Boguslaw Linda > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy


Novinky.cz   2. 7. 2009 Kajínkův příběh ožije na plátně už příští rok
V prostorách Občanské plovárny v Praze se ve čtvrtek natáčel film Kajínek režiséra Petra Jákla a kameramana F. A. Brabce. Kontroverzního vězně v něm hraje ruský herec a držitel Zlaté palmy z festivalu v Cannes Konstantin Lavroněnko. V dalších hlavních rolích se přímo na place objevili Tatiana Vilhelmová a polský herec Boguslaw Linda.


Lidovky.cz   2. 7. 2009 Film hledá pravdu o Kajínkovi
Na Občanské plovárně v Praze se natáčí film, jehož jméno samo o sobě vyvolává enormní zájem: Kajínek. Například dnes se na „place“ s filmovým štábem pohybují herci Tatiana Vilhelmová a polská hvězda Boguslaw Linda.


Novinky.cz   26. 5. 2008 Máme nové sály i filmy pro vysokoškoláky, říká ředitel zlínského festivalu
Umělecký ředitel Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně Petr Koliha hovořil s Právem o programu i hostech letošního ročníku. Přijede např. dětské hvězda Dakota Blue Richards, polský herec a režisér Boguslaw Linda a americký herec Daniel Clark, jenž uvede zahajovací film Juno.


Čt24 - kultura   5. 5. 2006 Polský režisér Boguslaw Linda natáčí film o přátelství dvou žen
Dcery Marysi soustředí na rodinný život.Režisér chce začít vyprávění od chvíle, kdy se ženy skamarádily jako dívky dospívající v malém městečku. Každá z nich má v té době jiné plány a jiný temperament. Beata se chce odpoutat od městečka, Sygita naopak touží po poklidném životě po boku muže a dětí. Oběma se plány splní. Po letech se ale stane ...

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 19. 6. 2018 Svátek má Leoš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz