fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

31% 346 hlasů
3.1 10 346
film / drama, akční, dobrodružný, fantasy, Německo/Kanada, , 96 min.
In the Name of the King: Two Worlds

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:02Bývalý voják má za úkol vrátit se v čase do středověku a za pomoci svých bojových dovedností a zkušeností naplnit staré proroctví.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Fantasy ktorá má všetko, čo priemerná fantasy má mať, hrdinu bez bázne a hany, dobro a zlo, čarodejnicu a veštkyňu, veštbu čakajúcu na naplnenie, kráľovstvo ohrozované temnými silami, súboje, monštrum i cestovanie časom. Ale aj napriek tomu nestojí ani za zlámanú geršlu. Chýba tu scénar, triky, dej, štipka humoru i napätia, na heroickú fantasy je tu príliš málo postáv, na kraťas príliš veľa minút. Jedinou hviezdičkou je tu možné akurát tak oceniť herecký výkon dráčika, ktorý prevyšoval všetkých ostatných minimálne o jednu dračiu hlavu...
Všechny komentáře k filmu 7+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ve jménu krále 2

Granger učí bojové umění ve Vancouveru. Jednoho dne se u něj objeví žena, která otevře časoprostorový portál - a Granger se ocitá ve středověku, kde mu všichni blahořečí. Žena, která ho přenesla časem, byla králova kouzelnice Elianna, kterou zabili odpůrci krále, zvaní Temní, hned po překročení časoprostoru. Granger je odveden vojskem, jehož velitelem je nedůvěřivý Allard, ke králi Havranovi. Granger se dozví, že - jak říká proroctví - je vyvolený zničit temné povstalce z hor, kteří poslouchají svatou matku. Granger se má vydat do hor v doprovodu vojska a doktorky... Granger je odveden k věštkyni, která mu řekne, že musí vykonat ještě dvě zkoušky ze tří. První vykonal ve svém původním životě, druhou zkouškou je zabít svatou matku a třetí najít hybatele... Hned ráno odchází Granger s doktorkou a vojskem vedeným Allardem naplnit proroctví. Sotva vstoupí do lesů, začne první souboj s Temnými. Ti Grangera nechtějí zabít, ale s vojáky se bijí na smrt. Granger tuší, že v proroctví je něco, o čem ještě neví. Pokračuje za svatou matkou sám, neboť vojsko bylo pobito a doktorku kvůli zranění nohy ukryl v lese... Granger se dostane až k lůžku svaté matky, která je velmi milá a vysvětlí mu, že je následníkem trůnu, to ona sama ho přenesla časovým portálem do budoucnosti. Granger se dozví, že jeho otec byl vlídný král, ale svrhl ho Havran, který je i alchymistou a vypustil mezi lid, který zůstal věrný králi, ničící nemoc.


Podobné filmy

101 dalmatinů
(One Hundred and One Dalmatians) Dalmatin Pongo má svého pána Rogera, který se živí skládá...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Charlieho andílci: Na plný pecky
(Charlie´s Angels: Full Throttle) Tři krásné špičkové agentky vládnoucí inteligencí, sexap...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Harry Potter a Princ dvojí krve
(Harry Potter and the Half-Blood Prince) Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta způsobí Smrt...
dnes 20.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 17. 1. 2020 Svátek má Drahoslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz