Jan Hřebejk > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Vystoupení    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

Kultura na Českém rozhlase   8. 2. 2017 Jak vypadalo československé školství na začátku 80. let? Hřebejk s Jarchovským se vrátili na scénu s filmem Učitelka
V roce 2016 se do kin vrátil Jan Hřebejk s filmem Učitelka a hned bylo jasné, že jde o úspěšný návrat. Film měl premiéru na filmovém festivalu v Karlových Varech a v lednu se dostal do výběru festivalů v americkém Palm Springs a italském Terstu. Česká filmová a televizní akademie ho do soutěže o Českého lva poslala s devíti nominacemi. Mimo jiné v kategoriích Nejlepší film, režie, scénář i Nejlepší ženský herecký výkon.


Denik.cz - Kultura   30. 1. 2017 Filmová Trilogie Zahradnictví odtajnila další záběry
Praha /VIDEO/ - Režisér Jan Hřebejk dotočil všechny tři části trilogie Zahradnictví na konci roku 2016, a protože průběžně pracoval i na střihu, mohou se diváci těšit na první film už na konci dubna!


Lidovky.cz   23. 1. 2017 HBO chystá druhou řadu Hřebejkova seriálu Až po uši
Televizní stanice HBO začala natáčet druhou řadu romantického seriálu Až po uši. Režie se stejně jako v první sérii ujal Jan Hřebejk, za kamerou bude opět Asen Šopov. V pondělí to oznámila mluvčí společnosti HBO Europe Pavla Brožková.Další články k tématu:Pustina v pražských ulicích. HBO vyzývá diváky k hledání Míši v guerillové kampaniHBO přichází s novým dramatem. Pustina je místo, kde můžete přijít o všechnoKarel Roden se vrátí jako psychoterapeut. Vzniká třetí série Terapie v produkci HBOHřebejkova Učitelka míří na festivaly do Palm Springs a Terstu


iDnes - revue   22. 1. 2017 Antonio, Čtvrtníčková a Grossová patří mezi šikovný herecký potěr
Dětské naděje českého filmu jako Filip Antonio (13) nebo Natálie Grossová (13) mají našlápnuto na hvězdnou kariéru. Jaká jsou úskalí natáčení s „hereckým potěrem“ prozradil pro týdeník 5plus2 režisér Jan Hřebejk (49). A kdo byli jeho oblíbení dětští herci minulosti?Další články k tématu:Filip Antonio: Líbilo by se mi, kdybych byl tak dobrý jako Tomáš HolýVěřím, že se na mě tatínek kouká z nebe, říká Natálie GrossováAnna Čtvrtníčková: Jsem normální, jen se občas objevím v kině


Čt24 - kultura   4. 1. 2017 Natáčení Zahradnictví „šlo do kytek“. Do kin se Hřebejkova trilogie dostane tento rok
Režisér Jan Hřebejk definitivně skončil se Zahradnictvím. Nová filmová trilogie dějově předchází oblíbeným Pelíškům, scénář opět napsal Petr Jarchovský podle osudů své rodiny. V kinech se výpravné snímky s podtituly Rodinný přítel, Dezertér a Nápadník začnou promítat na jaře.


Denik.cz - Kultura   3. 1. 2017 Režisér Jan Hřebejk dotočil trilogii Zahradnictví
Praha - Jan Hřebejk dotočil filmovou trilogii Zahradnictví, první snímek Rodinný přítel přijde do kin 27. dubna. Poslední klapka projektu, na kterém režisér spolupracoval se scenáristou Petrem Jarchovským, se ozvala pár dní před koncem roku v pražských Bohnicích, oznámil v úterý mluvčí projektu Petr Slavík.


České noviny - Kultura   3. 1. 2017 Režisér Jan Hřebejk dotočil trilogii Zahradnictví
Praha - Jan Hřebejk dotočil filmovou trilogii Zahradnictví, první snímek Rodinný přítel přijde do kin 27. dubna. Poslední klapka projektu, na kterém režisér spolupracoval se scenáristou...


Čt24 - kultura   9. 12. 2016 Sedmdesát let FAMU oslaví ČT s Hřebejkem, Najbrtem i Vorlem
Věra Chytilová, Miloš Forman, Jan Hřebejk nebo Zdeněk Troška. Ti všichni prošli sítem Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění v Praze. Sedmdesáté výročí jedné z nejstarších filmových fakult na světě mohou diváci ČT oslavit v téměř čtyřhodinovém unikátním pásmu FAMU 70 v sobotu 10. prosince od 20:20 na ČT art.


Denik.cz - Kultura   7. 12. 2016 Režisér Hřebejk natočí rodinnou ságu, předchází Pelíškům
Ústecký kraj - Režisér Jan Hřebejk dokončuje natáčení trilogie Zahradnictví. Ta dějově předchází slavným Pelíškům, její části se budou točit také v Žatci. Ve městě se má natáčet v sobotu 10. a neděli 11. prosince.


Čt24 - kultura   7. 12. 2016 „Chcete vidět něco opravdu moc krásnýho?“ V Hřebejkově Zahradnictví vyrostl první teaser
Filmová trilogie, jejíž čtvrtý díl už znáte. Těmito slovy poutají režisér Jan Hřebejk a scenárista Petr Jarchovský na trojfilm Zahradnictví, který dějově předchází jejich společnému snímku Pelíšky. Sleduje příběhy rozvětvené rodiny, inspirované opět Jarchovského rodinnou historií, v letech 1939 až 1959. Jaké osudy na hlavní hrdiny čekají, napovídá první teaser. Kina postupně uvedou trilogii během roku 2017.

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 22. 2. 2017 Svátek má Petr
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz