fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

49% 764 hlasů
4.9 10 764
film / thriller, akční, drama, USA, , 90 min., od 12 let
The Marine
DVD od 23.4.2007 Bonton

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:08John Triton měl slibnou kariéru u mariňáků ale neuposlechnutí přímého rozkazu při akci v Iráku ho dostalo do situace kdy opouští marinu a vrací se za svou milovanou ženou. Snaha začlenit se do normálního života se mu nedaří podle jeho představ, tak si vyjedou se ženou na romantický výlet do hor. Jenže u benzinové pumpy narazí na bandičku zlodějů utíkající s diamanty o velké hodnotě. Situace se vyhrotí a paní Tritonová padne jako rukojmí. A už začíná honička na život a na smrt. John se snaží zachránit svou manželku a police chce dostat diamanty zpět. Scenérie bažin a vod nabízí úkryt zloděje ale také šanci pro Johna jak se k nim dostat nepozorovaně.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Zběsilý explozivní akční film s klasickou zápletkou používající převážně v 80. a 90. letech, ke které se tvůrci nejednou vrátili. Je to film, u kterého je zakázáno přemýšlet, neboť třeba stále jedoucí policejní vůz vypadající po střelbě jako cedník s řidičem nemající na sobě ani škrábanec prostě nikdo nevysvětlí. Žádné zbytečné řeči, žádné dějové odbočky. Tady se jde neustále střemhlav kupředu a diváka nenechá vydechnout. John Cena je další wrestler dající se na hereckou branži a debutoval hned v tom nejakčnějším spektáklu v roli, kdy i Arnie bledne závistí. Děj je sice prost krvavých či vyloženě brutálních scén, ale o to tady zřejmě ani nešlo. V podstatě je to jako hraný komiks se všemi aspekty žánru.
Všechny komentáře k filmu 19+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Voják

Mariňák John Triton je pro neuposlechnutí přímého rozkazu propuštěn ze služeb armády. Přitom právě toto porušení rozkazu zachránilo několik členů týmu, zajatých teroristickou organizací v Iráku. John však nezahálí ani chvíli. Se ženou Kate zůstane doma jen pár hodin a hned další den si najde práci jako ochranka v obrovském podniku. Mariňáctví pro něj byl ale celý život, nová práce ho vůbec nebaví. Jediné povyražení tam vyvolá expřítel jedné zaměstnankyně, kterého John vynese až ke vchodu, kde se do nich samozřejmě pustí mužova ochranka. Po rvačce, při které John prohodí několik lidí oknem, skončí opět jako nezaměstnaný. Kate navrhne, aby se jeli někam projet jen oni dva... Mezitím ve městě vejde do klenotnictví honosně oblečený muž, který po chvíli zneškodní ochranku a požaduje vydání diamantů uložených v trezoru. Mezi rukojmími je i žena Angela, které onen muž - známý jako Rome - pohrozí smrtí, pokud nebude vpuštěn do trezoru. Později se ukáže, že Angela patří mezi jeho komplice, stejně jako mladík v trezoru, a celé je to jen divadélko pro svědky. Ve chvíli, kdy má Rome diamanty bezpečně uložené v náprsní kapse, chystá se k odchodu. Mladík se však dožaduje, aby ho zranil, jinak nebude přepadení vypadat opravdově. Protože ale Romea přede všemi osloví jménem, ten ho na místě zastřelí. Při odjezdu ještě samopalem střílí do právě přijíždějícího policejního vozu, jeho kumpán Morgan s bazukou je ale rychlejší a městem otřese mohutný výbuch. Ten ukončí jejich dobře promyšlenou akci a celá skupinka odjíždí do bezpečného úkrytu... Na diamanty už má Rome domluveného kupce, musí však lup nejdřív dopravit na místo setkání. Morgan dostane za úkol vyzvednout nové auto. Frank mu nabízí dodávku, do které se spolehlivě vejde všech pět lidí. Pro Morgana není ale dost nóbl, takže jakmile Frank odejde, vezme si poblíž stojící nablýskaný černý cadillac. Kdyby však tušil, jaké problémy mu to způsobí, určitě by si to rozmyslel... Na benzinové stanici, kde jsou shodou náhod právě John s Kate, upoutá černý cadillac pozornost policisty. Vidí na autě samolepku z Las Vegas, a tak se začne nezávazně bavit o tomto hráčském doupěti. Morgan z prodejny na pumpě jejich hovor neslyší, ale domnívá se, že mají potíže. Vyběhne tedy ven a policistu chladnokrevně zastřelí. Chce se zbavit i druhého strážce zákona, do toho se vmísí John, který se bojí o svou milovanou Kate. Rome s partou nakonec Kate unesou a vydávají se na útěk. Aby zachránil svoji ženu, nezbývá Johnu Tritonovi než se vrhnout do nebezpečného pronásledování na vlastní pěst.


Podobné filmy

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů
(Ice Age: Dawn of the Dinosaurs) Naši známí hrdinové v čele s mamutí rodinkou, tygrem a sv...
dnes 15.55
Prima Cool
Godzilla
Po katastrofě v jaderné elektrárně v Japonsku vláda prohlásí, že šlo o zemětřesení. Jenže ...
dnes 17.35
Nova Cinema
Živý terč
(Hard Target) Tak dlouho bezcitní zabijáci pořádali hony na lidi, až se sami stali obětí l...
dnes 21.40
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 23. 4. 2017 Svátek má Vojtěch
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz