fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    Podobné filmy    

64% 27 hlasů
6.4 10 27
film / pohádka, Česká republika,

Režie:
Herci: , , , , , více...


ArchivVelká výpravná česko-slovenská pohádka o dvou krásných princeznách, bohatém nápadníkovi a chudém zamilovaném mládenci. Jejich cesta za láskou a štěstím nebude snadná, ale snad jim pomůže kouzelník, který ví, že na všechno, zvlášť na lidi, je třeba mít ten „správný nos“.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tahle pohádka si tak nízké hodnocení vůbec nezaslouží. Byla originální, hezká a nenašla jsem nic, co by jí chybělo. Takhle má správná pohádka vypadat. Chápu, že když se všeobecně zdá, že se letošní sváteční pohádky moc nepovedly, tak se všechny házejí do jednoho pytle, ale tahle pohádka rozhodně není k zahození. 4,5*
Všechny komentáře k filmu 12+ Napiš komentář k filmu a získej DVDPopis filmu Zázračný nos

Princezna Diana musela ztratit svoji krásu, aby po mnoha zkouškách zjistila, v čem spočívá pravá láska. A aby poznala, že na lidi je třeba mít opravdu „správný nos", když se má člověk dočkat svého štěstí... Romantický pohádkový příběh diváky zavede do zajímavého světa voňavkářského řemesla, kde se však vedle krásy vůní skrývají také sobectví, zloba a intriky. Princezna Diana se má provdat za vojvodu Filipa, se kterým je zasnoubená od malička. Její otec je přesvědčený, že Filip bude pro Dianu vhodným ženichem a oporou. Diana má však pochybnosti - Filip jí prokazuje úctu, ale nikoli romantické city. Diana touží zjistit, zda je láska vévody k ní opravdu upřímná a jestli s ním bude šťastná. V předvečer slavnosti využije nabídky tajemného kouzelníka, který na jarmarku slibuje lidem odpovědi na otázky o jejich osudu a budoucnosti. Diana vypije zázračný elixír, ale až na zámku se zděšením zjistí, že jí narostl dlouhý nos, který kazí její dosud krásnou tvář. Diana se nechce takto nikomu ukázat. Zvláště ne otci a Filipovi, kteří by se za ni určitě styděli. V přestrojení za obyčejné děvče tajně odejde ze zámku, aby mohla najít kouzelníka a získat zpět svoji podobu. Na svém putování se setká s dobrem i zlem a najde pravou lásku. A i když to není zrovna princ, zjistí, že její nos je vlastně zázračný.


Podobné filmy

Panenka z vltavské tůně
Pohádka z pražského Podskalí, kde o zázraky kdysi nebývala nouze (1976). Hrají: J. Švehlov...
zítra 06.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Kouzelný měšec
Z kouzelného měšce se sypou zlaťáky, kdykoli si zamanete. Chudé čarodějnici Mahuleně Bočan...
zítra 14.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Z pekla štěstí 2
Proti Honzově odvaze a Markýtčině lásce nemají intriky závistivé Eufrozíny šanci. Zvlášť, ...
zítra 17.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 26. 8. 2019 Svátek má Luděk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz