fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

76% 105 hlasů
7.6 10 105
dokument, Kanada/USA, , 41 min.
Deep Sea 3D
DVD od 26.4.2007 ABCD Video, Blu-Ray od 4.4.2012 Magicbox

Režie:
Herci: ,


Ukázka
00:59Mořský svět novýma očima.
Ponořte se do světa IMAX ve filmu, který přináší divákům jediněčnou možnost setkat se tváří v tvář s obyvateli podmořských hlubin a být tak svědkem jejich kouzelného života. S filmem Život v moři 3D objevíte neprozkoumaný svět pod hladinou moře, jehož základem je nutnost spoléhat se jeden na druhého a tak přežít. Film natočil světově uznávaný režisér Howard Hall, který produkoval také první 3D film z oblasti podmořského světa "Tajemné hlubiny 3D". Dokonce ani většina z těch, kteří se aktivně potápí, se dosud nesetkala s těmito živočichy a neviděla, jak se chovají v přítomnosti jiných zvířat. Život v moři 3D obsahuje záběry, které Howard osobně ještě nikdy během své dlouhé a rozmanité filmové kariery nezachytil. Tito podmořští živočichové jsou děsiví, krásní i legrační zároveň - jde o názornou ilustraci úžasné rozmanistosti života."
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Další povedený dokument od IMAXu. Nádherné podmořské záběry, u kterých se mi tajil dech a soundtrack s typickým hororovým podpisem Dannyho Elfmana. Chci vidět v originále, zejména kvůli komentáři... Doporučuji, spoustu informací na jednom místě a záběry, na které nazapomenete. 80%.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Život v moři 3D

Režisér Howard Hall přináší dobrodružství, ve kterém se budete prohánět oceánem s nejexotičtějšími živočichy naší planety a to vše s komentářem Johnnyho Deppa a Kate Winslet. Uvidíte hejna karet obrovských, kterým korálové rybky obírají z krunýřů škodlivé řasy, Humboldtovu oliheň měnící barvu čtyřikrát za vteřinu nebo bleskurychlá klepeta krevety v boji na život a na smrt s hladovou chobotnicí. V noci vyplouvají na lov další úchvatní tvorové, rejnoci obrovští, čili manty. Jejich křídla mají rozpětí až pět a půl metru. U břehů severní Kalifornie se skrývají ve vraku potopené lodi nejen drobné rybky, ale i obrovští žraloci píseční, kteří zajišťují rovnováhu mořských ekosystémů. Jejich vybíjení je jednou z příčin umírání korálových útesů. Korály v Mexickém zálivu ale naštěstí mají schopnost rozmnožovat se, své pohlavní buňky vypouštějí každý rok, pravidelně osmou noc po srpnovém úplňku. Proč právě v tento den, zůstává dosud záhadou, jisté však je, že osud všech živočichů na Zemi spolu úzce souvisí. Připravte se na vyplutí do úchvatné nové dimenze domácí zábavy! USA - Kanada 2006, dokument.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 19. 10. 2019 Svátek má Michaela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz