Informace    Osoby    Fotky    Videa    Zprávy    

Zprávy

    1   |   2   |   3   |   >  

Blesk CZ   8. 9. 2018 Pražany čeká velká party na Staromáku: Ke sto letům si nadělí Mišíka, Spirituál Kvintet i kováře
Stoleté výročí založení Československa oslaví Pražané ve velkém stylu. Na Staroměstském náměstí 8. září vypukne dvoudenní Československý festival. Kromě živé hudby čeká návštěvníky módní přehlídka i ukázka starých řemesel.


Zlin.cz - informační server   4. 6. 2017 Vzpomínkové akce k dvacetiletému výročí od ničivých povodní vyvrcholí v Otrokovicích koncertem Spirituál Kvintet
OTROKOVICE - Už od začátku roku si v Otrokovicích řadou akcí připomínají dvacetileté výročí od ničivých povodní, vše za pár dní vyvrcholí koncertem skupiny Spirituál Kvintet. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Romana Stehlíková.


Orlický deník   21. 1. 2016 SOUTĚŽ: Bratři Malinové natočili nové album se spoluhráčem Elvise a Dylana
Žamberk – Když bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá Tráva), kytarista Pavel (Žalman a spol.) a houslista Pepa (Monogram) před několika lety vyslyšeli přání fanoušků a založili kapelu Malina Brothers, do které přizvali kontrabasistu Pavla Peroutku (Spirituál Kvintet), vypadalo to na jednorázový projekt.


Kutnohorský deník   9. 11. 2015 FOTO, VIDEO: Ústav pro studium totalitních režimů ocenil v GASK 14 osobností
Kutná Hora - Čtrnáct osobností, z toho polovina in memoriam, byla v pondělí večer v Kutné Hoře vyznamenána Cenou Václava Bendy za boj proti nacistickému či komunistickému režimu. Ceny posedmé udělil Ústav pro studium totalitních režimů (ÚSTR). Slavnostní večer se odehrál v Galerii Středočeského kraje v jezuitské koleji a hudebně jej doprovodil Spirituál Kvintet.


Denik.cz - Kultura   3. 4. 2015 Spirituál kvintet na koncertu slavil 55 let a přebíral ocenění
Praha - Skupina Spirituál kvintet v pátek večer téměř zaplnila Divadlo Bez zábradlí v Praze. Nejstarší česká folková kapela zde koncertem oslavila 55 let své činnosti. Soubor převzal platinovou desku za více než 6000 prodaných kusů pět let staré kompilace Spirituál Kvintet - 100 nejkrásnějších písní (+1).


Novinky.cz   24. 1. 2015 Malina Brothers zahrají v neděli Praze. Pak se na rok odmlčí
Dávají se dohromady pouze jednou za rok v lednu, aby vyrazili na vesměs vyprodané turné, a pak se na dvanáct měsíců zase odmlčí. Řeč je o kapele Malina Brothers, ve které se sešli přední čeští muzikanti a sourozenci - banjista Luboš (Druhá Tráva), kytarista Pavel (Žalman a spol.) a houslista Pepa (Monogram), doplnění o kontrabasistu Pavla Peroutku (Spirituál Kvintet).


FANTOM - kulturní a informační servis   11. 12. 2013 SOUZNĚNÍ 2013
Festival Souznění navazuje na svou úspěšnou tradici a stejně jako vloni navštíví v předvánočním čase čtyři místa Moravskoslezského kraje. Patnáctý ročník mezinárodního festivalu adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel nabízí úvodní ochutnávku 12. prosince ve Václavovicích, kde do místního kostela sv. Václava zamíří folková legenda Spirituál Kvintet.  


Morava24.cz   10. 12. 2013 Festival Souznění začne 12. prosince ve Václavovicích
Patnáctý ročník mezinárodního festivalu adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel nabízí úvodní ochutnávku 12. prosince ve Václavovicích, kde do místního kostela sv. Václava zamíří folková legenda Spirituál Kvintet.


::: music is everything ... gregi.net :::   8. 3. 2012 Spirituál Kvintet predstaví v Dunaji nový album!
Nielen osvedčené skladby z vyše 50-ročnej histórie súboru, ale aj nový materiál z pripravovaného albumu bude znieť na piatkovom koncerte českej folkovej legendy Spirituál Kvintet ...


::: music is everything ... gregi.net :::   29. 2. 2012 Ore Pole v marci: Therapy?, We Have Band, Compost aj český folk!
Britskí experimentátori We Have Band, severoírski Therapy?, Marbert Rocel z nemeckého labelu Compost Records, aj český Spirituál Kvintet - tak vyzerá marcový program koncertov agentúry ...

    1   |   2   |   3   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 22. 1. 2019 Svátek má Slavomír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz