fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Zprávy    

Narozen

Česká republika
Profese
hudebník (dance party)
Kontaktní osoba
Jirka Cechner
booking@inmusic.cz
721 331 010
Agentura
In Music


Do Pardubic na CityFest míří Ferry CorstenDo Pardubic na CityFest míří Ferry Corsten
Po úspěšném prvním ročníku se festival taneční hudby s názvem CityFest uskuteční...
16. 6. 2017
NCAA tournament: The best (and worst) deals for March Madness bargain huntersNCAA tournament: The best (and worst) deals for March Madness bargain hunters
The Amway Center in Orlando ranked third with tickets priced at $217. On the oth...
14. 3. 2017
Studio 54 pozýva na 15. narodeniny!Studio 54 pozýva na 15. narodeniny!
32 dj"s, 24 hodin non-stop hudby, speciální B-day sety, cd dje Enrica zdarma a n...
13. 5. 2016

Krátký životopis uprav informace o osobnosti


Bon Finix (CY/CZ - Krafty)

S průměrem 3.5 vystoupení za týden se stal Bon Finix v roce 2006 jedním z nejobsazovanějších DJů v Česku. Diář má zaplněný hraním dlouho dopředu a na jeho seznamu klubů, kde figuruje jako resident, jsou seřazené přední pražské kluby Mecca, Roxy, nebo Studio 54.

Životopis - Bon Finix


Na začátku roku 2007 pustil do světa svou residenti party Kick da Night, která se během několika málo měsíců stala pravidelnou součástí programu mnoha klubů v Česku a na Slovensku. Za všechny jmenujme třeba PH+ / Plzeň, Duplex / Most, Minstry of Fun / Zvolen, Cage Club / Lučenec, nebo Liquid / Liberec.

Bon Finix se při svých setech dokáže vždy dokonale aklimatizovat do prostředí, ve kterém právě hraje. Umí pokaždé přesně odhadnout náladu publika a vytvořit dokonalou atmosféru ať už pro komornější publikum v menším klubu, tak bez problémů roztančí i dav ve velké aréně. Pomáhá mu k tomu nejen jeho originální výběr skladeb, ale i jeho bezprostřední komunikace s bavícími se lidmi.

Díky těmto jeho schopnostem, je oblíben nejen mezi clubbery, ale také i mezi promotéry, kteří ho čím dál častěji bookují i na velké mega akce a festivaly. Vidět a slyšet jsme ho mohli například na akcích Creamfields, Hradhouse, Mácháč nebo Combi:nations II World Tour. Díky tomu si zahrál po boku světoznámých DJs, jakými jsou Nick Warren, Marco V, Markus Schulz nebo Marcel Woods.

A to není všechno. V nejbližší budoucnosti ho v Česku můžeme potkat na parties, kde si společně zahraje s Sander Van Doornem, nebo s německým projektem Lexy & K-Paul. Bon Finix je čím dál častěji zván také do zahraničí, kde si jen v tomto roce zahrál po boku Sebastiena Legera, nebo Iana Careyho.

Nedávno se stal členem stáje bookingove agentury Krafty Management, která mimo jiné zastupuje hvězdy jako Marco V, Christopher Lawrence a Sander Van Doorn.

Diskuze - Bon FinixSamostatně vystupující

Bon Finix (dance party)


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 22. 5. 2018 Svátek má Emil
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz