Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

Bleskovky.sk   22. 1. 2017 Helena Vondráčková vydá 24. februára nový album, bude spievať šansón
PRAHA - Česká speváčka Helena Vondráčková vydá nový album. Novinka s názvom Dávno vím svý sa na trh dostane ako CD 24. februára a o mesiac neskôr vyjde aj vo forme vinylovej platne. Šansónovo ladená nahrávka bude mať dovedna desať skladieb.


24hod.sk   20. 1. 2017 Helena Vondráčková vydá vo februári nový album
Česká speváčka Helena Vondráčková vydá nový album. Novinka s názvom Dávno vím svý sa na trh dostane ako CD 24. ...


Denik.cz - Kultura   17. 1. 2017 Helena Vondráčková vydá s novými spolupracovníky šansonové album
Praha - Zpěvačka Helena Vondráčková, která letos 24. června oslaví sedmdesátiny, vydá v únoru novinkové album s názvem Dávno vím svý. Na komorně laděné nahrávce s moderním šansonem pro náročnější publikum se podílel nový autorský tým. V úterý o tom za vydavatelství Warner Music informovala Marcela Kočandrlová.


České noviny - Kultura   17. 1. 2017 Helena Vondráčková vydá s novými spolupracovníky šansonové album
Praha - Zpěvačka Helena Vondráčková, která letos 24. června oslaví sedmdesátiny, vydá v únoru novinkové album s názvem Dávno vím svý. Na komorně laděné nahrávce s moderním šansonem...


Blesk CZ   25. 12. 2016 Zdrcení i oslavy smrti: Příznivci truchlí pro Alexandrovce, odpůrci jásají
Ruské letadlo Tu-154 s 92 lidmi na palubě se dnes zřítilo do Černého moře  Na jeho palubě bylo také 64 členů Alexandrovova armádního pěveckého souboru. Tři nejznámější sólisté v letadle nebyli. Tragédie zasáhla celou řadu uměleckých i politických osobností nejen ze zahraničí, ale i z Česka. Se souborem v minulosti vystupoval např. Karel Gott, Helena Vondráčková nebo operní pěvkyně Eva Urbanová. Někteří ruští odpůrci ale naopak tragédii oslavují.


Čt24 - ze světa   25. 12. 2016 Pád ruského letadla s Alexandrovci: Putin vyhlásil smutek, kondolují čeští politici i umělci
Ruský prezident Vladimir Putin vyhlásil na pondělí 26. prosince státní smutek. Učinil tak v reakci na zřícení ruského letadla s pěveckým sborem Alexandrovců do Černého moře u Soči. Putin současně slíbil pomoc pozůstalým a zevrubné vyšetření příčin katastrofy, které dostal na starost ruský premiér Dmitrij Medveděv. Soustrast Rusku už vyjádřil například prezident Miloš Zeman nebo premiér Bohuslav Sobotka, z řad umělců pak třeba Helena Vondráčková či Karel Gott, kteří s Alexandrovci v minulosti vystupovali.


Čt24 - ze světa   25. 12. 2016 Putin vyhlásil kvůli letecké nehodě smutek, kondolují čeští politici i umělci
Ruský prezident Vladimir Putin vyhlásil na pondělí 26. prosince státní smutek. Učinil tak v reakci na zřícení ruského letadla s pěveckým sborem Alexandrovců do Černého moře u Soči. Současně slíbil pomoc pozůstalým a zevrubné vyšetření příčin katastrofy, které dostal na starost ruský premiér Dmitrij Medveděv. Soustrast Rusku už vyjádřil například prezident Miloš Zeman nebo premiér Bohuslav Sobotka, z řad umělců pak třeba Helena Vondráčková či Karel Gott, kteří s Alexandrovci v minulosti vystupovali.


Denik.cz   25. 12. 2016 Zeman přijal s pohnutím zprávu o pádu letadla s Alexandrovci
Praha - Prezident Miloš Zeman přijal s pohnutím zprávu o pádu ruského letadla s pěveckým sborem Alexandrovců na palubě. Prezident patří ke ctitelům souboru, uvedl na twitteru Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. Lítost vyjádřila i zpěvačka Helena Vondráčková, která s Alexandrovovým armádním souborem písní a tanců několik let vystupuje. Letoun ruského ministerstva obrany se dnes zřítil do Černého moře u Soči, cestovalo jím víc než 60 členů souboru.


Lidovky.cz   25. 12. 2016 Spadlé letadlo s Alexandrovci pohnulo Zemanem. Lítost vyjádřila i Vondráčková
Prezident Miloš Zeman přijal s pohnutím zprávu o pádu ruského letadla s pěveckým sborem Alexandrovců na palubě. Prezident patří ke ctitelům souboru, uvedl na twitteru Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. Lítost vyjádřila i zpěvačka Helena Vondráčková, která s Alexandrovovým armádním souborem písní a tanců několik let vystupuje.Další články k tématu:Do Černého moře se zřítilo ruské letadlo. Na palubě byl Alexandrovův souborZemřela srbská letuška, která v roce 1972 přežila pád letadla v ČeskoslovenskuÚnosci libyjského letadla se 118 lidmi na Maltě se vzdali. Motivy jsou nejasné


Blesk CZ   25. 12. 2016 Gotta hluboko zasáhla tragédie Alexandrovců: Vzpomínky si uchová hluboko v srdci
Obrovská tragédie zasáhla hudební svět. Do Černého moře se zřítil armádní letoun, který nesl na palubě pěvecký sbor Alexandrovci. České hudební hvězdy Karel Gott, Helena Vondráčková, Martin Chodúr a Míša Nosková z této informace zůstali v slzách...

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 22. 1. 2017 Svátek má Slavomír
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz