fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

74% 225 hlasů
7.4 10 225
akční / komedie / romantický, Francie, , 91 min.
L'animal

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
02:50Francouzská filmová komedie o potížích odvážného kaskadéra s tíživou finanční situací, svéhlavou snoubenkou a zženštilým hercem, kterého má zastupovat.
Kaskadér Michel Gaucher, pro své nevypočitatelné a neurvalé kousky i častou animaci zvaný Zvíře, má před svatbou se svou kolegyní Jane Gardnerovou. Nehoda při společném výstupu nejen zmaří sňatek a přivede oba do nemocnice, ale navíc způsobí mezi snoubenci vážnou roztržku. Michelovi se pracovní nabídky nijak nehrnou, a tak přežívá díky invalidnímu důchodu, schopen kdykoli zahrát dementního invalidního otce mnoha dětí s těhotnou manželkou vypůjčenou ze sousedství. Situace se změní, když homosexuální hvězda Bruno Ferrari, která začíná natáčet akční film, potřebuje pro nebezpečné scény dubléra a Michel ideálně odpovídá podobou. Michel usiluje o lásku Jane a přemluví ji, aby mu byla ve filmu kaskadérskou partnerkou. Zviklané Jane však nadbíhá režisér Sergio Campanes i vzdálený příbuzný hrabě Saint Prix, který s ní plánuje svatbu...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Zvíře je úplná klasika, kde jeden z nejlepších komiků Jean-Paul Belmondo opět ukazuje svou komickou tvář a když ho do ní praštíme, nastaví druhou a utrhne nám bránice smíchem. Super akční komedie tohoto typu by měla mít něco jako sestru či bratra, kde by se člověk zas tak dobře bavil.
Všechny komentáře k filmu 16+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zvíře

obrazek
Kaskadér Mike Gaucher a jeho kolegyně Jane Gardner často společně zastupují slavné herecké hvězdy v nebezpečných situacích. Oba jsou možná až příliš temperamentní, a tak se nepřestávají hádat, přestože se milují a mají krátce před svatbou. Mike se nechá umluvit svým manažerem Hyacintem, aby ještě před svatebním obřadem stihli nepříliš náročnou kaskadérskou scénu. V autě se však znovu pohádají a protože autu, se kterým natáčejí, selžou brzdy, skončí místo na radnici v nemocnici. Ze svatby sejde, protože Jane už má Mikeových zbrklých kousků plné zuby a rozejde se s ním. Mike je bez práce, a tak se pokouší získat peníze všemi možnými způsoby. Zaskakuje za kolegu v obchodním domě v reklamě na těstoviny převlečen do kostýmu gorily, předstírá před sociální pracovnicí bezmocného mrzáka, který se musí starat o kopu dětí, aby získal sociální příplatky.
obrazek
Při tom všem se marně pokouší udobřit s Jane, která pověsila kaskadérské řemeslo na hřebík. Neradostná situace se změní v okamžiku, kdy se slavný herec Bruno Ferrari, který se chlubí svou odvahou a tím, že se nikdy nenechává zaskakovat kaskadéry, rozhodne natočit dobrodružný film plný riskantních kaskadérských kousků. Jenže už první den se ukáže, že Bruno je zženštilý zbabělec, který se bojí dokonce i vylézt na žebřík. Je třeba sehnat kaskadéra, který by byl Brunovi podobný. Tomuto požadavku odpovídá jediný kaskadér. Mike Gaucher. Produkce, která dostane příkaz získat Mikea za každou cenu, slíbí kaskadérovi vše, co si jeho manažer vymyslí v domnění, že jde o žert. Mike sám trvá na jediném, aby jeho partnerkou byla Jane. Jenže o tu se začal ucházet bohatý uhlazený hrabě Saint-Prix, a tak se zdá, že není příliš naděje získat ji pro práci na filmu a ještě k tomu s Mikem. Jenže Mike je odhodlán získat ženu zpět, a tak se pro ni vypraví sám. V převleku za sloužícího pronikne do zámku, kde hrabě na počest Jane pořádá velkou oslavu. Je však odhalen a způsobí mezi hosty značný poprask. Svého však dosáhne a druhý den nastupuje Jane jako jeho kaskadérská partnerka. Je však odhodlaná Mikeovi znepříjemnit každou chvilku, kterou bude muset strávit na place.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 19. 9. 2014 Svátek má Zita
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz