fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

70% 1210 hlasů
7 10 1210
akční / komedie, USA, , 118 min., od 15 let
The Hitman's Bodyguard
Kinopremiéra v ČR a SK 17.8.2017, DVD a Blu-Ray od 17.1.2018 Magic Box

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:37Nikdy ho nespouštěj z očí. Nikdy nezklam svého strážce. Nikdy se nezamiluj.
Špičkový agent pro ochranu významných osob je pověřen ochranou svého úhlavního nepřítele, jednoho z nejproslulejších nájemných zabijáků na světě. Houževnatý tělesný strážce a prohnaný nájemný zabiják stáli dlouhá léta na opačných stranách pušky a nyní je okolnosti na neskutečně divokých 24 hodin svedly dohromady. Během nevázané a bujaré dobrodružné cesty z Anglie do Haagu se zúčastní divokých automobilových honiček a bizarních husarských kousků na lodích a setkají se s nemilosrdným východoevropským diktátorem, který se vydal na cestu pomsty. Do chaotických událostí vtrhne i Salma Hayek jako stejně proslulá Jacksonova manželka.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

O filmu Zabiják & bodyguard

obrazek
O produkci

Téměř každý, kdo měl někdy na celém světě co do činění s nájemným zabijákem Dariem Kincaidem pověstným svou smrtící úspěšností, ho chce zabít - ale jen pokud by ho nejdřív z čirého vzteku nezabil ostražitý tělesný strážce Michael Bryce, který byl najat, aby ho chránil za každou cenu. Výsledkem napjaté rivality a potenciálního spojení sil ambiciózního špičkového nájemného střelce a specialisty na ochranu osob je akční komedie v šíleném tempu, ve které je v jednu divokou jízdu překračující všechny meze spleten zabijácký thriller, bodyguardova milostná romance a komedie s nesourodou dvojkou „kámošů“. „Chlapská romance“ Zabiják & bodyguard s hvězdami filmových hitů Ryanem Reynoldsem a Samuelem L. Jacksonem, nápaditými bojovými scénami a vzrušujícími honičkami v šíleném tempu nabízí nepřetržitý sled výbuchů smíchu a neuvěřitelné akce.

Divoká štvanice začíná ve chvíli, kde Interpol uzavře dohodu s právě dopadeným Kincaidem: pokud bude souhlasit s tím, že bude u Mezinárodního trestního soudu svědčit jako korunní svědek proti krvelačnému běloruskému diktátorovi Vladislavu Dukhovichovi, propustí z vězení Kincaidovu milovanou manželku Soniu, se kterou si není radno zahrávat. Je tu však jeden problém: Interpol má na převezení Kincaida ze severní Anglie do Haagu pouze 24 hodin - a dobře vědí, že hrdlořezové a nájemní vrazi budou na zabijáka číhat po celé cestě do Holandska.

Všechno se začne kazit už od chvíle, kdy agentka Interpolu Amelia Rousselová vede vězeňský konvoj přepravující Kincaida rovnou do léčky. Je pevně rozhodnutá dopravit Kincaid v pořádku na místo určení, a proto povolává jediného člověka, o kterém ví, že dokáže ochránit i někoho, koho ochránit nelze: svého zatrpklého, vyhořelého expřítele a bývalého špičkového bodyguarda Michaela Brycea. Bryce býval jedničkou v ochraně významných osob, ale když to s prací šlo od desíti k pěti, ztratil svůj elán. Má všechny předpoklady pro splnění úkolu, ale nulovou touhu splnit úkol s Kincaidem. Jsou to staří známí. Vlastně po té, kdy se se ve své dlouhé kariéře musel vyhýbat Kincaidovým kulkám, je zabijákův život to poslední na Zemi, co by chtěl Bryce zachraňovat, a už vůbec ne riskovat kvůli takovému darebákovi vlastní život.

Když se nadmíru skeptický zabiják a jeho naprosto zhnusený bodyguard pouští do zběsilého závodu s Dukhovichovým kumpánem, který na ně útočí ze všech stran, jen tak mimoděk se mezi nimi vytvoří specifické, komicky rozpačité pouto. Jediné, v čem se jeden na druhého může spolehnout, je přesnost a rychlost střelby, ale výbušný koktejl vzájemného obviňování a obdivu by mohl být tím jediným, co by je mohlo stimulovat dostatečně dlouho, aby se dostali do Haagu, aby znovu vzplál dávno vyhaslý milostný vztah, aby zachránili Soniu a nakonec aby film Zabiják & Bodyguard získal nejvyšší hodnocení.

Ryan Reynolds říká: „Hrozně se mi líbí vztah mezi Brycem and Kincaidem. Tihle dva chlapíci nemohli být už víc odlišní, ale jak se příběh odvíjí, začínají, byť velmi neochotně, mít jeden druhého rád obdivovat. V této skvělé, šílené akční komedii najdeme chlapskou romanci a několik milostných příběhů.“ Samuel L. Jackson dodává: „Ryan a já se vydáváme šíleně bláznivou cestu po evropských silnicích - plnou chaosu a komických situací plynoucích z velmi neobvyklého vztahu obou hlavních postav.“


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 21. 5. 2018 Svátek má Monika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz