fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

55% 345 hlasů
5.5 10 345
film / animovaný, dobrodružný, komedie, Kanada/USA/Jižní Korea, , 95 min.
The Nut Job 2: Nutty by Nature
Kinopremiéra v ČR a SK 24.8.2017, DVD od 17.1.2018 Magic Box

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize dnes Sky Movies Family HD 08.45
Sky Movies Family HD 08.45
Ukázka
02:25Po událostech prvního filmu musí veverčák Bručoun se svými přáteli zabránit starostovi Oakton City zbourat jejich domov kvůli plánované výstavbě pochybného zábavního parku.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

O filmu Velká oříšková loupež 2

obrazek
Na začátku filmu Velká oříšková loupež 2 bydlí veverčák Bručoun se svou přítelkyní mopslicí Precious a nejlepším přítelem krysákem Buddym v nedávno zavřeném obchodě s oříšky. Díky hojnosti jídla si žijí dobře … Dokud obchod s oříšky z nevysvětlitelných příčin nevybuchne! Po neúspěšném hledání jídla po celém městě se Bručoun vrací do parku Svobody. Andie je šťastná, že všechna zvířata opět žijí společně tak, jak to příroda zamýšlela.

Naneštěstí pro Bručouna, Andie a další zvířata má starosta Muldoon, nejzkorumpovanější politik města Oakton, s parkem Svobody jiné plány. Z výšin své luxusní střešní kanceláře vidí v nádherném park pouze výhodně položený městský pozemek, ze kterého neplyne žádný zisk. Na tiskové konferenci starosta oznámí, že buldozery srovnají park Svobody se zemí a místo něj tam bude postaven zábavní park Libertyland. Kdy by stál o normální park, když místo něj může chodit do zábavního parku? Starostova rozmazlená dcera Heather si představuje, jak bude tancovat v cukrové vatě. Do města přijel její francouzský buldoček Frankie.

Když se do parky začnou valit buldozéry, rozhodnou se zvířata v čele s Bručounem postavit na odpor. Neohroženě se vrhne do riskantního boje a pustí se do křížku se stavebními dělníky a jejich obrovskými stroji. Díky vzájemné spolupráci se zvířatům podaří vyzrát na stavební dělníky a zastavit je, alespoň dočasně. Zatímco zvířata slaví své vítězství, starosta spřádá další plány.

Skupina agresivních extreminátorů z odchytové a vyhlazovací služby v čele se zlomyslným Guntherem vtrhne so parku a zničí vše, na čem spočine jejich zrak. Zvířata s nimi nemohou soupeřit a rychle se stáhnou. A co je horší, Heather unese mopslici Precious. Bručoun a Buddy se vydávají na odvážnou výpravu do nebezpečných městských ulic, aby Precious zachránili. Cestou se setkávají tváří v tvář s nebezpečným panem Fengem, drsným městským myšákem ovládajícím smrtící umění kung-fu.

S blížícím se slavnostním otevřením zábavního parku musí zvířata spojit své síly a společně zachránit mopslici Precious, překazit starostovy plány a jednou pro vždy zachránit park Svobody!

Prohlášení režiséra

Když jsem psal a režíroval film Velká oříšková loupež 2, chtěl jsem natočit ještě skvělejší a zábavnější film, než byl ten první, a podle mě se nám nepochybně podařilo toto předsevzetí splnit. Převzali jsme postavy, které si lidé zamilovali v prvním filmu, přidali jsme další a vytvořili jsme pro ně nový strhující příběh.

Režírování filmu Velká oříšková loupež 2 mi poskytlo příležitost spolupracovat se skvělými umělci z celého světa. Více než 150 umělců vytvářelo více než dva roky postavy, animace, scény, rekvizity, hudbu a další elementy filmu Velká oříšková loupež 2. Natáčení animovaného filmu je zdlouhavý a do nejmenších detailů propracovaný proces, takže bylo nádherné vidět, jak při produkci do sebe všechno zapadá. Myslím, že je výsledek je fantastický a vzdává hold všem umělcům, kteří se na něm podíleli.

Měl jsem také velké štěstí, že jsem mohl spolupracovat s neuvěřitelně talentovanými a zábavnými herci. Will Arnett, Maya Rudolph a Katherine Heigl ochotně a s velkým nadšením propůjčili hlasy svým postavám z prvního filmu. Všichni jsou to skvělí komediální herci a společně se nám podařilo dosáhnout toho, že jejich postavy jsou legrační a poutavé. Nové postavy (které namluvili Bobby Moynihan, Bobby Cannavale, Isabela Moner a Jackie Chan) si rychle padly do oka s původním obsazením a to se odrazilo i na jejich bezproblémové spolupráci. Kombinace starých a nových postav nám umožnila natočit film, který určitě nezklame žádného diváka.

Velká oříšková loupež 2 je film, který kromě toho, že pobaví, přináší také důležité poselství sounáležitosti a rovnosti. Zvířata si uvědomí, že mohou něčeho dosáhnout, až když nechají stranou to, čím se vzájemně liší, a začnou spolupracovat. V současnosti je více než kdy jindy důležité akceptovat to, čím se lišíme, a spojit své síly při řešení problémů. Jak říká pan Feng: „Jedeme v tom společně!“

Podobné filmy

Čtrnáctý u stolu
Karel Höger jako záhadný mladý muž v komedii s detektivní zápletkou (1943). Dále hrají: J....
dnes 06.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Ten kluk je postrach
(Problem Child) S raubířem Prckem nikdo dlouho nevydrží! Když se jednoho dne objeví vážní ...
dnes 09.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Lovecká sezóna
(Open Season) Do života zdomácnělého medvěda Booga vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný...
dnes 11.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 16. 6. 2019 Svátek má Zbyněk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz