Informace    Osoby    Fotky    Videa    

obrazek
 
Žánr hudby
rock
Země
Česká republika
fb  Sdílet


Krátký popis uprav informace o kapele
Kapela patří mezi zakladatele HARD CZ scény, jako Root, Master's Hammer, Debustrol, Kryptor, Krabathor, Insania, Kurtizány a Našrot. Charakteristická byla a je hudbou na pomezí metalu, hard core a alterntivního rocku s českými texty.


Popis kapely Sebastian
V polovině devadesátých let SEBASTIAN patřil mezi špičku české klubové scény a byl pravidelným účinkujícím v dnes legendárních klubech - Bunkr, Rock Café, Futurum, U Zoufalců, Banán, Knak a dalších.

Letohradská kapela nahrávala pro EMI / Monitor i Panton a v první velké vyhledávací soutěži Marlboro Rock In v semifinále SEBASTIAN energíí svého setu senzačně vyřadil Support Lesbiens, kteří byli pražskou kritikou předem pasováni na celkové vítěze a postoupil do finále splečně s K25A a Dirty Pictures.

Demokazety S Corem Trash, Bratranci Drvokocůrci a hlavně Grrrmjakmamáu ... pravila kočka, jsou součástí historie česko-slovenského thrash a hard core. Ocenil ji osobním dopisem Jello Biafra z Dead Kennedys. SEBSTIAN zaznamenali i tvůrci kultovního dokumentu BIGBÍT natočeného Českou televizí.

Poprvé se oficiální nahrávky SEBASTIAN objevily na sampleru Rebélie II Harcore, kterého se prodalo dnes neuvěřitelných cca 15.000 ks .


Kontakt
email: ddc@centrum.cz
kontaktní osoba: Dan Kubelka
email: ddc@centrum.cz
telefon: 607 256 600

Diskuze - Sebastian

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 20. 7. 2018 Svátek má Ilja
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz