Informace    Osoby    

Žánr hudby
pop, 2 step, experimental
Země
Česká republika, Praha
Rok vzniku
1998
fb  Sdílet


Krátký popis uprav informace o kapele
Gangalabasta v současné době připravuje svou třetí desku, která by se měla objevit v první půlce roku 2009 a kterou by kapela zároveň chtěla oslavit desátý rok své existence.

Zakládající členy skupiny Lukáše Máchala, Michala Pavlíčka a Milana Brouma loni doplnili baskytarista Tomáš Lacina a zpěvačka Andrea Plíšková. V této sestavě bude skupina vystupovat v létě na festivalech a na jaře podpoří desku menším koncertním turné po klubech.Popis kapely Gang-ala-basta
V roce 1998 potkal Michal Pavlíček (bicí) Lukáše Máchala (klávesy) a začali spolu realizovat první hudební nápady. Jednoho teplého jarního večera se u stolu v jedné útulné hospůdce náhodou sesedli s Milanem Broumem (kytary, baglama). Slovo dalo slovo a nový projekt byl na světě. Postupně do kapely přibyli Honza Tulenko (kytara) a Adam Stivín (basa).

První koncert Gang-ala-basta se uskutečnil v pražském klubu Roxy a hned 4. září 1999 si zahráli jako předskokani na pražském koncertě anglických Massive Attack. Všichni členové považují tuto zkušenost za velmi inspirující. Od té doby se po častých divokých změnách (a to především na postu zpěvačky) sestava ustálila na následujícím obsazení. V současnosti skupina připravuje nové album.

Kontakt
email: gangal@volny.cz
kontaktní osoba: MIchal Pavlíček
email: gangal@volny.cz
telefon: 774 457 580

Diskuze - Gang-ala-basta

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 19. 4. 2019 Svátek má Rostislav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz