fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

54% 591 hlasů
5.4 10 591
film / thriller, akční, komedie, romantický, USA, , 123 min., od 11 let
I Love Trouble
Kinopremiéra v ČR 8.9.1994, DVD od 24.10.2003 Warner, Blu-Ray od 31.8.2011 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize čt. 18.7. Disney Channel (de) 20.15
Disney Channel (de) 20.15
Ukázka
01:27Romantická krimi - komedie o boji ženského a mužského pohlaví.
Peter Brackett je novinářské eso z Chicago Chronicle, Sabrina Petersonová je začínající ambiciózní reportérka z konkurenčního Globu. On rutinovaně inovuje své starší články a úspěšně vstupuje do "velké" literatury - ona čeká na svoji první velkou příležitost, s níž se chce probojovat na titulní stránku. Poprvé se setkají při vyšetřování velkého železničního neštěstí, kde Sabrina nasbírá své první body pro Globe. Renomovaný Peter poněkud podcení situaci i schopnosti snaživé začátečnice, která zachytila slibnou stopu, signalizující velké téma pro palcové titulky. Co vlastně bylo příčinou téhle havárie, čí život měl být ohrožen a jaké zájmy jsou v pozadí? Otazníky jsou stále naléhavější a smíšený soupeřící novinářský tandem Brackett - Petersonová brzy zjistí, že se jejich zvědavost stala pro kohosi krajně nepohodlnou.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Peter Brackett a Sabrina Peterson jsou dva konkurenční novináři z Chicaga. On je profesně již v podstatě veterán, ona ještě sice mladá, avšak neméně úspěšná. A oba přes počáteční rivalitu spojí kauza spiknutí velké chemické společnosti, která začne vlakovým neštěstím. Příběh solidně napsaný poukazující nejen na novinářskou profesionální práci. Vážnost děje je odlehčena úsměvnými situacemi, které tak nějak vyplynou a když se přidá ještě romantická atmosféra, dostaneme vcelku příjemný snímek s tahouny jako je Nick Nolte a Julia Roberts. Absolutně v ničem se netlačí na pilu, děj je jednoduchý a přirozeně plynoucí. Téměř dvouhodinová stopáž uběhne jako nic a coby veselá romantická komedie s thrillerovými prvky zanechá odpočinkový divácký zážitek.
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zbožňuji trable

<>Obrázek nenalezen<> Vtipná a inteligentní komedie o dvojici novinářů, která bojuje nejen o místo na titulních stranách, ale také o život, a také o tom, že co se škádlivá, rádo se mívá. Cynický a prací unavený Peter Brackett patří mezi nejúspěšnější reportéry listu Chicago Chronicle ovšem už dlouho pouze využívá své pověsti špičkového reportéra a tak například článek, který má právě odevzdat vytvoří pouhou obměnou svého staršího textu. Jednoho dne je vyslán na místo železničního neštěstí, kde se setká s energickou mladou reportérkou Sabrinou Petersonovou. Ta právě začíná a pro list Globe tu dělá svou první reportáž.
obrazek
Přezíravost slavného kolegy ji přiměje k tomu, že si dá na práci záležet a tak Peter druhý den vidí, jak si lidé chvatně kupují Globe s její senzační reportáží na titulní straně. Ani jeden z nich však dosud neví, že jednou z obětí neštěstí byl Darryl Beekman, který se vracel z pohřbu otce a v kufříku, který z místa nehody ukradli zloději, vezl propisku s ukrytým mikrofilmem. V dalších dnech jejich soupeření pokračuje. Sabrině volá zlodějíček Danny a chce jí prodat informace o obsahu ukradeného kufříku. Když však novinářka dorazí na místo schůzky, je Danny mrtev. <>Obrázek nenalezen<> Náhodou sebere tužku s mikrofilmem, ale je spatřena hubeným mužem, který se pokoušel kufřík získat už na místě neštěstí. Peter a Sabrina se při pátrání opět setkají a vzápětí se málem stanou obětí vražedného útoku. Jejich vzájemné soupeření nakonec pod tlakem okolností přeroste ve spolupráci. Přestože je to spolupráce plná vzájemného zatajování informací i důkazů, podvůdků a vzájemných invektiv, dostanou se na stopu velkého podvodu s hormonálním preparátem LDF geneticky urychlujícím dospělost dojnic, který se pokouší velká chemička dostat na trh, ačkoliv je mléko takových krav karcinogenní.
obrazek
Pátrání je stále nebezpečnější a oba reportéři se stále častěji ocitají v ohrožení života. Jejich spolupráce se postupně mění v náklonnost a to i přesto, že nepřestávají s drobnými podrazy a vzájemným škorpením.


Podobné filmy

Sissi
Cesta lásky vede z rodinného sídla k císařskému dvoru. První část klasické rakouské romant...
dnes 14.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Neohlížej se, jde za námi kůň
Dětská komedie o bratrech Skořepových, pilných a vytrvalých sběračích starého papíru. Ve s...
dnes 14.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Rytíři ze Šanghaje
(Shanghai Knights) Jackie Chan se vydává s Owenem Wilsonem do Londýna, aby našel vraha své...
dnes 16.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 16. 7. 2019 Svátek má Luboš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz