fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

62% 62 hlasů
6.2 10 62
drama, Jižní Korea, , 134 min., od 16 let
Shin ge jeon
DVD v trafice 28.6.2012 u tiskoviny Vapet.
DVD od 12.1.2010 Vapet

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
01:44Jediná možnost, jak se ubránit stále agresivnější nadvládě Číny, je pro Koreu nová zbraň.
Zbraň tak mocná, aby si dokázala poradit s několikatisícovou armádou. Korejci ale mají přísný zákaz vyvíjet nové zbraně, vše tedy musí probíhat v naprostém utajení. A to není jediný problém. Konstrukční plány se dostaly do rukou nepřítele. Je nutné získat je zpět dřív, než Číňané zjistí, co vlastně drží v rukou. Proniknout do pečlivě střeženého paláce je však téměř nadlidský úkol. Dokážou to jen ti nejlepší.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Historický příběh o vývoji nové zbraně k obraně země před velký nepřítelem. Největší zvláštností na tomto snímku je fakt, že ho natočili Korejci. Filmy tohoto žánru od nich nejsou zrovna moc obvyklé. Od čínské, či japonské kinematografie však nijak nezaostávají. Vytvořili dílo, které je opravdu skvostem. Děj je vyprávěn plynule a nespěchajícím tempem, takže vše vyniká jednoduše a naprosto srozumitelně. Ono je to vlastně hlavně o ději. S akčními scénami, nebo lépe řečeno se souboji, se to tu nijak nepřehání. Ale když se nějaká objeví, je na co se koukat. Mají švih a patřičný rytmus. Jako bonbónek nakonec přijde velkolepá bitva, která samozřejmě nesmí chybět. Tvůrci neopomněli ani na romanci, což žánr příjemně osvěžilo. Snímek patří k těm lepším počinům, které i svou výpravou zaručují filmový zážitek.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zbraň odplaty

Kórea čelila v stredoveku veľkému tlaku Číny, ktorej bojovníci boli stále agresívnejší. Jediná možnosť, ako sa ubrániť Číne, bol vynález novej zbrane. Zbrane, ktorá by dokázala zabrániť útoku niekoľko tisícovej armády. Kórejci mali však zakázané vyvíjať nové zbrane - a tak jej vývoj musel prebiehať v utajení. Okrem toho sa konštrukčné plány "ohnivého šípu" dostali do rúk nepriateľovi. Tie bolo treba získať naspäť skôr, ako by Číňania zistili, čo majú v rukách. Avšak preniknúť do prísne stráženého paláca dokážu iba tí najlepší.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 28. 7. 2017 Svátek má Viktor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz