fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Zprávy    

Další jména
Jaromír Smíd
Narozen
25. září 1970, Váhy
Třebíč, Československo
Profese
herec
Zemřel
15. listopadu 2017, 47 let
Česká republika
Web
IMDB


Nahradili zesnulého Doktora od jezera hrochů Šmída (†47)! Kdo ho vystřídal na plakátech?Nahradili zesnulého Doktora od jezera hrochů Šmída (†47)! Kdo ho vystřídal na plakátech?
Když loni v listopadu náhle zemřel herec Jaroslav Šmíd (†47), kterého proslavil...
18. 1.
Jaroslav Šmíd (†47) mladičký v Zapomnětlivém černokněžníkovi: Pak se přiznal, že je gayJaroslav Šmíd (†47) mladičký v Zapomnětlivém černokněžníkovi: Pak se přiznal, že je gay
Pohádka O zapomnětlivém černokněžníkovi sice není natolik známá a oblíbená jako...
28. 12. 2017
Prokletí Troškových komedií: Kdo všechno již není mezi námi?Prokletí Troškových komedií: Kdo všechno již není mezi námi?
Když náhle zemřel Jaroslav Šmíd (†47), hvězda filmu Doktor od jezera hrochů rež...
10. 12. 2017

Životopis - Jaroslav Šmíd uprav informace o osobnosti


Narodil se v Třebíči 25. září 1970, je tedy zrozenec Vah. Na výkon povolání se připravoval opravdu důkladně, kromě brněnské konzervatoře (1985–1989) vystudoval i pražskou DAMU (1989–1993). Po absolutoriu působil v Činoherním studiu v Ústí nad Labem a v divadle Labyrint Praha, kam se po rekonstrukci a návratu k původnímu jménu divadla (ano, je to Švandovo) vrátil. Diváci jej mohou znát zejména z reklam (na jistou polévku natočil jak „seriozní“ reklamu, tak její parodii pro Českou sodu), hrál však i v několika filmech. Jednu z nejvýznamnějších filmových rolí dostal v roce 1988, kdy v hlavní úloze ztvárnil mladíka Vojta ve slovenském filmu Vlakári. O tři roky později si po boku Karla Heřmánka, Uršuly Klukové anebo tehdy začínající Kláry Jandové zahrál jednu z hlavních rolí v pohádce O zapomnětlivém černokněžníkovi. Objevil se také v Životu na zámku, v Nemocnici na kraji města po dvaceti letech anebo Místu nahoře, jedněch z nejpopulárnějších seriálů poslední doby.

Diskuze - Jaroslav Šmíd


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 13. 12. 2018 Svátek má Lucie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz