Jiří Štědroň > Zprávy


   Informace    Komentáře    Zprávy    


Zprávy


Blesk CZ   26. 12. 2013 Jiří Štědroň odhalil dávné tajemství: Na Popelku cpali Voborníkovou!
To je paradox. Evu Hruškovou (61) a Jiřího Štědroně (71) navěky spojila pohádka Popelka. Přitom skromnou dívku, která má šatník v oříšcích, Eva hrát vůbec nemusela!


Aha!   1. 12. 2013 Princ z Popelky Jiří Štědroň: Krásky na něj stály frontu!
Televizní černobílá Popelka z roku 1969 stojí tak trochu ve stínu populárnější verze s Libuškou Šafránkovou (60). Ale i ve starší verzi této pohádky se objevily nezapomenutelné postavy.  Jednou z nich je "princ" Jiří Štědroň (71), který se dosud objevuje před televizními kamerami.


Denik.cz - Kultura   21. 4. 2013 Herečka Petra Peterová: V Noci na Karlštejně jsme při šermu rozbili lustr
Ústí nad Labem /FOTOGALERIE/ - Na českou muzikálovou klasiku sází Severočeské divadlo (SDOB) u novinky Noc na Karlštejně, historické komedie podle slavného filmu Zdeňka Podskalského s hity Karla Svobody. Navíc tu hrají pražské, nejen muzikálové hvězdy Tereza Mátlová (královna), Míša Nosková a Tereza Aster Vágnerová (obě jako pážata), Radek Zima (Karel IV.) a Jiří Štědroň i Karel Hábl (Arnošt). Ceněný muzikál má druhou slavnostní premiéru 23. dubna.


Denik.cz - Kultura   1. 4. 2013 Velkým trumfem Severočeského divadla bude slavný muzikál Noc na Karlštejně
Ústí nad Labem /ROZHOVOR/  -Tereza Mátlová, rodák z Ústí Radek Zima, Michaela Nosková ze SuperStar, Jiří Štědroň z Ordinace 2, Josef Alois Náhlovský plus umělci ze Severočeského divadla (SDOB).  To jsou hvězdy ústeckého nastudování slavného muzikálu Noc na Karlštejně, který Severočeské divadlo v premiéře uvede 19. dubna od 19.00 v režii Martina Novotného.


Denik.cz - Kultura   21. 3. 2013 Jiří Štědroň: Návrat prince k Popelce přes Ordinaci (v Růžové zahradě)
Praha  - A nejen přes Ordinaci, ale i přes divadelní hru Jsme tým, tři knižní tituly, několik písní a divadelní prkna v Semaforu, v Ypsilonce a v divadle v Ústí nad Labem… Tím princem je zpěvák, herec a autor Jiří Štědroň. Kromě několika hitů tehdy tzv. „středního proudu" se do pamětí diváků zapsal jako princ  z prvního televizního zpracování Popelky – a k princi  z Popelky se po mnoha letech vrátil.


ČN - Styl   11. 11. 2012 Nadace Život umělce odměnila 35 osobností cenou Senior Prix
Praha - Nadace Život umělce dnes v Praze udělovala ocenění Senior Prix za celoživotní mistrovství. Získalo je 35 umělců starších 70 let. Mezi nimi klavírista a pedagog Petr Adamec, zpěvák a muzikant Antonín Gondolán, sbormistr a pedagog Lubomír Mátl, harfistka Renata Kodatová, zpěvák a skladatel Ivan Mládek, herečka Marie Tomášová, režisér Ladislav Vymětal, dramaturg a pianista Vladimír Truc, houslistka Libuše Bourková a zpěvák a herec Jiří Štědroň.


Blesk CZ   17. 5. 2012 Princ z Popelky slaví 70. Štědroň vypadá stále skvěle
Jak to jen ten Jiří Štědroň dělá? Zpěvák a herec, populární princ ze slavné černobílé Popelky, který slaví v těchto dnech sedmdesátku, vůbec nestárne. „Nedělám pro to nic. Ani se nijak zvlášť nešetřím,“ naráží Štědroň na svůj kolaps na tenisovém turnaji před třemi lety.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 24. 7. 2019 Svátek má Kristýna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz