fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

77% 1022 hlasů
7.7 10 1022
film / komedie, dobrodružný, drama, USA, , 111 min., od 11 let
Secondhand Lions
DVD od 23.3.2005 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:18Strávit prázdniny na farmě svých podivínských strýců je to poslední, po čem malý Walter touží. Jak se zdá, čeká ho nudné léto. Svérázná dvojka mužů ale vlastní neskutečné bohatství. Šeptá se, že ukradli miliony dolarů přímo slavnému Al Caponemu... Dobrodružný snímek je zajímavý nejen svým námětem, ale hlavně skvělým hereckým obsazením.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Líbilo se mi podání tohoto filmu- dějem to byla pohádka, ale nebylo to úplně klasické. Přišlo mi to spíš jako pohádka pro děti vyššího věku, svým zpracováním se to myslím líbí i dospělákům. Byl to prostě super film, naprosto mě dostal. Doporučila bych, i když jste vyššího věku nebo i jako rodinný film.
Všechny komentáře k filmu 21+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Vysloužilí lvi

Zchátralá farma, dva svérázní strejdové a prázdniny, které změní život bázlivého chlapce. Walter Coleman je bázlivý čtrnáctiletý kluk, kterého o prázdninách roku 1962 odveze chamtivá matka Mae na zchátralou farmu podivínských strýců Huba a Gartha McCanna, o nichž se šeptá, že ukrývají velké bohatství. Ani on ani svérázní muži nejsou příliš nadšení, když však Walter zjistí, že ho matka oklamala a není k zastižení, nezbývá mu než zůstat a zvyknout si na manýry Huba a Gartha, mezi než patří například střelba po podomních obchodnících. Walter je sice bázlivý, ale není hloupý, a tak mu neunikne, že minulost strýčků skrývá nějaké tajemství. A protože na farmě není telefon ani televize, snaží se muži chlapce pobavit historkami ze svého dobrodružného života. Jak se vydali do Francie, kam dorazili v den, kdy Německo začalo válku. Jak se omylem ocitli mezi branci a skončili v armádě, aby pak v řadách francouzské cizinecké legie bojovali v mnoha bitvách první světové války. Jak se ocitli v Africe, kde se Hub zamiloval do krásné princezny Jasmine, která byla zaslíbena mocnému šejkovi. Jak ji Hub zachránil před nechtěným manželstvím, zuřící šejk vypsal na jeho hlavu odměnu deset tisíc zlaťáků a Garth ho zachránil, přestrojen za nájemného vraha. Jak Hub bojoval se šejkem, vyhrál a získal si jeho respekt. Jsou to tak fantastické historky, že si Walter není jist jejich pravdivostí. Kromě toho prožije díky Hubovi a Garthovi během prázdnin řadu vlastních dobrodružství. Společně se vypořádají s chamtivými příbuznými i bandou Mexičanů, a když muži koupí od cirkusu starou lvici, aby zavzpomínali na africké lovy, pojmenuje ji Walter Jasmine, aby ji uchránil před smrtí. A pak jednoho dne Walter objeví úkryt, plný peněz. Rozhodně se správně?


Podobné filmy

Já a moje příšera
(The Water Horse) Malý Angus objeví na břehu jezera Loch Ness zvláštní obří vejce, ze kter...
dnes 05.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Boty
Ivan Hlaváček na zlaté svatbě prarodičů doslova na vlastní kůži pocítil úsloví: Každý sám ...
dnes 09.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Soukromá válka pana Wilsona
(Charlie Wilson's War) Charlie Wilson je průměrný americký kongresman, který se raději než...
dnes 12.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 16. 10. 2019 Svátek má Havel
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz