Jan Hřebejk > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Vystoupení    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

Lidovky.cz   12. 3. 2015 Hřebejk i Vladimír 518 podporují Jatka 78
Český režisér Jan Hřebejk a rapper Vladimír 518 podporují rekonstrukci prostor Jatka78 v pražské Holešovické tržnici. Sbírka potrvá na portálu Hithit.com do 4. dubna. Cílovou částkou jsou dva miliony, v současnosti již lidé přispěli přes 1,1 milionu korun.Další články k tématu:Podpora pro Kliniku. Svůj vzkaz připojil Brabenec, Vladimír 518 i ‚Tonda Blaník‘Jsem feťák workoholismu, říká Vladimír 518Dva žánrové Anděly získala skupina Insania, cenu si odnesl i Vladimir 518


Aha!   9. 3. 2015 Geislerová si užívala sex s hereckým kolegou! Kdo byl ten šťastlivec?
Kráska v nesnázích. Film nabitý skvělým hereckým obsazením a tématem ze života. Příběh pojednává o mladé ženě, která miluje dva muže. S jedním ji spojuje sexuální závislost, druhý zase představuje finanční jistotu a zázemí nejen pro ní, ale i její dvě děti. Režisér Jan Hřebejk (47) se i tentokrát trefil do vkusu filmového diváka.


Plzeňský deník   4. 2. 2015 Jan Hřebejk točí v Plzni novou kriminálku
Plzeň - Filmaři v úterý 3. února obsadili bar u motokár v plzeňské Papírně, kde probíhalo natáčení dalšího dílu kriminálního seriálu, který pro Českou televizi připravuje režisér Jan Hřebejk.


Lidovky.cz   1. 2. 2015 Hřebejk porazil Hřebejka. Strašidelný Exorcista prohrál s umělotinou z HBO
Shodou okolností se minulou neděli završily dva televizní projekty, pod nimiž je režisérsky podepsán Jan Hřebejk. Na placeném kanále HBO to byl třináctidílný seriál Až po uši, na veřejnoprávní ČT třídílná série Případ pro exorcistu. Ta konfrontace umělecky dopadá až překvapivě jednoznačně.Další články k tématu:Nechtěl jsem taťku ani drsné policajty, říká autor Případu pro exorcistuWoody Allen chystá seriál pro Amazon. „Žádné nápady nemám,“ říkáVraždy v kruhu: tuctová detektivka s astrologickým úletem


Lidovky.cz   16. 1. 2015 Nechtěl jsem taťku ani drsné policajty, říká autor Případu pro exorcistu
„Tak dlouho studoval detektivky, až jednu napsal“, dala by se s nadsázkou shrnout cesta vysokoškolského pedagoga a literárního teoretika Michala Sýkory k postavení úspěšného autora detektivních románů. Podle prvního z nich natočil Jan Hřebejk stejnojmennou sérii, jejíž druhý díl uvede Česká televize tuto neděli. Další články k tématu:Woody Allen chystá seriál pro Amazon. „Žádné nápady nemám,“ říkáVraždy v kruhu: tuctová detektivka s astrologickým úletemČeši v televizi milují krimi. Baví je, když vraždí ženaDrsňák s intuicí. Trojan ztvární detektiva v seriálu Vraždy v kruhu


Super.cz   12. 1. 2015 Nový televizní idol: Tohoto fešného vousáče budeme vídat v hlavní roli jen tři týdny. Není to škoda?
Režisér Jan Hřebejk obvykle při svých filmech sahá po osvědčených tvářích. A když už objeví někoho nového, provází jej i do dalších projektů. Nejinak tomu bylo v případě charizmatického vousáče Stanislava Majera, jehož obsadil jako partnera Ani Geislerové (38) do filmu Líbánky.


Denik.cz - Kultura   10. 1. 2015 Se třemi šestkami v zádech
Praha - Mrtvá nahá dívka na oltáři venkovského kostela. Se satanským znamením na těle. Ke všemu vážná známost zdejšího faráře, který svůj vztah i plánovaný sňatek až dosud tajil. Tak začíná první díl televizní minisérie Případ pro exorcistu, kterou natočil pro Českou televizi Jan Hřebejk a která zítra ve 20 hodin startuje na ČT1 .


Čt24 - kultura   19. 12. 2014 Případ pro exorcistu. První Hřebejkova detektivka je olomoucká
Olomouc - Česká televize představila na předpremiéře v Olomouci třídílnou detektivní minisérii Případ pro exorcistu. Na motivy úspěšného románu olomouckého spisovatele Michala Sýkory ji natočil Jan Hřebejk, scénář napsal Petr Jarchovský. Autor knihy zasadil děj do Olomouce a jejího okolí. Hanáckou vesnici Štěpánov sice filmaři nahradili podobnou obcí nedaleko Prahy, olomoucké reálie ale tvoří důležitou kulisu filmu.


Reflex.CZ   10. 12. 2014 Režisér Hřebejk o českých fašounech, sofistikovaném Stalinovi (Putinovi) a svých (ne)úspěších
Bývaly doby, kdy stačilo do programu napsat jeho jméno a kina měla na rok vystaráno. Nechodilo se na konkrétní tituly, ale prostě na Hřebejka. Dnes už Jan Hřebejk (47) za jistotu neplatí. Někdo má za to, že sám sebe zdevalvoval. Že se z něj stal rutinér, který při tempu jeden kousek ročně nemá šanci hledět na kvalitu. Myslela jsem si to i já. „Jen z toho, že člověk hodně točí, ale chyby nevznikají, přísahám, že ne,” oponuje ale známý režisér v rozhovoru, který vychází v novém Reflexu.


Hradecké noviny   18. 11. 2014 Jan Hřebejk: "Vůbec mi nevadí přízvuk, to Svěrák ho nesnáší"
Hradec Králové /FOTO/ - Nejen o tom, jaký je režisér, vyprávěl Jan Hřebejk na filmovém festivalu Cinema Open.

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 1. 4. 2015 Svátek má Hugo
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz