fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

68% 1295 hlasů
6.8 10 1295
film / komedie, drama, romantický, USA, , 98 min., od 13 let
Dan in Real Life
DVD od 5.9.2012 Blue Sky Film

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:25Romantický snímek Dan in Real Life je zase příběh o vdovci, který vychovává tři dcery a zamiluje se do nové přítelkyně svého bratra.
Jeho vlastní tři dcery mu dospívají před očima a on se jim snaží být dobrým otcem i matkou zároveň. Jeho osobní život zůstal od smrti jeho ženy unášen v proudu malých i větších starostí. Jednoho dne se však něco změní. V knihkupectví potká Marii, která ho na první pohled něčím zaujme.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Film už jsem před tím jednou viděla, ale pamatovala jsem si z toho pouze taneční scénu mezi Stevem Carellem a Emily Blunt, takže jsem si ho ráda připomněla. Bohužel jsem si díky tomu uvědomila, že ta taneční scéna mně na celém filmu bavila nejvíc, možná ještě Stevovo pěvecké vystoupení. Každopádně se mi líbila ta tajemná zamilovaná chemie mezi Stevem a Juliette. Steve se mi v takových vážnějších rolí hodně líbí, protože mu ty role sedí na tělo a je škoda, že jich nemá více. Celkově mně film spíše nudil než nějak zaujal a proto ho řadím mezi ty průměrnější.
Všechny komentáře k filmu 14+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Život podle Dana

Spisovatel Dan Burns se po smrti ženy snaží skloubit práci s výchovou sedmnáctileté Jane, její mladší sestry Cary a nejmenší Lilly. Ve svém sloupku poskytuje čtenářům rady všeho druhu, je odborníkem na rodinné vztahy. V soukromém životě se však jeho tipy, zkušenosti a znalosti míjejí účinkem. Nedokáže se vyrovnat s láskami a potřebami dospívajících dcer, úzkostlivě dbá o jejich bezpečí, a tak je doma často dusno. Jednoho dne vyráží s děvčaty na hromadnou rodinnou sešlost, která se každoročně koná u Danových rodičů na Rhode Islandu. Rád by si provětral hlavu, a tak zajde do místního knihkupectví, kde upoutá jeho pozornost půvabná žena, bloumající mezi policemi. Poradí jí s výběrem a pozve ji na snídani. Bystrá Marie si okamžitě získá jeho srdce. Stráví báječné dopoledne, pak ale musí Marie odjet. Doma čeká Dana překvapení - mladší bratr Mitch právě představil rodině novou přítelkyni Marii. Dan a Marie nemají šanci promluvit si v soukromí, dům je stále plný lidí. Je jasné, že mezi nimi přeskočila jiskra, vztah ovšem nepřipadá v úvahu.


Podobné filmy

Junior
Arnold Schwarzenegger v roli vědce, který je pro zdar svých výzkumů ochoten i otěhotnět. A...
dnes 15.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Šéfe, vrať se!
A jsou tu zpět - Pepan, Jára, Marcela a řada dalších zlodějíčků a podvodníků všeho druhu. ...
dnes 16.10
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Americký ocásek 2
(American Tail: Fievel Goes West, An) Život v New Yorku není tak snadný, jak se zprvu zdál...
dnes 16.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 20. 7. 2019 Svátek má Ilja
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz