Karel Smyczek > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   >  

Zlin.cz - informační server   26. 5. 2018 Zlín Film Fest: Sobota patří Otovi Hofmanovi, první republice i netradiční party ve Svitu
ZLÍN – Druhý den Zlín Film Festivalu je tematicky věnován scénáristovi a spisovateli Otu Hofmanovi u příležitosti 90. výročí od jeho narození. Premiéru bude mít dokument, který o něm natočil režisér Karel Smyczek, pozvala prostřednictvím serveru Zlin.cz mluvčí festivalu Kateřína Martykánová.


České noviny - Kultura   30. 5. 2017 Mourková a Smyczek mají svou hvězdu na zlínském chodníku slávy
Zlín - Svou hvězdu na chodníku slávy před zlínským Velkým kinem mají ode dneška herečka Pavlína Mourková a režisér Karel Smyczek. Odhalení dlaždic se jmény bývalých dětských filmových...


Denik.cz - Kultura   25. 5. 2017 Na Zlín Film Festival přijede Klára Issová, Karel Smyczek či Jiří Menzel
Bezmála 350 filmových snímků pro děti a mládež, animovanou tvorbu, studentské filmy, ale také workshopy, divadelní představení, koncerty či výstavy a celou řadu další zábavy nabídne letošní více než týdenní 57. Zlín Film Festival. Startuje už v pátek a po celý týden bude možné ve Zlíně potkat na vlastní oči celou řadu celebrit.


Aha!   11. 4. 2017 Mrtvý režisér Vyprávěj: Drsný vzkaz kamaráda!
V pouhých 47 letech vyhasl život režiséra Vyprávěj Martina Dolenského. Nadějný tvůrce, kterého Karel Smyczek (67) považoval za svého nástupce, zahynul ve čtvrtek 6. dubna pod koly nákladního automobilu!


Aha!   10. 4. 2017 Zemřel režisér (†47) oblíbeného seriálu! Příčiny tragické nehody zatím nejsou známé…
Martin Dolenský zemřel ve věku 47 let minulý čtvrtek. S Českou televizí spolupracoval například na seriálu Vyprávěj. Karel Smyczek ho považoval za svého nástupce.


Blesk CZ   10. 4. 2017 Tragicky zahynul režisér Vyprávěj Martin Dolenský (†47). „Aspoň už víš, jaký to je,“ vzkázal mu kamarád
Minulý čtvrtek při těžké autonehodě zemřel režisér Martin Dolenský! Bylo mu 47 let. Režisér, který spolupracoval s Českou televizí a jehož Karel Smyczek (67) považoval za svého nástupce.


Aha!   5. 4. 2015 Zákulisí seriálu Třetí patro: Režisér dohazoval herci vlastní dceru! Slaďouš Vaculík byl podivně zavodněný…
Na natáčení stále rád vzpomíná režisér Karel Smyczek (65), jednomu z herců dokonce nabízel svou dceru, a to má pouze jedinou!


Aha!   16. 2. 2014 Ve filmu "Jen tak si trochu písknout" podváděl John se scénářem!
Krádež píšťal vzácných varhan v pražském kostele, vyšetřování, rodičovská nepochopení, první dětské polibky i zrada kamaráda. Ve filmu Jen tak si trochu písknout (1980) je všechno o tom, jak si nerozumí svět dospělých a svět dětí. „Ukázali jsme tehdy, že něco jiného se dětem říká a přitom oni úplně něco jiného žijí,“ líčí po letech režisér Karel Smyczek (63).


ZÓNA - Netuctové filmy nejen na DVD   14. 11. 2013 Short Cuts
Česká televize zařadila do své DVD-edice Seriál šestidílnou adaptaci knihy Karla Poláčka Bylo nás pět (1994), kterou před dvaceti lety režíroval Karel Smyczek. Šest hodinových seriálových epizod je v obvyklém veřejnoprávním plýtvavém duchu uloženo na šesti discích, prodávaných v boxu za 600 Kč. Třídílná minisérie HBO Hořící keř (20...


Blesk CZ   4. 9. 2013 Zklamaný režisér Smyczek: Seriál za 100 milionů nikdo neuvidí?
Pět let režisér Karel Smyczek (63) točil seriál Špačkovi v síti času. Náklady 100 milionů korun a náročnými triky strčí do kapsy i Arabelu. Mnozí diváci ho ale neviděli!

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 17. 10. 2019 Svátek má Hedvika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz