překvapí.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu ...a nebo že by divák opravdu zhloupnul a bavil se u sledování jednoduché - až hloupé a ploché rádoby detektivky snad jakoby ve stylu Chandera či Gardnera. Bohužel - jen jakoby. Ač mám rád Kňažka, Nárožného i Chýlkovou (ostaní by klidně nahradil libovolný kompars, jen statují a jen několik málo okamžiků), v tomto se ani oni nijak nepředvedli - snad to, slovy hlavního hrdiny, dělali jen pro peníze (nebo za jejich nijaké výkony mohl scénář či režisér? - nevím). No - nebudu zákeřný a vraha neprozradím, snad se někdo slabšího ducha bude muset zamýšlet - běžnému diváku je tato postava známa po několika úvodních minutách.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu V hlavní roli

Herec Vorel právě natáčí jednu z posledních televizních rolí detektivů. Celý den se nemůže dovolat své ženě, a ani po návratu ji doma nenajde. Nahlásí na policii, že je nezvěstná. Policie ale situaci bagatelizuje v domnění, že se žena někde zapomněla s kamarádkou, a tak se pátrání věnuje především sám. Ale když se ozve vyděrač, který chce za propuštění jeho ženy pět milionů, situace se změní. Vorel se snaží za každou cenu peníze získat, dokonce kývne na seriál, kterému se nejdřív bránil, ale stejně je jeho žena po několika dnech nalezena mrtvá. A co víc, sám nevinný herec se dostává do podezření. Smrt jeho ženy se totiž nápadně podobá té z jeho posledního kriminálního filmu. Kdo má zločin na svědomí a proč se stal?logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 14. 8. 2018 Svátek má Alan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz