Informace    Osoby    Fotky    Videa    

Žánr hudby
rock-crossover
Země
Česká republika, Frýdek-Místek
Rok vzniku
2000
Ke stažení
popkorn
fb  Sdílet


Krátký popis uprav informace o kapele
Kapela Slepí Křováci se dala do kupy někdy na podzim roku 2000. Vlastně ještě dříve než vznikl tento název a mnohem dříve, než se ustálilo její personální složení a začala tvořit hudbu, kterou bylo možné na jakési úrovni veřejně prezentovat. To trvalo téměř rok. Začátkem roku 2001 se k trojici nadšenců, Davidovi J., Kamilu R. a Honzovi B., přidala všeobecně hudebně vzdělaná a velkým muzikantským umem oplývající flétnistka Irena. S různými basáky jsme v takovém složení odehráli naše první koncerty, než se k nám přidal talentovaný frýdecko-místecký basista zvaný Gřuch. V podstatě jsme všichni byli spolužáci ze střední.


Popis kapely Slepí křováci
Koncertovali jsme většinou na různých hudební akcích ve Frýdku-Místku a jeho okolí (také na třineckém Barockofestu 2003), s kapelami rozličných stylů a různých národností a během roku 2002 na koleně ve zkušebně nahráli první demáč.

S koncem studií na střední škole přišly první existenční problémy. Flétnistka si už pro náročné studium na vysoké nenašla na hraní čas a basák rovněž tak. To však zakládající trojici neodradilo a po asi roční přestávce s veřejným vystupováním, ne však s tvorbou samotnou, začala kapela Slepí Křováci koncem roku 2004, doplněna o nového hráče na basu, opět naplno fungovat a hrát, kde se dá - Ostrava, F-M a okolí, Olomouc (kluby Stoun, U Arnošta, Hudební Bazar, Prostor, Boomerang, Ponorka, Templ, Sokolík, Lennon, Stolárna...). Za určitý úspěch by se s určitou mírou nadsázky dalo označit dvojnásobné vítězství v soutěži frýdecko - místeckých amatérských kapel na podzim roku 2005 a 2006. V březnu 2006 si tato sestava čerstvě obohacena o violoncellistku Zuzku Jirglovou nechala ve Studiu ASI Michala Smolana zaznamenat tri ze svych pisni pod souhrnným názvem DEMO Slepých Křováků. Doposud poslední ukázkou z hudební tvorby Slepých Křováků je DEMO III natočené v listopadu roku 2007 v ostravském studiu Barbarella.


Kontakt
kontaktní osoba: Jan Buček
email: slepikrovaci@email.cz
telefon: 723868226

Diskuze - Slepí křováci

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 24. 6. 2018 Svátek má Jan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz