fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

74% 292 hlasů
7.4 10 292
film / komedie, akční, romantický, Francie, , 91 min.
L'animal

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:50Francouzská filmová komedie o potížích odvážného kaskadéra s tíživou finanční situací, svéhlavou snoubenkou a zženštilým hercem, kterého má zastupovat.
Kaskadér Michel Gaucher, pro své nevypočitatelné a neurvalé kousky i častou animaci zvaný Zvíře, má před svatbou se svou kolegyní Jane Gardnerovou. Nehoda při společném výstupu nejen zmaří sňatek a přivede oba do nemocnice, ale navíc způsobí mezi snoubenci vážnou roztržku. Michelovi se pracovní nabídky nijak nehrnou, a tak přežívá díky invalidnímu důchodu, schopen kdykoli zahrát dementního invalidního otce mnoha dětí s těhotnou manželkou vypůjčenou ze sousedství. Situace se změní, když homosexuální hvězda Bruno Ferrari, která začíná natáčet akční film, potřebuje pro nebezpečné scény dubléra a Michel ideálně odpovídá podobou. Michel usiluje o lásku Jane a přemluví ji, aby mu byla ve filmu kaskadérskou partnerkou. Zviklané Jane však nadbíhá režisér Sergio Campanes i vzdálený příbuzný hrabě Saint Prix, který s ní plánuje svatbu...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Řekl jsem si, s Belmondem jsem ještě nic neviděl, tak zkusím ty jeho komedie, vždyť to jsou komedie, jsou legendární a jsou francouzské. Taky jsem si řekl: Čím teda začnu, jak se s Belmondem seznámím? No a volba padla na Clauda Zidiho, režiséra Bažantů, Křidýlka či Jednoho hot. Zvíře bylo opravdu zábavné. Akce a zábava a jejich propojení působí tak nějak přirozeně, Belmondo je vynikající komik (o tom mě nemusel přesvědčovat dlouho) a jeho dvojrole byla naprosto, ale opravdu naprosto fantastická. Bruno Banani je prostě nejlepší, toho si Jean-Paul opravdu vychutnal, je to na něm vidět, skutečně legendární postava. Navíc je Bruno frajer! Taky jsem se přesvědčil, že na Jeana-Paula ten Krampol sedne opravdu fest, ale to jen tak na okraj. Jinak zábavy je tam opravdu dost, ale nebavil jsem se tak, jak jsem měl v původním plánu a navíc začne mít film ty správný koule až přibližně od půlky, prostě od příchodu Bruna. V Belmondových komediích pokračuji i nadále a tohle si určitě zopakuju, protože se mi to líbilo fakt dost. 85%.
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zvíře

obrazek
Kaskadér Mike Gaucher a jeho kolegyně Jane Gardner často společně zastupují slavné herecké hvězdy v nebezpečných situacích. Oba jsou možná až příliš temperamentní, a tak se nepřestávají hádat, přestože se milují a mají krátce před svatbou. Mike se nechá umluvit svým manažerem Hyacintem, aby ještě před svatebním obřadem stihli nepříliš náročnou kaskadérskou scénu. V autě se však znovu pohádají a protože autu, se kterým natáčejí, selžou brzdy, skončí místo na radnici v nemocnici. Ze svatby sejde, protože Jane už má Mikeových zbrklých kousků plné zuby a rozejde se s ním. Mike je bez práce, a tak se pokouší získat peníze všemi možnými způsoby. Zaskakuje za kolegu v obchodním domě v reklamě na těstoviny převlečen do kostýmu gorily, předstírá před sociální pracovnicí bezmocného mrzáka, který se musí starat o kopu dětí, aby získal sociální příplatky.
obrazek
Při tom všem se marně pokouší udobřit s Jane, která pověsila kaskadérské řemeslo na hřebík. Neradostná situace se změní v okamžiku, kdy se slavný herec Bruno Ferrari, který se chlubí svou odvahou a tím, že se nikdy nenechává zaskakovat kaskadéry, rozhodne natočit dobrodružný film plný riskantních kaskadérských kousků. Jenže už první den se ukáže, že Bruno je zženštilý zbabělec, který se bojí dokonce i vylézt na žebřík. Je třeba sehnat kaskadéra, který by byl Brunovi podobný. Tomuto požadavku odpovídá jediný kaskadér. Mike Gaucher. Produkce, která dostane příkaz získat Mikea za každou cenu, slíbí kaskadérovi vše, co si jeho manažer vymyslí v domnění, že jde o žert. Mike sám trvá na jediném, aby jeho partnerkou byla Jane. Jenže o tu se začal ucházet bohatý uhlazený hrabě Saint-Prix, a tak se zdá, že není příliš naděje získat ji pro práci na filmu a ještě k tomu s Mikem. Jenže Mike je odhodlán získat ženu zpět, a tak se pro ni vypraví sám. V převleku za sloužícího pronikne do zámku, kde hrabě na počest Jane pořádá velkou oslavu. Je však odhalen a způsobí mezi hosty značný poprask. Svého však dosáhne a druhý den nastupuje Jane jako jeho kaskadérská partnerka. Je však odhodlaná Mikeovi znepříjemnit každou chvilku, kterou bude muset strávit na place.


Podobné filmy

Tvrdé palice
(Leatherheads) George Clooney je šarmantní majitel týmu amerického fotbalu. Poté, co jeho ...
dnes 11.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Táta
(Dad) Jack Lemmon se vždy a se vším spoléhal jen na svou ženu. Teď se ale musí naučit sobě...
dnes 14.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
K-9: Můj přítel se studeným čumákem
(K-9) Detektiv James Belushi má nového partnera - svérázného policejního psa s nejlepším n...
dnes 16.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 18. 10. 2019 Svátek má Lukáš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz