fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    

Rodné jméno
Barney Ivan S. Clark
Další jména
Barney Clarke
Narozen
25. června 1993, Rak, 25 let
London, Anglie, Velká Británie
Profese
herec
Web
IMDB


Prvé umelé srdce dostal Američan Barney Clark pred 35 rokmiPrvé umelé srdce dostal Američan Barney Clark pred 35 rokmi
Američan Barney Clark bol pred 35 rokmi prvým človekom na svete, ktorému do hrud...
2. 12. 2017
Zemřel Čestmír Císař, jedna z tváří roku 1968Zemřel Čestmír Císař, jedna z tváří roku 1968
Jeden z hlavních představitelů reformního směru KSČ z 60. let Čestmír Císař zemř...
25. 3. 2013
Před 30 lety zemřel Barney Clark, první člověk s umělým srdcemPřed 30 lety zemřel Barney Clark, první člověk s umělým srdcem
Před 30 lety, 24. března 1983, zemřel Barney Clark, vůbec první člověk na světě,...
24. 3. 2013

Životopis - Barney Clark uprav informace o osobnosti


Barney Clark se narodil 25. června 1993 v Londýně, Anglii. Matka je Australanka a otec Angličan, čímž získal Barney dvojí národnost.

Herecký talent se u Barneyho projevil již ve třech letech, kdy dostal k Vánocům loutkové divadlo. Líbilo se mu vyprávět příběhy a vymýšlet svoje vlastní představení pro rodinu a přátele. V mateřské školce si poprvé vyzkoušel divadelní líčidla, když hrál v Červené karkulce dřevorubce. Na základní škole se pak začal více zajímat o drama, objevoval se ve školních hrách a estrádách pro rodiče. V pohádce O Popelce mu byla mu nabídnuta role prince, ale místo toho si raději vybral roli zlé nevlastní matky, protože si myslel, že to bude mnohem zábavnější.

Zápis do Anna Scher Theatre, světově známé divadelní společnosti v Islingtonu v Londýně, nebo návštěva letních hereckých kurzů, které společnost pořádá, jsou vzhledem k enormnímu zájmu uchazečů velmi obtížné. Barneyho matka umístila synovo jméno na čekací listinu, když mu byly pouhé dva roky. V létě 1999, když mu bylo 6 let, byl pozvánce letní herecký kurz na zkušební týden. Nejen, že tam zůstal čtyři týdny (tak moc se mu to líbilo), ale také přednostně navštívil další tři letní školy a klasické vyučovací hodiny v průběhu roku 2002.

Neil Hunter, rodinný přítel, se v roce 2001 podílel na scénáři a natočil film The Lawless Heart a Barneyho obsadil do role Jamese, syna hlavní postavy, kterou hrál Bill Nighy. Ačkoliv měl malou roli - hlavní věta, kterou řekl, byla „chci hranolky“ - zatoužil Barney po opravdovém herectví.

Zájem o Barneyho ze strany agentů a castingových společností byl nyní enormní. Jeho rodiče byly však na syna pyšní, že se nezaprodal komerčním záležitostem a reklamám - chtěli ochránit jeho soukromí a umožnit mu si užívat běžné zkušenosti vyrůstajících dětí.

Na jaře 2003, Joyce Nettler, režisérka společnosti Anna Scher Theatre, se zapojila do obsazování herců do válečného televizního dramatu, Foylova válka (Foyle’s War, r. Giles Foster). Navštívila jednu z dětských tříd, do které chodil Barney, a nabídla mu roli v epizodě nazvané War Games.

Barney pečlivě navštěvoval hodiny herectví a počínal si velice dobře. V září 2003 byl přizván do profesionální třídy herectví Anna Scher Theatre. Tyto talenty si vybírají učitelé, aby jim dávali hodiny navíc a ti si tak zlepšili své dovednosti a získávali rady pro svoji další profesionální dráhu. Vyučovací hodiny se konají dvakrát týdně a vyžadují naprostou pozornost. Barney patří mezi nejmladší děti, které byly do těchto hodin přizvány, a ohromně si je užívá, ačkoliv jeho role v Oliveru Twistovi jeho pravidelnou docházku přerušila.

Diskuze - Barney ClarkFilmy a seriály

   Název    Orig. název    Rok výroby    Hodnocení    

Hraje - Barney Clark
Divoká krása 200759% ne. 26.5. Film Mánia 01.30, ...
Doctors (seriál) 200050% dnes BBC Entertainment 09.15, ..., ...
 - Ready or Not? IX/194
Foylova válka (seriál) 200283%
 - Taktické cvičení II/3 84%
Neposlušné srdce 200168%
Oliver Twist 200569%
The Brief (seriál) 200472%

Host - Barney Clark
Wetten, dass..? (seriál) 198159%
 - Wetten, dass..? aus Düsseldorf I/159


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 23. 5. 2019 Svátek má Vladimír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz