fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

drama, USA, , 104 min.

Režie:
Herci: , , , , , více...

Rozpad rodiny žijící v Montaně šedesátých let minulého století podnítí rozhodnutí čerstvě nezaměstnaného otce, který opustí ženu i dospívajícího syna, aby bojoval s lesním požárem nedaleko kanadské hranice.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Kdyby nebylo hlavní herecké postavy, mého oblíbeného Jakea Gyllenhaala, asi bych se na film nedívala. Možná taky kdybych nebyla 6 hodin v letadle, ale to je věc jiná :-D Celý děj je jen o tom, jak otec rodiny milující svou ženu a syny není spokojen se svým životem, jeho žena také ne a je ochotna udělat hodně pro posun ve společenském žebříku. Vše je z pohledu syna na kraji puberty, který neví, co si o některých věcech myslet a věří v dobrý konec. Jeho postava se mi nejvíce líbila. Vlastně film bez děje, jsou určitě lepší kousky a nebo mi něco uteklo.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Wildlife

Čtrnáctiletý Joe je jediným dítětem ženy v domácnosti Jeanette a zaměstnance golfového hřiště Jerryho, žijících v Montaně 60. let minulého století. Když v lese u nedalekých kanadských hranic vypukne nekontrolovaný požár, Jerry, který ztratí nejen práci, ale i smysl života, se rozhodne zapojit do boje s ohněm a nechá svou ženu i syna, aby se o sebe postarali. Joe, jenž se tak náhle ocitne v roli dospělého, musí přihlížet zoufalému boji své matky, která se ze všech sil snaží udržet nad vodou.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 17. 8. 2019 Svátek má Petra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz