Informace    Komentáře    Fotky    Vystoupení    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

Blesk CZ   3. 12. 2017 Pozval jsi Pokondry? Tak zaplať, volala starostovi OSA. Peníze inkasuje i podle vstupného
Ochranný svaz autorský (OSA) Starosta obce Kmetiněves Luděk Kvapil otevíral nové hřiště. Akci moderovalo duo Těžkej Pokondr. Po pár měsících měl ale starosta telefonát z OSA. Její zástupce zjišťoval, co pánové zpívali a jaktože není uhrazený poplatek pro svaz. Stejně tak se pracovník podivoval, že při rozsvěcení vánočního stromku bude Helena Vondráčková, která v Kmetiněvsi zazpívá několik koled. Háček je v tom, že i když originální interpret zazpívá kusy, které zpívá celý život, tak je potřeba odvést poplatek pro autora hudby, či slov, případně jeho potomkům. 


::: music is everything ... gregi.net :::   20. 11. 2017 Helena Vondráčková vydáva limitovanú edíciu 4CD s názvom Dnes.
Komplet Dnes obsahuje štúdiové albumy, ktoré Helena Vondráčková nahrala v tejto dekáde –Touhy, Kouzlo Vánoc, Dávno vím svý a ako novinku pridáva audiozáznam televízneho zostrihu narodeninového koncertu Já půjdu dál, ktorým tento rok v apríli Helena zahájila v Bobycentre v Brne rok osláv svojho životného jubilea. Zazneli na ňom najväčšie hity spolu s tými najnovšími, atraktívny koktejl štýlov, a cappela kúsok so skupinou Fragile a duety s Leonou Machálkovou, Jitkou Zelenkovou. „Velmi mě potěšila nabídka na vydání souhrnu mojí práce za poslední léta. Vzhledem k tomu, že je takto moje tvorba z této dekády představena v koncentrované podobě, je o to víc patrné, že nacházím stále nové a talentované [ čítať viac ...]


Aha!   30. 10. 2017 Helena Vondráčková s medailí od Zemana: Podala si syna Věry Špinarové!
V roce svého životního jubilea si popová legenda odnesla z Hradu medaili Za zásluhy o stát v oblasti umění. Helena Vondráčková 70) po předávání státních vyznamenání poskytla deníku Aha! otevřený rozhovor.


Aha!   29. 10. 2017 Oceněná Helena Vondráčková (70): Róba s diamanty za 100 000 Kč!
Svůj velký den zahájila venčením fenky Elsy! Dala si dobrou snídani a pak už se Helena Vondráčková (70) pustila do příprav na slavnostní předávání státních vyznamenání u příležitosti oslav 99 let samostatného Československa na Pražském hradě.


Aktuálně - Kultura   28. 10. 2017 Prezident Miloš Zeman vyznamenal i Zdeňka Trošku, Helenu Vondráčkovou nebo Luďka Sobotu
Prezident Miloš Zeman v sobotu u příležitosti státního svátku na Pražském hradě udělil 39 státních vyznamenání, nejvíc během svého pětiletého působení ve funkci prezidenta. Medaili za zásluhy I. stupně (zásluhy o stát v oblasti umění) převzali také slovenský herec Juraj Kukura, operní pěvec Štefan Margita, písničkář Jaromír Nohavica, zpěvačka Yvetta Simonová, herec a dramatik Jan Skopeček, herec Luděk Sobota, folklorní zpěvačka Jarmila Šuláková, in memoriam, režisér Zdeněk Troška, operní pěvkyně Eva Urbanová, popová zpěvačka Helena Vondráčková a spisovatel Vlastimil Vondruška. Architekt Jože Plečnik, in memoriam dostal Řád Tomáše Garrigua Masaryka I. třídy za rozvoj demokracie.


Blesk CZ   26. 10. 2017 Prasklo nejpřísněji střežené státní tajemství! Metál pro Vondráčkovou!
Seznam těch, kteří na Pražském hradě převezmou 28. října státní vyznamenání, je každý rok jedním z nejpřísněji střežených tajemství. Občas ale nějaké jméno na veřejnost unikne s předstihem. Letos prý metál dostane třeba zpěvačka Helena Vondráčková (70)!


Aha!   26. 10. 2017 Helena Vondráčková (70): DOSTANE METÁL OD ZEMANA!
Seznam těch, kteří na Pražském hradě převezmou 28. října státní vyznamenání, je každý rok jedním z nejpřísněji střežených tajemství. Občas ale nějaké jméno na veřejnost unikne s předstihem. Letos prý metál dostane třeba Helena Vondráčková (70)!


Bleskovky.sk   24. 10. 2017 Dojatá Vondráčková a Gott na pokraji síl v slzách: Takto dopadla oslava narodenín legendárnej Heleny
BRATISLAVA - Hoci by jej to tipol len málokto, Helena Vondráčková tento rok dovŕšila okrúhlych 70 rokov. O oslavu tohto krásneho jubilea sa speváčka rozhodla podeliť aj so svojimi fanúšikmi, a to skutočne vo veľkolepom štýle. Pri príležitosti svojich narodenín na Slovensku usporiadala koncert, ktorého sa zúčastnili hviezdy toho najväčšieho kalibru.


Bleskovky.sk   23. 10. 2017 FOTO: Helene Vondráčkovej na megakoncerte gratulovali Gott, Sklovská aj Lasica
BRATISLAVA - Legendárna speváčka Helena Vondráčková v sobotu na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave oslávila svoje 70. narodeniny pred vypredaným hľadiskom a v kruhu osobností, ktoré ju sprevádzali cestou životom od jej začiatkov. Megakoncertu ukázal, že svoju popularitu si aj po viac než 50 rokoch na scéne udržuje právom.


Aha!   23. 10. 2017 Fanoušci Gotta v slzách: Dojemné setkání po 10 letech
Po neuvěřitelných deseti letech se znovu společně na scéně setkali Karel Gott (78) a Helena Vondráčková (70). A fanoušci obou legend slzeli dojetím. 

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 13. 12. 2017 Svátek má Lucie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz