Aleš Brichta > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   >  

Aha!   16. 10. 2012 Aleš Brichta o sexu s fanynkami: Jsem chlap, uzel jsem si na něm nedělal!
Rocker Aleš Brichta (52) má za sebou bouřlivou kariéru, během níž si užil dosyta alkoholu i nezávazného sexu. »Mladé maso« mu zachutnalo a manželku vyměnil za o 28 let mladší milenku Ninu.


Blesk CZ   16. 10. 2012 Zpověď rockera Aleše Brichty: Chlastání do bezvědomí a sex s fanynkami!
Nekončící mejdany, moře alkoholu a těch fanynek! Jak tohle všechno vůbec přežil? Český Ozzy Aleš Brichta (52) už toho má za sebou hodně.


Muzikus.cz   11. 10. 2012 Arakain má 30 let: kapela bude slavit v Letňanech, Aleš Brichta v Lucerně
11.10. 4:00 Letos uplynulo třicet let od vzniku kapely Arakain. Výročí oslavuje jak kapela samotná, tak i její zakládající člen a dlouholetý zpěvák Aleš Brichta. Každý ovšem samostatně. A samostatné budou i blížící se vrcholy oslav.


Denik.cz - Kultura   9. 7. 2012 Nad Tachovem opět zněly rockové songy. Byl Tarock
Tachov /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ – Doga, Alkehol, Pathfinder, Škwor, Morčata na útěku, Walda gang, Aleš Brichta Band, Arakain, S.P.S. To je jen krátký výčet kapel, které o víkendu vystoupily na třetím ročníku tachovského Tarocku... A ač počasí příliš nepřálo, přišly tisíce milovníků pořádné rockové muziky. „Déšť neřeším, to bych si nic neužila. Je to pořádnej mazec," křičela na nás vedle pódia Aneta Novomlejnská ve chvíli, kdy hrála formace Alkehol. Těsně před tím ale zmokla.


Denik.cz - Kultura   28. 6. 2012 Aleš Brichta má asi rád výzvy, tak vzal do kapely ženskou, říká Nikola Kandoussi
Čáslav /ROZHOVOR/ – Pod exoticky znějícím jménem Nikola Kandoussi se skrývá mladá muzikantka s arabskými předky z Čáslavi, jejíhož talentu si všimla i hvězda české rockové a metalové scény Aleš Brichta. Její cesta na pódia ale nebyla nijak krátká, a než stanula po boku legendy, zažila mnoho zajímavých příběhů. Přečtěte si, jak vypadala její cesta ke slávě.


Kutnohorský deník   27. 6. 2012 Aleš Brichta má asi rád výzvy, tak do kapely obsadil ženskou
Čáslav – Pod exoticky znějícím jménem Nikola Kandoussi se skrývá mladá muzikantka s arabskými předky z Čáslavi, jejíhož talentu si všimla i hvězda české rockové a metalové scény Aleš Brichta. Její cesta na pódia ale nebyla nijak krátká, a než stanula po boku legendy, zažila mnoho zajímavých příběhů. Přečtěte si, jak vypadala její cesta ke slávě.


Metalopolis.Net   4. 6. 2012 ALEŠ BRICHTA - Vzpomínka na ARAKAIN &- Plzeň, KD Šeříkovka &- 29. května 2012 /Koncerty/
ARAKAIN slaví třicet let existence a to pochopitelně Aleš Brichta nemohl nechat být jen tak, už jenom proto, že on stále zkrátka je jedním ze synonymů české kovové legendy. A tak když to skupina samotná na svém vyprodaném jarním turné co se týče skladeb až na výjimky pojala směrem od debutu "


Zlin.cz - informační server   4. 6. 2012 Fotogalerie: Aleš Brichta "Arakain Memorial"
Aleš Brichta "Arakain Memorial", Masters of Rock Café, 1.6.2012


24hod.sk   28. 6. 2011 Čechomor, Horkýže Slíže a ďalší na Cibula Feste 2011
Foto: APP Okrem nich sa návštevníkom Cibula Festu 2011 predstaví aj Jiří Zmožek, Václav Neckář so skupinou Bacily, Kristína, Aleš Brichta, Miro Šmajda, Leona Šenková, Holki, DJ Milan Lieskovský a množstvo ďalších ...


ŽENA-IN.cz   17. 6. 2011 Po ránu si zazpíváme Slečnu závist od Arakainů, a nebo...
„... To Slečna závist vstoupila zas do někoho z nás...“, zpívá ve stejnojmenné písničce Aleš Brichta ze skupiny Arakain. I když originál je originál, Brichtova slova se k dnešnímu tématu hodí víc. Stejně jako text Jiřího Grossmanna z druhé hudební ukázky. (368 slov)

    1   |   2   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 21. 6. 2018 Svátek má Alois
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz