fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

62% 875 hlasů
6.2 10 875
drama, USA, , 111 min., od 15 let
Losing Isaiah

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:34Vyléčená narkomanka chce získat zpět své dítě, rodina, která ho adoptovala se ho však nevzdá bez boje.
Halle Berry, závislá na drogách, odloží jednoho dne své novorozené dítě mezi odpadky. Jessica Lange a její manžel chlapce adoptují, vyléčená narkomanka však touží získat dítě zpět...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jedna herecká hvězda vedle druhé, ale výsledek je tedy hodně mizerný !!! Každý průměrně inteligentní člověk pozná po deseti minutách, oč tady poběží, a ten sentimentální konec ? Hrůza, spíš se mi chtělo smát než plakat, jak to bylo průhledné a fádní. Film zachraňují velmi dobří herci, zejména David Strathairn a Jessica Lange v roli adoptivních rodičů. :thumbsup:
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ztracený Izaiáš

obrazek
Melodramatický příběh začíná v centru Chicaga, kde žije mladá černoška, narkomanka a svobodná matka novorozeného chlapečka Khaila Richards. Když jednoho dne odloží své dítě v krabici na odpadky, aby si nedaleko koupila od překupníka drogu, najdou dítě popeláři a v domnění, že je opuštěné, ho odvezou do blízké nemocnice. Tady je dítě přiděleno sociální pracovnici Margaret Lewinové, sympatické bělošce, žijící s manželem Charlesem a dospívající s dcerou Hannah v příjemném prostředí udržovaného chicagského předměstí.
obrazek
Margaret se malý černoušek tak zalíbí, že brzy přesvědčí rodinu, aby si vzali malého Isaiaha do pěstounské péče a požádali o jeho adopci. V době kdy se blíží chlapcovy čtvrté narozeniny, je adopce vyřízena, jenže pak se na scéně opět objeví Khaila. Prošla tvrdou odvykací kůrou a zbavila se závislosti na drogách, tvrdě na sobě pracovala a snažila se začít nový život. Svěřila se psycholožce, že zavinila smrt dítěte, ale pak se dozvěděla, že její dítě žije a rozhodla se získat ho zpět. Obrátí se na právníka Kadara Lewise, který se ji rozhodne zastupovat bez nároku na honorář.
obrazek
Margaret a její rodina je nečekanou situací zaskočena, hrozí se možnosti, že by mohli o malého Isaiaha přijít a najmou si vlastního právníka. Soudní řízení se však díky obratně výmluvnému právníkovi, který přesvědčí soudce, že černé dítě by mělo být s černou matkou, kloní na stranu Khaily a rozsudek Margaret i její rodinu zdrtí. Zdánlivě ztracený případ má však zcela nečekaný závěr.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 25. 5. 2018 Svátek má Viola
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz