fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

62% 1308 hlasů
6.2 10 1308
film / drama, USA, , 127 min., od 12 let
Wall Street: Money Never Sleeps
Kinopremiéra v ČR a SK 30.9.2010, DVD a Blu-Ray od 14.2.2011 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize pá. 20.9. Sky Movies Drama & Romance HD 01.30
Sky Movies Drama & Romance HD 01.30
Ukázka
02:24Michael Douglas zpět ve své oscarové roli finančního žraloka Gordona Gekka.
Do dekadentního prostředí finanční tepny světa zavedl Oliver Stone diváky již v roce 1987. Nyní se filmový triumvirát v podobě režiséra Olivera Stonea, herce Michaela Douglase a producenta Edwarda R. Pressmana po 22 letech opět sešel v New Yorku, aby spolu natočili pokračování slavného filmu Wall Street, tentokrát s podtitulem Peníze nikdy nespí. Gordon Gekko, bývalý finanční žralok, kterého pojistné podvody a praní špinavých peněz dostaly před 23 lety za mříže, stojí před branami věznice jako změněný a možná i lepší člověk. Jeho vyhlídky nejsou nijak růžové, skrz prsty se na něj dívají nejen jeho bývalí kolegové, ale i dcera Winnie, která s ním záměrně zpřetrhala všechny vazby. Jistým mostem k dceři by se mohl stát její snoubenec Jacob, který nápadně připomíná postavu Charlieho Sheena z prvního dílu. Také je to mladý finanční dravec připravený chytit šanci za pačesy a už ji nepustit. Vydělává pohádkové peníze ve společnosti svého mentora Louise Zabela, jenže série falešných obvinění firmy z obrovských dluhů vedou k hlubokému propadu jejích akcií. Na dno tak padne i Jacob, který se vypraví na přednášku svého potenciálního tchána, v níž napravený hříšník předjímá příchod světové finanční krize. Po přednášce Jacob Gekka vyhledá a uzavře s ním zvláštní dohodu. Gekko využije svých dávných kontaktů a pomůže mu zjistit, kdo a proč zničil firmu jeho chlebodárce. A Jake mu na oplátku proklestí cestu k jeho dceři. Klíčová otázka ovšem zní: Dá se Gordonu Gekkovi skutečně věřit?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Reziser Oliver Nahrobny Kamen /Salvador, Takovi normalni zabijaci/ je dost kontroverzny- a aj u mna. Niektore jeho filmy /The Doors/ milujem, a niektore na oplatku otvorene nenavidim a pohrdam nimi /Takovi Normalni zabijaci/. Tentokrat vsak uz ide o lepsi nadpriemer. prostredie Manhattanu fascinujuce, a vsetku pozornost strhne na seba Michael Douglas /Lovci Lvu/, ktory si tuto rolu doslova uziva. Reziser Oliver Kamen vie rezirovat, takze divak bude aj tuna spokojny. Ma to vsak niekolko ale. Dejova linia nestrhne dostatzocne, filmari vybrali za sexicu Carey Mulligan, ktora ma az tak neoslovila. Cize chybala druha sexica, a namiesto Mulligan mohli vybrat lepsiu samicu. Shia LaBeouf je tuna uplne zbytocny, prazdna postava, ktora vo filme len zavadzia a nema tam co hladat. Ale ako som spominal, Manhattan je fascinujuci. 72 %
Všechny komentáře k filmu 26+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Wall Street: Peníze nikdy nespí

Gordon Gekko byl odsouzen za nelegální spekulace, po návratu na svobodu ho však jeho dcera Winnie nehodlá přijmout. Její přítel Jake Moore je také spekulantem na burze a jejího otce velmi obdivuje. Je to úspěšný mladý muž, jenž pracuje pro jistou firmu, ta se ovšem po několika neúspěšných fúzích dostává do krachu a její představitel spáchá sebevraždu. Jake je velmi smutný a hodlá zjistit celou pravdu, proto se začíná tajně scházet s Gordonem Gekkem. Ten mu osvětluje celé zákulisí podvodných a lživých ataků na firmu, pro kterou Jake dělal. Za celou touto aférou stojí Bretton James. Jake se rozhodne Brettona zničit a vypustí několik fám. Bretton se chytne, navíc si přibere Jakea do svého týmu. Gordon Gekko chce na oplátku za informace, které Jakeovi poskytuje, obnovit vztah se svou dcerou. Ta je ovšem velmi tvrdohlavá a odmítavá. Po nějaké době však Jake zjistí, že Gekko nechce až tak svou dceru jako spíše 100 000 000 milionů dolarů, které jí uložil na účet před svým zatčením. Jake má ovšem plnou hlavu pomsty Brettonovi, kterou chce vyřešit ze všeho nejdřív.


O filmu

obrazek
Je rok 2001 a Gordon Gekko po letech strávených ve vězení za praní špinavých peněz a pojistné podvody stojí před branami federálního nápravného zařízení jako změněný, lepší člověk. Nikdo na něj nečeká, ani dcera Winnie, které se odcizil, ani nikdo z kolegů z Wall Street, kteří stále čile hromadí větší a větší jmění. Nyní, po osmi letech za mřížemi, je Gekko sám, outsider.

V roce 2008 mladý, chytrý obchodník Jake Moore vydělává milióny ve společnosti Keller Zabel Investments, kterou vlastní Jakeův mentor Louis Zabel. Jakeova přítelkyně Winnie ho v podporuje v jeho idealistickém nadšení - které tolik postrádala u svého otce - investovat v “zelené energii”.

Náhlá vlna obvinění, že Keller Zabel je zatížena miliardami v toxickém odpadu, způsobí obrovský pokles jejich akcí na burze a Louis Zabel je nucen bojovat za přežití své společnosti. Když vládní federální rezervy odmítnou poskytnout záruky, partner silné investiční banky Bretton James nabídne, že jeho společnost Keller Zabel převezme za zlomek skutečné ceny.

Jake, hluboce zadlužen, s nejistým zaměstnáním a zasažen ztrátou svého mentora, navštíví přednášku Gordona Gekka, který propaguje svoji novou knihu “Je chamtivost dobrá?” Gekko popisuje, že hrabivost je nejen dobrá, ale v současné době i legální, a že nezdravý finanční systém umožňující nekontrolovatelné spekulace a zvyšující se státní dluh zničí americkou ekonomiku.

Jake, bez vědomí Winnie, vyhledá Gekka a nabídne mu, že mu pomůže zprostředkovat opětovné sblížení s dcerou, pokud mu Gekko poskytne informace, proč byl Louis Zabel podveden svými spolupracovníky. Vznikne tak partnerství mezi Jakem a Gekkem, jehož cílem má být pomsta za krach Kellera Zabela a obnovení vztahu Gekka s Winnie. Zbavil se ale Gekko skutečně své druhé tváře?

Wall Street: Peníze nikdy nespí je příběh o penězích za každou cenu a o lidech, kteří udělají cokoliv, aby si zajistili vstup do nejluxusnějšího klubu bohatství a moci. Stejně tak je to příběh otce, který se zoufale snaží získat zpět svoji ztracenou dceru, a který tomu věnuje stejné úsilí jako snaze opětovně vstoupit do světa, který ho odvrhl.

Filmový triumvirát v podobě režiséra Olivera Stonea, herce Michaela Douglase a producenta Edwarda R. Pressmana se po 22 letech opět sešel v New Yorku, aby spolu natočili pokračování slavného filmu Wall Street, tentokrát s podtitulem Peníze nikdy nespí .

obrazek
Pro trojnásobného držitele Oscara, režiséra Olivera Stonea byl návrat do světa, který nezapomenutelně ztvárnil v roce 1987 ve filmu “Wall Street”, dobře načasová příležitost zkusit něco nového. “Tento film je velmi zajímavý příběh,” říká. “Myslím, že bych si natáčení neužil, kdyby to nebyl býval byl úplně nový příběh. Dvacet dva let je velký rozdíl. Je to pro mne velmi aktuální.”

Michael Douglas je zpět se svojí oscarovou rolí Gordona Gekka, jehož mantra “Chamtivost je dobrá” a drzé korporátní nájezdy z něj udělaly hvězdu mezi finančními titány.

Josh Brolin hraje bezohledného “šéfa” Wall Street, který chce poučovat Jakea Moora Frank Langella je Jakeův boss Louis Zabel, jehož smůla vyžene Jakea na cestu objevování; Carey Mulligan je Winnie Gekko, Gordonova odcizená dcera a Jakeova snoubenka a Susan Sarandon je Jakeova matka Sylvia, která hledá u svého syna pomoc, když krachuje její obchod s nemovitostmi.

Scénář napsali Allan Loeb a Stephen Schiff, podle postav, které vymysleli Stanley Weiser & Oliver Stone. Edward R. Pressman a Eric Kopeloff. Celia Costas, Alex Young a Alessandro Camon jsou výkonní producenti.

Po úspěšném oscarovém snímku z vietnamské války “Četa”, si Oliver Stone jako další projekt vybral příběh o válečném poli amerického byznysu. Film “Wall Street” byl uveden v roce 1987 a jeho hlavním hrdinou byl Bud Fox, mladý makléř v podání Charlieho Sheena, který se v touze uspět ve světě financí nechá zkorumpovat mocným a schopným finančníkem Gordonem Gekkem, kterého hraje Michael Douglas.

“Ve “Wall Street” jsem chtěl vidět domácí válku, tedy přesněji řečeno válku ve finanční džungli New Yorku, který je mým rodným městem,” říká Stone. Stoneův otec byl newyorksým makléřem, takže režisér znal prostředí Steet dávno před tím.

Ačkoliv se zdá, že Michael Douglas byl pro roli, kterou vymysleli Stone s kolegou Stanleym Weiserem, jako dělaný, pravda je ta, že jeho obsazení bylo víceméně překvapením. Stone vysvětluje: “Michael předtím podobnou roli nikdy nehrál, viděli jsme ho většinou v romantických nebo komediálních filmech, zatímco zde hrál postavu, která je poměrně odporná.”

Gekko ve své řeči v prvním filmu říká, že chamtivost je v americkém kapitalismu pozitivní silou. “Chamtivost je dobrá, pro lepší svět,” prohlásil Gekko. “Chamtivost je v pořádku. Chamtivost funguje. Chamtivost pomáhá pročistit, rvát se dopředu, dokáže zachytit podstatu pokrokového ducha. Chamtivost, ve všech svých podobách - chamtivost po životě, po penězích, po lásce, po znalostech, vždy znamenala posun lidstva směrem vpřed.”

Tato řeč je považovaná za jednu z nejzásadnějších ve filmové historii. Citát “Chamtivost...je dobrá” je v dnešní době často citován médii v souvislosti s nedávnou finanční krizí.

Role Gekka vynesla Douglasovi sošku Oscara a samotná postava se stala součástí americké kultury a Gordon Gekko jedním z největších filmových padouchů v historii. Po více než dvaceti letech a znovuoživení postavy Michael Douglas chválí, jaký dopad jeho postava měla. “Gekko mě zasáhl nejvíc ze všech mých postav,” říká. “Udělali z něj hrdinu přesto, že je to opravdový padouch!”

Douglas se domnívá, že je tomu tak především proto, že film je dobrá podívaná. “Lidé mají rádi příběhy o moci, jsou jí očarováni. To je také důvod, proč popularita Gekka a i celého filmu vydržela tolik let.”

“Gordon Gekko se díky bezpočtu citací v novinách a časopisech stal ikonou,” říká producent Edward Pressman, který produkoval několik filmů Olivera Stonea. “‘Wall Street’ vytvořil představu, jak vypadá svět finančníků, takže opravdu ovlivnil lidi, kteří tam pracují, aby se oblékali a chovali určitým způsobem.”

Gekkovo charisma a jeho způsoby “jít přes mrtvoly”, aby dosáhl svého z něj překvapivě udělali hrdinu. Nejenže někteří mladí makléři na Wall Street začali nosit podle vzoru Gekka dozadu hladce sčesané vlasy, ale mnozí přijali za své jeho heslo “Chamtivost je dobrá”.

obrazek
“Popularita filmu během let rostla,” dodává Stone, který byl zpočátku překvapen, jakým způsobem diváci Gekka přijali. “Natočil jsem ‘Wall Street’ jako vyprávění o morálce, což mnozí pravděpodobně nepochopili. Stále mě překvapuje počet lidí, kteří po letech přišli s tím, že se díky mému filmu rozhodli pro kariéru na Wall Street. Mnozí z nich jsou dnes čtyřicátníci, kteří na Street prorazili - musím dodat, jako poctiví obchodníci.”

Ani Stone ale nemohl předpovědět události, které následovaly díky různým Gekkům, a které vedly k nejhorší krizi od dob Velké deprese v třicátých letech. Po prvním filmu “Wall Street” natočil Oliver Stone mnoho dalších filmů, zatímco finanční magnáti bohatli a bohatli. “Šokovalo mne, že během 90. let a začátku 21. století rostlo kumulování bohatství exponenciální křivkou,” říká Stone. “Čísla rostla a rostla, takže z milionů se stávaly miliardy. A chamtivost Gordona Gekka byla překonaná chamtivostí bank.”

“Na konci roku 2008 už nemohli další Gekkové přibývat,” pokračuje. “Naše postava, tento určitý typ bukanýra, byla nahrazena institucemi, které byly kdysi dávno regulovány. V minulosti banka byla bankou a pojišťovna pojišťovnou. V roce 2008 bylo všechno jinak. Ochranné mechanismy mezi těmito institucemi byly deregulacemi z 80. a 90. let zničeny.”

Během skutečných událostí na Wall Street začal Allan Loeb práci na dalším scénáři, který měl ukázat Gekkův život po letech. Stone se na psaní tentokrát nepodílel a poprvé jej četl až na začátku roku 2009. Právě díky scénáři se k projektu vrátil, viděl, jak důležitý může jeho nový film být.

“Ke zhroucení došlo v roce 2008 a naše téma se najednou stalo velmi zajímavé, protože rázem byly vidět všechny nedostatky systému,” vysvětluje Stone. “Wall Street: Peníze nikdy nespí” se vyrovnává s tím, co se stalo.”

Michael Douglas se připojuje: “Teď je ještě lepší doba prozkoumat tento svět než byla v době prvního filmu.” Allan Loeb, licencovaný makléř, který sám sebe nazývá “finančním odpadem”, byl koncem roku 2008 osloven, aby napsal scénář k novému filmu. Většinu podkladů shromažďoval během nejhlubší krize. “Setkával jsem se s opravdu velkými jmény finančního světa. Mnozí z nich prožívali zásadní momenty své kariéry, takže bylo velmi zajímavé s nimi mluvit,” vzpomíná Loeb.

Příběh začíná, když Gekko v roce 2001 opouští po osmi letech federální věznici. Jeho žena se s ním mezitím rozvedla, syn zemřel a jediný zbývající člen rodiny - dcera Winnie - s ním nemluví. Viní Gekka z rozpadu jejich rodiny. “Jak byl Gekko mocný v prvním filmu, tak na dně je na začátku filmu druhého,” říká Michael Douglas.

“Gekko je pokorný,” říká producent Loeb. “Ztratil rodinu a co pro něj bylo možná ještě důležitější, do vězení šel jako důležitý hráč. Byl velkým hráčem ve velké hře, vlastně tím nejdůležitějším. Když šel sedět, měl 50 miliónů dolarů a na začátku 21. století, když ho pustili ven, neměl nic. Gekko byl vyšachovaný ze hry, byl bezvýznamný. A to ho pokořilo nejvíc.”

obrazek
“Vězení mu dalo pořádnou lekci. Měl spoustu času přemýšlet, spoustu věcí si ujasnil, dokáže se na problémy podívat objektivně, takže vidí, jak jsme zkažení.” Po propuštění z vězení je Gekko rozhodnut znovu získat pozici vlivného makléře na Wall Street. Chce ale víc než jen znovu nahromadit bohatství, chce, aby se o něm vědelo,” vysvětluje Douglas. “To je jeden z důvodů, proč napsal knihu.”

Stejně tak je Gekko rozhodnutý získat zpět lásku své dcery Winnie. Dichotomie Gekkových ambicí a odhodlání znovunavázat vztah s dcerou patří k nejdramatičtějších a nejpůsobivějších okamžikům filmu.

Aby dosáhl obou cílů, spojí se Gekko se Jakem Moorem - snoubencem Winnie. Jake představuje prototyp schopného, dravého, technicky zdatného jedince, který před rokem 2008 vydělal do svých třiceti pěkných pár miliónů. Gekko využívá Jakea, aby se dostal ke své dceři a Jake využívá Gekka, aby se dostal na kobylku bezohlednému bankéři Brettonu Jamesovi, který může za krach společnosti Jakeova mentora.

Jakea hraje Shia LaBeouf, který je známý například rolemi v “Transformers” nebo “Disturbia”. “Připomíná mi mladého Toma Cruise [se kterým Stone spolupracoval na filmu “Narozen 4. července”],” říká režisér -- “Ten samý drive, píle a energie.”

LaBeouf, který roli přijal kvůli obdivu, který chová vůči Oliveru Stoneovi, popisuje Jakea jako mladíka pocházejícího ze skromných poměrů, jehož oddaná práce pro šéfa uspěšné investiční banky Louise Zabela může vést k mnohem větším úspěchům. Byl přijat hned po škole a uvnitř firmy se tvrdě vypracoval až na post pravé ruky nejvyššího šéfa.”

“Když jsem přijal tuto roli, nevěděl jsem o světě financí zhola nic. Nevěděl jsem, co je derivát, akcie nebo dluhopis. Režisér mi řekl, že jestli tu roli chci, musím začít makat. Tak jsem se do toho pustil po hlavě.” Dá se říct, že během rychlokurzu nastudoval vše potřebné, co se týká financí a investování. Pak se dokonce do investic pustil a vše zakončil zkouškou, díky které je licencovaný makléř.

Díky Stonově vášni pro autentičnost se filmaři dostali do styku se špičkami finančního sektoru, kteří s filmaři, ať už na záznam nebo jen mimo, velmi ochotně mluvili o situaci, která dnes na Wall Street panuje. Jejich otevřenost má co dělat s oblibou prvního filmu a postavy Gordona Gekka.

V novém filmu jsou bankovníci “gekkovského” typu v 80. nahrazeni finančníky, kteří -zběhlí v globálním světě, vydělávají spíš stovky než desítky miliónů dolarů. Představitelem těchto magnátů je ve filmu Bretton James, partner v mocné investiční bance Churchill Schwartz. Tuto hlavní zápornou postavu hraje Josh Brolin, který zářil v jiném Stoneovu počinu “W.”.

Bretton je čtyřicátník, velmi bohatý, velmi arogantní, prototyp soudobého makléře na vrcholu kariéry. Brolin se těšil na opětovnou spolupráci s Oliverem Stonem, navíc umocněno faktem, že sám několik let vlastnil obchodní společnost, takže svět peněz je mu blízký.

Jamesovo sebevědomí a talent vedou k velkému úspěchu v podobě převzetí společnosti Keller Zabel. On osobně se kdysi dávno dostal do křížku s Gordonem Gekkem. Toho chce využít mladý Jake, který chce pomocí Gekka zjistit slabiny bankéře, aby mohl pomstít šéfa a učitele, jemuž James zlikvidoval firmu.

Gekko ale neposkytuje informace zadarmo. Chce, aby ho Jake dal znovu dohromady s dcerou Winnie - která je Jakeovou snoubenkou. Jake s Gekkem spolupracuje, ačkoliv si to Winnie nepřeje.

Do role Winnie obsadil Oliver Stone čerstvou tvář, Carey Mulligan, jejíž výkon ve snímku “Škola života” udělal na režiséra velký dojem. “Zavolal jsem Carey a řekl, že bych byl rád, kdyby si ten scénář přečetla, že by byla pro roli Winnie skvělá. A ona byla v šoku, že nebude muset na konkurz.”

“Neměla to nikdy jednoduché,” říká mladá herečka o své postavě. “Jejího otce každý znal a všichni věděli, co se mu stalo a co udělal. Celé její dospívání bylo poznamenáno přítomností soudů a rozchodem rodičů.”

V reakci na to otce zcela vymaže se svého života a začne pracovat jako novinářka pro politicky aktivní internetové stránky. “Vydá se úplně opačnou cesto než Gekko, zvolí více altruistický způsob života a má správné hodnoty, které její otec nikdy neměl,” vysvětluje Mulligan. “Ale i ona v sobě svádí vnitřní boj.”

Další ženou v Jakeově životě je jeho matka Sylvia Moore, která propadne iluzi, že snadno a rychle vydělá peníze. “V duchu tradice 90. let se stane majitelkou několika nemovitostí. Nakonec, když její domy začnou ztrácet hodnotu, je donucena půjčit si od Jakea peníze,” vysvětluje Stone.

Jakeův šéf Louis Zabel je zároveň jeho učitelem a uznávaným ředitelem společnosti Keller Zabel Investments. Langella popisuje scénář jako “mimořádně dobře napsaný a správně zachycující, co se děje v dnešním světě.” Herec je přesvědčen, že nový film “udeří hřebík na hlavičku” ještě víc než v 80. letech původní snímek.

Dalším veteránem ve světě vysokých financí je Julie Steinhardt, senior partner v Churchill Schwartz, kterému musí reportovat i mocný Bretton James. Zkušený herec, který zažil i krizi ve 30. letech dodává: “Co je na tomto filmu skvělé, je že mluví o Wall Street dnešních dnů. To, co se dnes děje s penězi a bankami, je děsivá záležitost.”

O natáčení

obrazek
Natáčení začalo 9. září 2009 v televizním studiu uprostřed Manhattanu scénou z finančních televizních zpráv. Tento první den byl jediným v dvanáctitýdením natáčecím rozvrhu, který se nenatáčel ve skutečných lokacích Velkého jablka.

Jeden ze zásadních rozdílů byl, že při natáčení prvního filmu žádná společnost nepustila filmaře, aby mohli natáčet v jejich prostorách. Nyní, při druhém filmu byly reakce obchodníků zcela opačné. Většinou fandové původního filmu byli nadšeni, že můžou filmařům pomoci a navíc se třeba objevit i na plátně.

Oliver Stone si jako odborné poradce k natáčení pozval univerzitního profesora Nouriela Roubiniho, přezdívaného “Doktor Pohroma’’, neboť předpověděl ekonomický propad v roce 2008; velmi úspěšného investora George Sorose; Sama Waksaal, zakladatele společnosti ImClone; manažera miliardového fondu Jamese Chanose a Vincenta Farrella, Jr. ze společnosti Soleil Securities. Ten působil jako konzultant přímo i při natáčení. Byl mile překvapen, jak moc se filmaři snažili, aby vše vypadalo maximálně věrohodně. ‘Jak vypadá burza ráno těsně před tím než se trh otevře, když se otevře a když se zavře?’ ‘Co se na burze vlastně během dne děje?’

Kostýmy - stejně jako pro první film - navrhla výtvarnice Ellen Mirojnick, která Michaela Douglase oblékala i ve filmech “Osudová přitažlivost” a “Černý déšť“. ; Gekkův typický účes v podobě dozadu hladce sčesaných vlasů byl nápad Michaela Douglase. Vzorem mu proto byl Pat Riley, pozdější trenér Los Angeles Lakers.

“Wall Street: Peníze nikdy nespí” není film jen o chamtivosti, ale i o závisti a přebytku,” říká režísér Stone. “Závist je důležité slovo. Když máte na účtě 50 miliónů, což je hodně peněz, mělo by to vaši chamtivost uspokojit. Ale pokud vám 50 miliónů nestačí, protože váš kamarád vydělává 100, pak to není chtivost, ale závist.”

“Myslím, že touha mít je stejně stará jako Bible,” uzavírá Stone. “Je zakořeněna v lidech. Jediný rozdíl je, že nyní se stala legální. Je součástí našich životů.”

Podobné filmy

Život naruby
(A Simple Twist of Fate) Život uzavřeného samotáře Steva Martina změní přítomnost malé Mat...
dnes 04.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Danielle Steelová: Rodinné album (1/2)
(Danielle Steel´s: Family Album) Mladá herečka Faye se postupem času vypracuje až na úspěš...
dnes 10.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Hrabě Monte Christo (1/4)
(Comte de Monte Cristo, Le) Gérard Depardieu a Ornella Mutiová v jednom z nejkrásnějších p...
dnes 14.20
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 16. 9. 2019 Svátek má Ludmila
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz