Jan Teplý > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Vystoupení    Zprávy    


Zprávy


Aha!   27. 5. 2017 Hvězda Temného Kraje Teplý (40): Prokletí slavného příjmení!
Po otci Janu Teplém (†75) nezdědil jen známé jméno, které mu občas bylo přítěží, ale také herecký talent. Skutečné štěstí ale Jan Teplý mladší (40) alias kriminalista Vojta Coufal z nedávno vysílaného primáckého seriálu Temný Kraj nachází mimo divadelní prkna nebo televizní kameru. Jsou jím jeho dvě dcery – čtyřletá Emilka a sedmiletá Evelínka. A samozřejmě partnerka, herečka Michaela Badinková (38).


Denik.cz - Kultura   13. 12. 2016 Palmovka uvede 16. prosince Noru v režii Jana Nebeského
Praha - Jan Teplý a Tereza Dočkalová se objeví v hlavních rolích dramatu Henrika Ibsena Nora s podtitulem Domeček pro panenky. Představení v pražském Divadle pod Palmovkou připravuje režisér Jan Nebeský. Premiéra bude 16. prosince.


Denik.cz - Kultura   25. 2. 2016 Divadlo pod Palmovkou uvede inscenaci Laskavé bohyně
Praha – Pražské Divadlo pod Palmovkou uvede adaptaci románu amerického spisovatele Jonathana Littella Laskavé bohyně. Na inscenaci se podílejí režisér a ředitel libeňské scény Michal Lang a dramaturgyně Iva Klestilová. V hlavní roli se představí Jan Teplý, poprvé při premiéře 26. února. Další role ztvární například Ondřej Volejník, Ondřej Veselý, Tereza Dočkalová, Zdeněk Kupka, Zuzana Slavíková a Martin Hruška.


Denik.cz - Kultura   3. 12. 2014 Herec Jan Teplý: Lidé jako Jago z Othella jsou i nyní velmi nebezpeční
Praha /ROZHOVOR/ - Herce Jana Teplého znají televizní diváci v současnosti především ze seriálu Ulice, zahrál si také ve všech řadách seriálu Zdivočelá země nebo v pokračování seriálu Expozitura. Od roku 1998 je ve stálém angažmá v pražském Divadle pod Palmovkou.


iDnes - revue   29. 7. 2011 Přítel mi porod doma nezatrhl, říká herečka Michaela Badinková
Jednatřicetiletá herečka Michaela Badinková je maminkou roční Evelíny. Přestože zvažovala i porod doma, nakonec si to rozmyslela. Není však pravda, že by jí to přítel, herec Jan Teplý zakázal, jak psala některá média. Jednoduše se dohodli. Herečka však nevylučuje, že druhé dítě by porodila doma.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 23. 5. 2018 Svátek má Vladimír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz