Jan Hřebejk > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

Čt24 - kultura   27. 6. 2016 Hřebejk a Jarchovský začali natáčet „nové Pelíšky“
Režisér Jan Hřebejk začal natáčet výpravnou filmovou trilogii Zahradnictví. Rodinná sága vyprávěná ve třech samostatných kinofilmech časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky a vychází ze života rodiny scénáristy Petra Jarchovského. Premiéry všech tří filmů by se měly uskutečnit v roce 2017. Koproducentem je také České televize.


České noviny - Kultura   27. 6. 2016 Režisér Jan Hřebejk začal natáčet trilogii Zahradnictví
Praha - Režisér Jan Hřebejk začal natáčet výpravnou filmovou trilogii Zahradnictví. Rodinná sága vyprávěná ve třech samostatných kinofilmech časově předchází oblíbenému snímku...


FiftyFifty -- společenský magazín   9. 6. 2016 Hřebejk a Jarchovský dokončili Učitelku. Premiéra na MFF ve Varech
Autorská dvojice scenárista Petr Jarchovský a režisér Jan Hřebejk se v rámci filmu Učitelka poprvé spojila s mladou producentskou společností Offside Men producenta Ondřeje Zimy a režiséra Jana Prušinovského, která má na kontě seriál Čtvrtá hvězda a film Kobry a užovky.


Aktuálně - Kultura   2. 6. 2016 Hřebejkův nový film se vrací do normalizace. Učitelka bude bojovat o Křišťálový globus ve Varech
Autorská dvojice Petr Jarchovský a Jan Hřebejk uvede na filmovém festivalu v Karlových Varech svůj nový film Učitelka. Příběh o pedagožce z 80. let, která zneužívá svého postavení a manipuluje prostřednictvím svých žáků s jejich rodiči, bude uveden v hlavní karlovarské soutěži. „Každý dospělý, a většina dětí, zažil situaci, kdy cítil, že to, co je zrovna momentálně výhodné, je zároveň nesprávné. A naopak, že zachovat se podle svědomí anebo jen dobrého vychování může být nebezpečné anebo jen krajně nevýhodné. Proto tomuto příběhu může porozumět každý,“ říká režisér Jan Hřebejk. V hlavní roli se představí slovenská herečka Zuzana Mauréry.


Cinepur: Články   31. 5. 2016 V Karlových Varech bude soutěžit Hřebejk, Němec i Hajdu
Novinka / RedakcePokud loni do soutěžního programu karlovarského festivalu výrazně zasáhli mladí čeští filmaři, letos zde budou domácí kinematografii zastupovat především režisérské stálice. Svůj šestnáctý celovečerní snímek Učitelka představí v Hlavní soutěži Jan Hřebejk. Film, který režisér nazval "Pupendem bez humoru", je dramatem o patologické manipulativnosti, odehrávajícím se v době normalizace. Ve slovensko-české koprodukci, natočené podle scénáře Petra Jarchovského, hrají Zuzana Mauréry, Martin Havelka nebo Ondřej Malý. O Křišťálový globus se tento rok utká také poslední film Jana Němce Vlk z Královských Vinohrad, který po...


Čt24 - kultura   31. 5. 2016 Ve Varech se střetne Hřebejkova Učitelka s Němcovým Vlkem
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary přijal do hlavní soutěže dva české filmy. Oba vznikly v koprodukci České televize. Ve světové premiéře bude uveden autobiografický Vlk z Královských Vinohrad zesnulého režiséra a scenáristy Jana Němce a drama z 80. let Učitelka, která je dalším titulem z autorské dílny Jan Hřebejk – Petr Jarchovský.


Novinky.cz   25. 4. 2016 RECENZE: Hravý přístup zachránil detektivku
Pět mrtvých psů neboli třetí minisérii Detektivů od Nejsvětější Trojice, kterou odvysílala Česká televize, dokázal režisér Jan Hřebejk udržet v žánru detektivky a vyhnout se pastem z předlohy Michala Sýkory, díky nimž se příběh mohl klidně proměnit v omšelou nudu prokládanou nechtěně směšnými okamžiky.


Aktuálně - Kultura   9. 4. 2016 Hřebejkovi se nová řada Detektivů od Nejsvětější Trojice povedla. Prim hrají korupce a Voříšková
Novému detektivnímu seriálu Pět mrtvých psů, který pro Českou televizi natočil Jan Hřebejk, se konečně podařilo usadit postavy do správných křesel. Mezi hrdiny v seriálu vznikají opravdu životné vztahy, k nimž nahrávaly už motivy z předchozích Modrých stínů.


Čt24 - kultura   8. 4. 2016 Hřebejk najde Pět mrtvých psů. A vrátí se k Pelíškům
Spletitý příběh nelegálního kšeftování se zvířaty a s ním souvisejících vražd je třetím případem „detektivů od Nejsvětější trojice“. Po temných Modrých stínech Viktora Tauše se režie další třídílné minisérie opět ujal Jan Hřebejk. Pět mrtvých psů začne ČT1 vysílat v neděli 10. dubna ve 20:00.


Aktuálně - Domácí   11. 2. 2016 Agrese a netolerance musí přestat, české kluby i školy se bouří proti útoku na Kliniku
Útok odsoudily také osobnosti veřejného života jako Jan Hřebejk nebo David Matásek.

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 27. 6. 2016 Svátek má Ladislav
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz