fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

77% 1697 hlasů
7.7 10 1697
drama / komedie / fantasy, USA, , 112 min., od 11 let
Being John Malkovich
DVD od 5.1.2004 , Blu-Ray od 5.10.2011 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
01:52Chtěli jste se někdy stát na okamžik někým jiným? Třeba někým slavným? Teď máte možnost. Jak to asi vypadá v kůži Johna Malkoviche?
Nezaměstnaný loutkoherec Craig Schwartz přijme místo v podivné firmě kde se zamiluje do nepřístupné kolegyně Maxine a kde náhodou objeví vchod do magického tunelu. Jeho prostřednictvím se ocitá v hlavě herecké hvězdy Johna Malkoviche. Vidí a cítí totéž co on! Zázračný výlet trvá ovšem jen patnáct minut. Možnost ocitnout se v cizím těle je dobrým prostředkem k výdělku a Craig toho maximálně využije. Především to ale přinese řadu nečekaných problémů a komplikací.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu V kůži Johna Malkoviche je dnes už vlastně legenda, tak jsem si chtěla doplnit filmové vzdělání - což pro mě byla osudová chyba! Možná jsem nebyla na správné vlně, ale pochybuji, že bych někdy v budoucnosti takovouhle vlnu chytla :-) Je to úchylné, ulítlé a divné (což asi bylo záměrem tvůrců, ale na mě tenhle mix opravdu nezapůsobil). Oceňuji nápad, ten je šílený, včetně 7,5 patra (už jen ta představa, takhle se někde hrbit, z toho jsem měla úplně husí kůži) a hlavně vtělení se Johna Malkoviche, který má můj obdiv, že byl ochoten takovou roli přijmout. Ale pak už se nelítostně vrstvily vztahy jeden na druhý a já doufala, že to brzo skončí.
Všechny komentáře k filmu 15+ Napiš komentář k filmu a získej DVD ZDARMA

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 24. 4. 2014 Svátek má Jiří
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz