fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

52% 1056 hlasů
5.2 10 1056
film / komedie, dobrodružný, science fiction, USA, , 102 min., od 13 let
Land of the Lost
DVD od 1.2.2010 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:41Geniální komik Will Ferrell se představuje v roli zkrachovalého vědce doktora Ricka Marshalla, k terý z ažívá mnohem větší dobrodružství než čekal, když jeho expedice omylem zamíří do Země ztracených. Teď musí Marshall, potrhlá vědecká pracovnice Holly a buranský zálesák Will - bez jakýchkoliv zbraní, zkušeností a hlavně schopností - přežít ve světě plném agresivních dinosaurů, fantastických tvor ů a neskutečných vtipů!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Mám rád filmy, co mají spád, jsou napínavý a eště je u nich regrace. Lidi se chtěj bavit - žádný velký umění. Po práci do tělocvičen!
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Země ztracených

Dr. Rick Marshall je vědec, který pracuje na projektu o zakřivení času. Všichni ho podceňují a neuznávají jeho teorie. Marshall vynalezl přístroj na zesilování tachyonů, jež mají umožnit cestovat včase. Jeho sen a teorii však vědci nesdílejí, nakonec končí vzapomnění a své teorie přednáší jen školákům. Na jednu takovou přednášku se dostaví jeho obdivovatelka Holly Cantrellová, která hodlá Marshalla podpořit vjeho bádání a teorii. Oba dva se tedy vydávají přístroj otestovat. Jedou spolu do Ďáblovy jeskyně, kde Holly našla tajemnou fosilii. Najmou si zde člun a průvodce, burana Willa Stantona, a společně se pak vydají do jeskyně. Zde Marshall zapne svůj přístroj a začnou se dít velké věci. Řeka a všichni sní se najednou propadají do neznáma. A přístroj je bohužel nenávratně ztracen... Po neuvěřitelné cestě tobogánem hrůzy se všichni probudí na poušti a netuší, kde jsou. Marshall zjistí, že kolem jsou různé věci, letadla, lodě, domy... pak vidí tři primáty, Will Stanton knim jde a dva znich utečou, zůstává jen jeden. Toho Holly vyzpovídá a zjistí, že se opičák jmenuje Chaka. Náhle se všichni propadnou do jakési jeskyně, kde je spousta kostí. Zde je napadne pravěký ještěr, jemuž vposlední chvíli uniknou a prchají přes pískovcový most do jeskyně. Je odtud velký výhled do krajiny a vdálce vidí světlo. Marshall a ostatní se za světlem vydají. Čeká na ně však nemilé překvapení v podobě zelených příšer. Ty je obklíčí a snaží se je dostat. Marshall spomocí zrcadla spojí paprsek slunce a ten jim otevře vchod do jiné dimenze... Tam na něj čeká další divný tvor, jmenuje se Enik a žádá o pomoc, potřebuje jeho zesilovač. Marshall a ostatní se vydají zesilovač hledat. Cesta není jednoduchá, a když přístroj na poušti najdou a mají ho na dosah, náhle přiletí pravěký ptakoještěr a přístroj odnese vpařátech.


Podobné filmy

Brácha za všechny peníze
Mladší bráška ochotně zařídí vše - i maléry! Česká komedie (1978). Hrají: R. Čada, M. Reif...
dnes 18.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Vodní svět
(Waterworld) Celý svět je zatopen vodou a každý hledá způsob, jak přežít. Samotářský Kevin...
zítra 00.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Já a moje příšera
(The Water Horse) Malý Angus objeví na břehu jezera Loch Ness zvláštní obří vejce, ze kter...
zítra 05.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 15. 10. 2019 Svátek má Tereza
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz