Informace    Fotky    

Žánr hudby
dance party
Země
Česká republika
fb  Sdílet


Motto
Dj LowMoney se věnuje agentuře , pilování dj skillz, doprovází na koncertech rnb-soulovou zpěvačku Lů a proniká do tajů zvučení parties.


Krátký popis uprav informace o kapele
DJ Lowmoney byl od mala veden k hudbě, vždy ho lákalo se jí věnovat a také všemu kolem ní, od svých 17 let začíná pořádat party pro své přátele, později zakládá N.F.W. promotion agenture a jeho party se stávají jedny z nejlepších v regionu, dostává nabídku připravovat akce zhotovené na míru pro místní kluby a N.F.W. crew se stává top agenturou v daném hudebním směru.


Popis kapely Dj Low Money
S časem zjišťuje, že pořádání parties mu už nedává tolik energie a začíná se věnovat djingu v němž si během relativně krátké kariéry vydobyl respekt jako přední party Dj. Momentálně je nejvytíženějším hip-hopovým djem ve Zlínskem Kraji. Ve svých setech se zaměřuje převážně Hip-hop a RnB music, ale experimentuje se všemi hudebními styly, o kterých si myslí, že jeho posluchačům něco přinesou. Prioritou jsou pro něj dobrý zvuk a bavící se lidé na parties. Sám o sobě tvrdí, že není tzv. „hudebním ignorantem" - nezajímá ho co poslouchá za hudební žánr, ale co mu daná hudba dává.


Diskuze - Dj Low Money

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 23. 6. 2018 Svátek má Zdeňka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz