fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

46% 596 hlasů
4.6 10 596
komedie, USA, , 87 min.
North
DVD od 12.4.2009 Levné knihy

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:25Co s rodiči, kteří mají ideální dítě a vůbec si toho nevšimnou? Poslat je k vodě a najít si nové.
Jedenáctiletý North je přesvědčen, že si ho rodiče příliš neváží. Soud rozhodl, že má právo si vybrat nové a tak cestuje po světě, aby našel ideální mámu a tátu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu někteří měli to štěstí jako Elijah Wood a hrájí už od dětství- to potom mají jednoduší se dostat k různým Pánům. Docela vtipná pohádka, která vsadila na jméno Bruce Willise (taková reklama- jméno na obal- jestli v tom filmu vůbec byl on :-)). Odlehčená pohádka s mírným poučení- před těmi deseti lety se mi líbil...(to bude asi tím, že jsem byl o dost nenáročnější divivák..)
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Všude dobře, doma nejlíp

Hlavním hrdinou poněkud neobvyklého vyprávění o tom co by bylo, kdyby bylo všechno možné, je jedenáctiletý chlapec North Nelson, který je tak vzorný, že ho ostatní rodiče dávají těm svým za vzor. Dobře se učí, je oporou školního baseballového mužstva i divadelního kroužku. Zkrátka ideální dítě. Jediný, kdo si toho nevšímá, jsou jeho rodiče, neustále zaměstnaní, neustále si všímající pouze svých starostí. A tak se North rozhodne jednat a ve školních novinách si objedná inzerát, kterým hledá nové rodiče a kamarád mu sežene horlivého právníka Arthura Belta. Vše se pochopitelně rychle rozkřikne, děti se začnou bouřit proti svým rodičům, celému případu se začne věnovat tisk a televize. Nelsonovi se nemohou k celé věci vyjádřit, protože v šoku upadli do komatu a tak je excentrický soudce s případem rychle hotov. North je volný a může si hledat nové rodiče. Pokud si je ovšem nenajde do konce prázdnin, skončí v sirotčinci. A tak se chlapec vydává na cestu po světě, aby si našel ty pravé a milující rodiče. Na první pohled to nebude nic těžkého, protože o chlapce je mimořádný zájem. Nejprve se North vydá k milionářské rodině Texových, nechce však být náhradou za jejich zemřelého syna a tak pokračuje v hledání. Na Havaji, na Aljašce, v Číně, mezi Amenity. Nikde si však nenachází to pravé. A co je ještě podivnější. Začíná se mu stýskat po jeho vlastních rodičích.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 22. 8. 2019 Svátek má Bohuslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz