Jiří Hrzán > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   >  

iDnes - zprávy   22. 11. 2019 Herec Jiří Hrzán má v Táboře sochu. Balancuje na zdi nad Jordánem
K nedožitým osmdesátinám odhalili v pátek odpoledne v Táboře sochu Jiřího Hrzána, známého herce a tamního rodáka. Bronzová plastika je na opěrné zdi Gymnázia Pierra de Coubertina nad Jordánem. Podařilo se tak završit snahy spolku Tábor sobě!, který o sochu usiloval od roku 2012.Další články k tématu:Socha herce Hrzána nakonec v Táboře bude, město přidá tři sta tisíc korunLidé z Tábora se skládají na sochu Jiřího Hrzána. Už jsou první návrhy


Blesk CZ   11. 11. 2019 Legendární Amfora slaví 45 let: Pochovali už tři jedenáctky včetně Gotta (†80)!
První zemřel v roce 1980 herec Jiří Hrzán (†41), zatím poslední je Karel Gott (†80), od jehož smrti uplynulo šest týdnů. Klub Amatérské fotbalové rarity, zkráceně AMFORA, slaví tento měsíc 45 let činnosti. Na koncertě 19. listopadu v pražské Hybernii vzdají slavnému čestnému výkopáři i dalším 32 zesnulým hold.


Blesk CZ   18. 9. 2019 Po Špinarové (†65) i Hrzán (†41)? Socha připomíná i důvod jeho tragické smrti!
Podivín, romantik, milovník žen a létání! Takový byl herec Jiří Hrzán (†41), který by se letos dožil 80 let, nebýt tragického pádu 22. září 1980. Zmíněné znaky jeho osobnosti se promítly i do právě dokončované bronzové sochy.


Reflex.CZ   30. 3. 2019 Jiří Hrzán: Život kaskadéra, rebela a skvělého herce ukončila předčasná symbolická smrt
"Neumím si sám sebe představit jako ctihodného dědečka s dlouhými vousy pokuřujícího dýmku na zápraží svého domku," napsal HEREC, REBEL A KASKADÉR JIŘÍ HRZÁN (30. března 1939 - 24. září 1980) pár let před svou tragickou, z dnešního pohledu romantickou smrtí. Spadl, když riskantně šplhal v noci po budově za ženou, kterou zrovna miloval. Bylo mu jedenačtyřicet, dnes by oslavil osmdesátiny.


Dáma.cz   22. 3. 2018 Jiří Hrzán: Milovníkovi žen věštila osud a smrt Helena Růžičková
Jiří Hrzán si dokázal život užívat naplno. Miloval krásné ženy, rád se bavil a měl zálibu v adrenalinu. Zbožňoval hlavně lezení ve výškách, což se mu nakonec stalo osudným. V příštím týdnu by mu bylo devětasedmdesát let.


Aha!   3. 12. 2017 Jiří Hrzán (†41): NEBUDE NIC! Žádná sláva ani uznání…
Sdružení nadšenců, které si říká Hrzán sobě slíbilo, že k nedožitým 75. narozeninám herce Jiřího Hrzána, nechá postavit sochu na jeho počest. Skutek ale “utek“, jak se říká, a tak za slavným rybníkem Jordán není dosud ani podstavec.


Aha!   25. 9. 2016 Záhadná smrt Jiřího Hrzána (†41): Všechno bylo jinak! Kdo měl prsty v jeho pádu!
Tak tohle je zvrat! Včera to bylo přesně 36 let, co po tragickém pádu z 18 metrů zemřel slavný herec Jiří Hrzán (†41). Celé ty roky všichni tvrdili, že před tragédii lezl po parapetu za svojí milenkou. Jenže režisér Juraj Herz (82) tento týden přišel s naprosto jinou verzí! Hvězda filmu Drahé tety a já se tehdy chtěla dostat k bývalé ženě.


Kultura na Českém rozhlase   22. 7. 2016 Myslel, že umí létat... Příběhy slavných: Jiří Hrzán
S Kamilem Halbichem a Kristýnou Frejovou v 5 samostatných audiích uvnitř článku.


Aha!   2. 3. 2016 Tajné fotografie slavných veselek: Melánie Vančurová a Jiří Hrzán
Tyhle fotky pro pamětníky by dneska už nevznikly. Většina aktérů již bohužel není mezi námi. Jiří Hrzán (†41), který by koncem března oslavil 77. narozeniny, si počátkem 70. let minulého století bral svou druhou ženu Olgu Hlavovou. Za svědka mu šli scenáristé Jiří Bednář (†72) a Jiří Melíšek (†83).


Denik.cz - Kultura   22. 9. 2015 Před 35 lety tragicky zahynul herec Jiří Hrzán
Praha - Tragická smrt ukončila před 30 lety 22. září 1980 život herce Jiřího Hrzána, který patřil k hvězdám pražského Činoherního klubu a jeho filmové a televizní role baví diváky dodnes. I když v divadle odehrál spoustu velkých postav, proslavily ho především komedie jako Svatba jako řemen, Pension pro svobodné pány, Pane, vy jste vdova!, Drahé tety a já nebo Slaměný klobouk. Dokázal ale zahrát i vážné postavy, o čemž svědčí například role Prcka ve válečném snímku Nebeští jezdci.

    1   |   2   |   3   |   4   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 12. 12. 2019 Svátek má Simona
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz