Jan Hřebejk > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Vystoupení    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

Lidovky.cz   29. 9. 2014 Výstava představí život a dílo nestárnoucí pěvkyně Soni Červené
Více než stovka velkoformátových fotografií, připomínající životní příběh a role operní pěvkyně a herečky Soni Červené, bude k vidění od 2. do 31. října v Galerii Novoměstské radnice v Praze Multimediální výstava připomene osobní i profesní pouť umělkyně od první poloviny 20. století.Další články k tématu:Premiéru hry 1914 završilo ocenění režiséra Wilsona ministremChystaná inscenace Roberta Wilsona nazvaná 1914 je inspirovaná ŠvejkemOrchestr Berg shání dobrovolníky s metronomyDiváci tleskali, kritici si od Věci Makropulos drželi odstup Jan Hřebejk v kinech představí operu o Miladě HorákovéZvítězí Červená, Havlová, či Stivínová?


Bleskovky.sk   6. 9. 2014 Zoznámte sa, Jan Hřebejk: Majster stojaci za kultovými Pelíškami
PRAHA - Česká kinematografia nás za posledných dvadsať rokov potešila množstvom kvalitných titulov. Medzi mená zásobujúce nás nápaditými snímkami patrí aj český režisér, ktorému môže filmová obec ďakovať aj za kultové Pelíšky. Prečítajte si s nami príbeh Jana Hřebejka!


Kultura.iHNed.cz   31. 7. 2014 Dva seriály už má natočené. Teď Hřebejka čekají čtyři filmy, přemýšlí i nad pátým
V nebývalém tvůrčím shonu se letos ocitl nejpopulárnější český režisér Jan Hřebejk. Sotva dokončil dva seriály, které budou mít premiéru letos na podzim, už chystá filmovou trilogii Zahradnictví a snímek Učitelka. Přemýšlí i nad filmem s dětskými protagonisty.


kultura.sme.sk   27. 7. 2014 Tri ženy v chlapskom prostredí
Režisér Jan Hřebejk novým filmom nesebecky upozornil na skvelú divadelnú hru.


Reflex.CZ   19. 7. 2014 Jan Hřebejk: V mých filmech je někdy lepší hudba než film sám
Na hudebním festivalu Colours of Ostrava má Reflex již tradičně svojí diskusní scénu a nejinak je tomu i letos. Pozvání na první besedu přijal režisér Jan Hřebejk, o hudbě a filmu si s ním povídal Milan Tesař.


Kultura na Českém rozhlase   7. 7. 2014 Jan Hřebejk o zfilmované hře Zakázané uvolnění: Chtěl jsem zachytit divadelní energii
Proč režisér Jan Hřebejk rád převádí divadelní hry do filmové podoby? "Do divadla tolik lidí nepřijde a já věřím tomu, že díky filmu se k nim představení více dostane," říká Jan Hřebejk, který nově zfilmoval divadelní hru Petra Kolečka Zakázané uvolnění. "Původních komedií, které mají takový šarm, je velmi málo," vysvětluje režisér v mobilním studiu Radiožurnálu v Karlových Varech.


E-region.cz   13. 6. 2014 Červnové akce kadaňského kina
Dvě besedy s tvůrci filmů chystá na červen kadaňské kino Hvězda. Diskutovat můžete o novém českém filmu Cesta ven, který přijede představit herec a romský preventista. Pro projekci Zakázaného uvolnění 17. června navštíví Kadaň režisér Jan Hřebejk.


Lidovky.cz   8. 6. 2014 Zakázané uvolnění: Hřebejkova letní komedie honí mnoho zajíců najednou
V uplynulých pěti letech režisér Jan Hřebejk přesvědčivě dokázal, že nehodlá zůstat etablovaným tvůrcem"hřejivých" tragikomedií. Ze spolupráce s Petrem Jarchovským se zrodila volná dramatická trilogie Kawasakiho růže, Nevinnost a Líbánky, založená na hříších z minulosti, které dostihnou své zcyničtělé pachatele. Svého pravidelného spolupracovníka Jarchovského nyní "zradil" v Zakázaném uvolnění, na kterém spolupracoval s Petrem Kolečkem. Jejich společná komedie ve skutečnosti není žádná legrace. Další články k tématu:S dětmi se mi točí snáz než s divadelními herci, říká HřebejkVstřícná předposranost je věčný problém, říká režisér HřebejkNové české filmy? Portrét Olmerové, Hřebejkova Učitelka i Špačkova MístaHřebejk chystá komedii Zakázané uvolnění. Podívejte se na ukázkuMilostné trable podle Hřebejka. Seriál Až po uši spustí HBO na podzim


Novinky.cz - kultura   6. 6. 2014 Hřebejk: Dělat letní komedii není jednoduché
Jan Hřebejk vstoupil do kin s komedií Zakázané uvolnění, která vznikla podle divadelní hry Petra Kolečka. O genezi filmu a výběru herců si povídal s Novinkami.


Čt24 - kultura   5. 6. 2014 Filmové premiéry: rakovina, mrtvola, emzáci. Uvolnit se zakázáno!
Pět ženáčů si zřídí "klubovnu" pro aktivity, o nichž žena vědět nemusí. Jednou ráno ale najdou ve svém Loftě zavražděnou mladou ženu. Že vám to něco připomíná? Správně, jde o nizozemský remake stejnojmenného belgického filmu z roku 2008. Déj? vu zažijí diváci i Na hraně zítřka, před mimozemšťany totiž už planetu zachraňoval kdekdo, teď proti nim tasí outsider Tom Cruise. Dávku slzopudnosti obstará tento týden v kinech snímek Hvězdy nám nepřály o lásce dvou teenagerů bojujících s rakovinou. A český díl zaručí Jan Hřebejk, který neporušuje tradici jedné premiéry ročně. Letní vztahová komedie slibuje únos nevěsty, hokej a Zakázané uvolnění.

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 1. 10. 2014 Svátek má Igor
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz