fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

77% 2059 hlasů
7.7 10 2059
drama / komedie / fantasy, USA, , 112 min., od 11 let
Being John Malkovich
DVD od 5.1.2004 , Blu-Ray od 5.10.2011 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:52Chtěli jste se někdy stát na okamžik někým jiným? Třeba někým slavným? Teď máte možnost. Jak to asi vypadá v kůži Johna Malkoviche?
Nezaměstnaný loutkoherec Craig Schwartz přijme místo v podivné firmě kde se zamiluje do nepřístupné kolegyně Maxine a kde náhodou objeví vchod do magického tunelu. Jeho prostřednictvím se ocitá v hlavě herecké hvězdy Johna Malkoviche. Vidí a cítí totéž co on! Zázračný výlet trvá ovšem jen patnáct minut. Možnost ocitnout se v cizím těle je dobrým prostředkem k výdělku a Craig toho maximálně využije. Především to ale přinese řadu nečekaných problémů a komplikací.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Zavání to artem, ale přitom to art není, je to spíš ujeté, ale tak to Burtonovy filmy také (jen jinak). Je to vlastně úchylné (a možná trochu nechutné pro někoho, kdo nesnáší buď transexuály, nebo cokoliv, co zavání homosexualitou, přestože film o tom není, ale nebojí se toho, zvláště ze začátku). Mě to ale hrozně bavilo. Pravda, možná je k tomu dobré si dát tu jednu skleničku vína, aby se člověk trošku uvolni, ale pak to dokáže pobavit. Co oceňuji, že to ale není ztřeštěný film, vlastně je i dost logický (až na pár věcí, které se berou jako samozřejmé, třeba jak se přišlo na tu vědu o portálu do Malkoviche, nebo celkově, jak vznikl). Navíc se tu pracuje s drobnými podivnostmi jako 7 a půlté patro, což je prostě snížené patro (že se tam nepostavíte rovně) v jedné kancelářské budově, všemi akceptované, nic tajného. Nemluvě o ženě, která vystudovala poruchy mluvení a nikomu nerozumí. Také se musím pozastavit nad tím, proč portál nebyl v jiné kanceláři, kde by byl mnohem lépe chráněný... Je to prostě takové ujeté, trochu surrealistické, ale přesto v celkem reálném světě. A nějaké věci k zamyšlení to má (jaké by to bylo cítit jako někdo jiný).
Všechny komentáře k filmu 27+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 8. 2. 2016 Svátek má Milada
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz