Informace    Fotky    Videa    

Žánr hudby
dance party
fb  Sdílet


Krátký popis uprav informace o kapele
DJ, producent, zároveň promotér a rezidentní DJ klubu Bogotá v Ostravě. Rodák z moravskosleszkého kraje a hudební nadšenec se djingu věnuje od roku 2001. Barvité techno rychlejšího pojetí s prvky tribalu, acid, deep a hard techna je charakteristické jeho osobě.


Popis kapely Dj NO-ON
Ve svých počátcích hrával v různých podnicích ve Frýdku-Místku, později společně s Just Fellou jako projekt X-Periment pronikl do slovenské Čadci, kde pravidelně brouzdali do vod techna. Po euforických začátcích přišla několikaletá pauza, až v roce 2010 přišel zlom. No-On objevil možnosti digitalního djingu, který pro něj univerzální a zábavnější v mnoha formách hraní. Za použití midi kontrolerů a PC programů pro něj tak vzniká větší svoboda během hraní, kdy může vytvářet velice rychlé přechody a nálady. Tento styl jej naprosto naplňuje.

No-Ona vždy zajímala podstata věci elektronické hudby a její tvorby. V roce 2000 sbíral zkušenosti s tehdejšími programy. Do dnešního dne vytváří vlastní zvuky, melodie a ty využívá ve své experimentální tvorbě.V roce 2013 konečně vydává svá první EP na světových techno labelech. Jedná se o celkem 3 EP (10 tracků), vydané pod značkou jako je PHUNKATION,INVICTA REC. a UNDERGROUND FAMILY REC.Dále pracuje na nových projektech a zdokonaluje svůj sound.

Jako promotér je No-On znám taktéž, kdy v roce 2010 společně s kolegy z Keylabel.cz obnovili legendární party Mortal Combat. V dnešní době je součástí ostravského inovativního týmu Converty.cz a je členem občanského sdružení S.N.U., které momentálně pracuje na projektu ZODIAC (Cílem je spojovat sportovní akce, nezávislé umění a moderní žánry hudby v jedno). Od roku 2013 se navíc stává rezidentním Djem klubu Bogotá v Ostravě, kde bude pravidelně představovat se svými hosty to nejlepší z elektronické underground music.Mimo jiné stojí u obnovy party Techýnko ostravského Fabricu a také pokračuje v projektu Nuclear Bunker ve Frýdeckém klubu Stoun V roce 2013 pracuje navíc i na vybudování techno stage na jednom z největších organizovaných free festivalů v ČR - Beats for Love.


Diskuze - Dj NO-ON

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 23. 6. 2018 Svátek má Zdeňka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz