Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

Aha!   21. 7. 2016 Helena Vondráčková Pobavila pádem ze židle a pak…Dostala platinu!
Zcela vyprodané pražské Divadlo Broadway přes tři hodiny tleskalo Heleně Vondráčkové (69)! Uprostřed července sázela do fanoušků jeden hit za druhým a kromě toho hýřila vtipem.


::: music is everything ... gregi.net :::   20. 7. 2016 Helena Vondráčková získala platinovú platňu SUPRAPHONU!
Medzinárodne najúspešnejšia česká speváčka Helena Vondráčková v piatok 15. júla, v rámci „narodeninového“ koncertu v Divadle Broadway, obdržala PLATINOVÚ PLATŇU za predaj svojho 2CD Best of The Best, ktoré vyšlo v septembri 2014 k jubileu 50 rokov na scéne. V septembri 2014, kedy album vyšiel, uplynulo presne 50 rokov od vydania prvej piesne a zároveň veľkého hitu „Červená řeka“, ktorý odštartoval oslnivú kariéru českej pop hviezdy Heleny Vondráčkovej. Vydavateľstvo Supraphon vtedy vydalo špeciálne pri príležitosti tohto jubilea 2CD Best Of The Best, ktoré zmapovalo všetky hudobné etapy legendárnej špičkovej speváčky. 2CD Best Of The Best je kolekciou najväčších hitov Heleny Vondráčkovej od roku 1964 až po súčasnosť.  Celkom 41 piesní v originálnych [ čítať viac ...]


24hod.sk   19. 7. 2016 Helena Vondráčková získala platinovú platňu za album Best of the Best
Nebolo jednoduché. Ale myslím si, že sa nám to podarilo. Vytypovala som si piesne, o ktorých som vedela, že ja som spokojná, že spokojné je publikum, že sa vždy páčili, že mali aj medzinárodné úspechy. Radili sme ich chronologicky po rokoch, v originálnej verzii, tak ako boli naspievané v tej dobe, presne ako vznikali,“ uviedla pre TASR ...


Denik.cz - Kultura   18. 7. 2016 Helena Vondráčková obdržela platinovou desku Supraphonu
Česká zpěvačka Helena Vondráčková získala v pátek 15. července v rámci „narozeninového" koncertu v Divadle Broadway platinovou desku od společnostu Supraphon.


Aha!   13. 7. 2016 Vondráčková uspořádá dodatečnou oslavu Bohdalce! Párty bude v...
Oslava na počest Jiřiny Bohdalové (85)! Helena Vondráčková (69) v květnu nepřišla na narozeniny herečky, protože po návratu z Floridy našla pozdě v doručené poště pozvánku! A tak se teď zpěvačka se svojí kamarádkou domluvila, že v srpnu uspořádá párty a svou neúčast jí vynahradí.


ŽENA-IN.cz   15. 6. 2016 RETRO výstava v Tančícím domě přilákala známé tváře
Tematická výstava RETRO včera začala v pražském Tančícím domě. Budete mít opravdu silný pocit, že jste se vrátily v čase. Podíváte se jak na typické produkty z 70. a 80. let, tak i na styl bydlení a módu. Na otevření výstavy dorazila i Helena Vondráčková, Jitka Zelenková, Kateřina Kornová, Václav Vorlíček, Jitka Asterová a další. Pokud byste se chtěli na výstavu přijít podívat, máte šanci až do 16. 10. 2016. (246 slov)


Českobudějovické listy   13. 6. 2016 OBRAZEM: Beneficí pomohli dětem
Trhové Sviny - Yvetta Simonová a Milan Drobný, Helena Vondráčková, Josef Laufer, Martin France nebo Sámer Issa. Ti všichni se představili v sobotu na 6. ročníku koncertu „Kdo má rád", který do Martinského mlýna v Hrádku u Trhových Svinů přilákal diváky všeho věku. Hudebnímu programu předcházel dětský den. Výtěžek z koncertu organizátoři věnují dětskému a novorozeneckému oddělení prachatické nemocnice.


ŽENA-IN.cz   30. 5. 2016 Módní (pře)hlídka: Helena Vondráčková
Zpěvačka Helena Vondráčková vyrazila na výstavu fotografií Jakuba Černého Las Vegas - očima a objektivem. ,,Myslím si, že jsou to velmi krásné fotky, a že vystihují hlavně celou tu atmosféru Las Vegas. Vím, o čem mluvím, protože jsem tam taky byla, takže krásný!“ Jak se vám líbí její jarní outfit, který pro akci zvolila? (111 slov)


Bleskovky.sk   13. 5. 2016 Gott, Olympic aj Elán na megakoncerte pripomenú 50. výročie Bratislavskej lýry
BRATISLAVA - Približne 30 hitov Bratislavskej lýry zaznie opäť naživo počas jedného večera plného legiend československej scény. Na podujatí s názvom "Mám rozprávkový dom - LÝRA 50" si na slávnu pesničkovú súťaž prídu zaspomínať aj Helena Vondráčková, Eva Pilarová, Peter Lipa, Janko Lehotský a ďalší.


Blesk CZ   11. 5. 2016 Proč ani na jednu z oslav Bohdalové nepřišla Helena Vondráčková? Pozvánku dostala!
V posledních dnech oslavenkyně Jiřina Bohdalová (85) absolvovala hned několik narozeninových oslav, kam dorazila řada celebrit. Nedorazila ale zpěvačka Helena Vondráčková (68). Pozvánku sice dostala, ale pozdě ji otevřela, protože v den velké oslavy se zrovna vrátila z Floridy.

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 24. 7. 2016 Svátek má Kristýna
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz