Iveta Bartošová > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

Blesk CZ   1. 5. 2019 Syn Ivety Bartošové (†48) Artur: Kolik mu máma po smrti vydělává?!
S maminkou si vytrpěl svoje. Artur Štaidl (22) mámu Ivetu hluboce miloval, ačkoli musel přihlížet jejím četným psychickým i fyzickým zhroucením. Zpěvačka Iveta Bartošová (†48) mu po své smrti všechny špatné zážitky vynahrazuje. Synovi po smrti přihrála už 3,5 milionu korun! Peníze však Arturovi spravuje jeho otec Ladislav.


Blesk CZ   30. 4. 2019 Zpověď exmanažera Bartošové (†48): Iveta jako nepoužitelná mrtvola a flaška vodky u postele!
K alkoholu měla Iveta Bartošová (†48), která přesně před pěti lety spáchala sebevraždu, vždycky blízko. Několikrát kvůli němu také skončila v léčebně. Párkrát se sice dokázala vzchopit, ale jakmile se jí dostala do rukou flaška vodky, byl konec.


iDnes - revue   29. 4. 2019 Úspěchy i smutky Iveta Bartošová ukončila před pěti lety život sebevraždou
Iveta Bartošová patřila od konce 80. let k hvězdám české populární hudby. Trojnásobná zlatá Slavice vystupovala v muzikálech a zahrála si i ve filmu. Ke konci života bojovala se závislostí na alkoholu, lécích i s nevyrovnaným soukromím. Svůj život dobrovolně ukončila před pěti lety, 29. dubna 2014.Další články k tématu:OBRAZEM: Jak šel čas s Ivetou BartošovouByla křehká a neunesla neustálý tlak, říká o Ivetě Bartošové maminkaIveta si nechtěla nechat pomoct, řekl Štaidl o BartošovéRok po smrti Ivety Bartošové ukázal Rychtář její pokoj a urnuPrezident Zeman v rádiu: Bartošovou zabili lidé kolem ní, ne bulvárRychtáře vyšetřují pro podezření z účasti na sebevraždě BartošovéPohřeb Ivety Bartošové bude soukromý, bez veřejnosti a médiíLucie Bílá o Ivetě Bartošové: Není ještě čas mluvit Poslední focení Ivety Bartošové. Užívala si to, vzpomíná fotografkaIvetu Bartošovou ničil bulvár, ale sama mu pomáhala


Blesk CZ   29. 4. 2019 5 let po smrti Bartošové (†48) chůva Golda promluvila: O hrůze spáchané na Arturovi!
Dne 29. dubna roku 2014, tedy přesně před pěti roky, jí ztuhla krev v žilách a zastavil se svět. Zlatu Dvořákovou (65), zvanou všemi Golda, zpráva o tom, že zpěvačka Iveta Bartošová (†48) skočila pod vlak, doslova ochromila.


Blesk CZ   24. 4. 2019 5 let od sebevraždy Ivety Bartošové (†48): Otec kvůli ní sáhl po láhvi!
Bude to pět let, kdy si došla pro smrt. V úterý 29. dubna 2014 se Iveta Bartošová (†48) vydala ke kolejím v pražské Uhříněvsi, kde ukončila svůj život skokem pod přijíždějící vlak. Co stálo za tímto osudným rozhodnutím?


Blesk CZ   8. 4. 2019 Iveta Bartošová (?48) by dnes slavila narozeniny: 13 událostí, které ji dohnaly k sebevraždě!
Dnes by zpěvačka Iveta Bartošová (?48) oslavila své 53. narozeniny. Na jednu stranu nadaná umělkyně, která se několikrát stala zlatou slavicí, na druhou stranu nevyrovnaná slabá žena, která bojovala se závislostí na alkoholu a špatným výběrem partnerů. Neustálé excesy, přešlapy a upadající kariéra nakonec Bartošovou dohnaly až k sebevraždě. 29. dubna 2014 se svůj život rozhodla ukončit skokem pod vlak, nedaleko svého domu v pražské Uhříněvsi. Podívejte se na 13 okamžiků jejího života, které ji k tragické smrti postupně dovedly. Nebyly jen špatné, byly i dobré, ale zpěvačka je zkrátka nezvládla...


Reflex.CZ   6. 2. 2019 Džokić: Iveta Bartošová na nás podala trestní oznámení, s Arturem jsme to přehnali, kontroverzi mám rád
Hostem dalšího dílů pořadu Prostor X je oblíbený stand-up komik Nikola Džokić, původem Srb, který už dvacet let žije v Česku. I díky své balkánské nátuře se našel v kontroverzním humoru, přesto vyvrací údajně největší klišé o Srbech, že jsou patriarchálně založení a schopní ublížit ženě.


Blesk CZ   9. 12. 2018 Syn Ivety Bartošové (†48) Artur Štaidl (22): 4 roky nechtěl o mámě mluvit!
O své mámě nechtěl Artur Štaidl (22) ještě před rokem slyšet jediné slovo, odmítal o ní mluvit a nemohl vidět ani její fotografie. Teď, když už to bude na jaře pět let, co Iveta Bartošová (†48) ukončila svůj život pod koly jedoucího vlaku, si dokáže s babičkou Svatavou (79) o mámě alespoň povídat...


Blesk CZ   27. 11. 2018 Sebevražda Bartošové (†48): V telefonátu byl ukrytý vzkaz! Nepoznala ho máma ani Rychtář
Z toho až mrazí! Iveta Bartošová (†48) moc dobře věděla, kdy a jak ukončí svůj život. Potvrzuje to i její matka Svatava Bartošová (79) ve své zpovědi.


Blesk CZ   27. 11. 2018 Matka Ivety Bartošové (†48): Rychtář ji zfetoval na hřbitově!
Na jaře příštího roku to bude už pět let, co pod vlak v Uhříněvsi skočila Iveta Bartošová (†48). A až teď byla o tragické ztrátě dcery schopna promluvit její matka Svatava Bartošová (79). V právě vycházející knize Má dcera Iveta označuje za viníka tragédie zpěvaččina posledního manžela Josefa Rychtáře (60).

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 27. 5. 2019 Svátek má Valdemar
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz