fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

65% 1693 hlasů
6.5 10 1693
film / thriller, akční, dobrodružný, Velká Británie/USA, , 119 min., od 12 let
Tomorrow Never Dies
DVD od 6.11.2006

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:22Jen jediný muž může odvrátit III. světovou válku - začíná nová mise neporazitelného agenta 007.
Je tu již po osmnácté a energie mu zjevně nedochází, stejně jako chuť na dobrý koktejl a slabost pro krásné ženy.
Agent 007 je v lepší formě než kdykoliv předtím a bude ji věru potřebovat. Jistý bezohledný mediální mogul Elliot Carver chce totiž z touhy po zisku rozpoutat III. světovou válku - pokud mu v tom ovšem 007 nezabrání. Bondovi se dostává pomoci jak od půvabné Číňanky Wai Lin, tak od Carverovy maželky Paris...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Pierce Brosnan byl podle mě velice dobrým Bondem, ale zrovna film Zítřek nikdy neumírá rozhodně nepatří mezi mé nejoblíbenější bondovky, protože z tajného agenta dělá úplně jinou postavu, než jak je vykreslována ve starším bondovském kánonu.
Všechny komentáře k filmu 27+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zítřek nikdy neumírá

<>Obrázek nenalezen<> Svět je opět na pokraji války. Poté, co James Bond zabrání jaderné katastrofě, když těsně před explozí řízené střely "odveze" z místa, kde pašeráci obchodují se zbraněmi, stíhačku s jadernými hlavicemi, je vyslán do čínských vod, aby pátral po vraku britské fregaty Devonshire. Tu potopila neviditelná loď tiskového magnáta Elliota Carvera, který si tak sám vyrábí trháky na titulní stránky svých celosvětově úspěšných novin. To je však pouhý začátek jeho ďábelského plánu. Carver chce totiž vyprovokovat válku mezi Čínou a Británií, protože to teprve bude ten pravý trhák na titulní stranu, navíc se mu tak konečně podaří proniknout na čínský mediální trh, který jediný zatím odolává jeho nadvládě. <>Obrázek nenalezen<> Bondovi se podaří proniknout do Carverovy blízkosti a s pomocí jeho manželky, své bývalé přítelkyně Paris, se zmocní vysílače GPS, kterým Carver zmátl navigační přístroje Devonshiru a navedl loď do čínských vod. Ještě zdatnější pomocnici získá v čínské agentce Wai Lin, která pracuje na stejném případu. Zpočátku pracují na vlastní pěst, a jen se na svých misích potkávají, později, když je Caerver dopadne, jsou nuceni začít spolupracovat. Připoutáni k sobě želízky, uniknou z Carverova mrakodrapu, kde je měla čekat dlouhá a bolestivá smrt (Carver nezapomněl, jak mu Bond "vylepšil" zahájení celosvětového satelitního vysílání, když v nejlepším vypnul proud). <>Obrázek nenalezen<> Zjistí, že do všeho je zapleten také čínský generál Čeng, který se chce zmocnit vlády nad Čínou. Podaří se jim vypátrat Carverovu neviditelnou loď, ze které se Carver dvěma raketami, vypálenými na čínskou a anglickou flotilu, chystá rozpoutat válečný konflikt. Tentokrát má opravdu naspěch, protože noviny se zprávou o vypuknutí války už se tisknou. Jenže tu ještě Bond s Way Lin, kterým se podaří proniknout na palubu, způsobit zmatek a upozornit obě flotily na hrozící nebezpečí.


Podobné filmy

Americký ocásek 2
(An American Tail: Fievel Goes West) Život v New Yorku není tak snadný, jak se zprvu zdálo...
dnes 06.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Batman se vrací
(Batman Returns) Batmanovým nepřítelem a hrozbou pro město Gotham je pitvorný zloduch Tučň...
dnes 07.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Kopí osudu
(Die Jagd nach der heiligen Lanze aka The Spear of destiny) Longinovo kopí spolu s poklade...
dnes 10.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2019 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz