Marcela Máchová > Zprávy


   Informace    Komentáře    Zprávy    


Zprávy


Berounský deník   23. 12. 2016 Těhotná Marcela s ročním synem stráví Vánoce v azylovém domě
Beroun - Marcela Machová se svým rok a půl velkým synem Raudelem prožije letošní Vánoce v berounském Azylovém domě pro matky s dětmi.


Blesk CZ   20. 2. 2015 Byla vám způsobena škoda a nevíte, zda máte právo na finanční odškodnění?
Co se vše skrývá pod termínem „pojištění odpovědnosti“? Rádi byste poznali všechny výhody této pojistky? Zajímá vás, jaké výše může dosahovat finanční odškodnění? Na vaše dotazy odpovídala Marcela Machová, specialistka z České asociace pojišťoven.


Blesk CZ   19. 2. 2015 Způsobil vám někdo škody a nevíte, jak se bránit? Na vše otázky odpovídala Marcela Machová z České asociace pojišťoven!
Už se vám někdy podařilo vytopit sousedy či omylem rozbít zboží v obchodě? Rádi byste věděli, na jaké škody se pojištění vztahuje nebo jaké sankce vás za ně mohou postihnout? Na tyto i další otázky týkající se pojištění odpovědnosti v občanském životě vám odpoví Marcela Machová, specialistka na pojištění odpovědnosti. Chat proběhl ve čtvrtek 19.2. od 13:00.  


Blesk CZ   19. 2. 2015 Způsobil vám někdo škody a nevíte, jak se bránit? Právě teď vám odpoví Marcela Machová z České asociace pojišťoven!
Už se vám někdy podařilo vytopit sousedy či omylem rozbít zboží v obchodě? Rádi byste věděli, na jaké škody se pojištění vztahuje nebo jaké sankce vás za ně mohou postihnout? Na tyto i další otázky týkající se pojištění odpovědnosti v občanském životě vám odpoví Marcela Machová, specialistka na pojištění odpovědnosti. Chat probíhá právě nyní a to až do 14:00!  


Blesk CZ   18. 2. 2015 Způsobil vám někdo škody? Víte, jaký máte nárok na odškodnění? Poradí vám Marcela Machová z České asociace pojišťoven.
Už se vám někdy podařilo vytopit sousedy či omylem rozbít zboží v obchodě? Rádi byste věděli, na jaké škody se pojištění vztahuje, nebo jaké sankce vás za ně mohou postihnout? Na tyto i další otázky týkající se pojištění odpovědnosti v občanském životě vám odpoví  Marcela Machová, specialistka na pojištění odpovědnosti. Chat proběhne ve čtvrtek 19.2. ve 13:00 na Blesk.cz!  


Topzine.cz   13. 2. 2012 Improvizační divadlo frčí. Komediomat konkuruje primácké Partičce
S improvizačními divadly se v poslední době roztrhl pytel. Zatímco v televizi exceluje Partička, republiku objíždí se svým vystoupením pětice herců s představením Komediomat. Můžete posoudit, kdo zvládá improvizaci líp. Komediomat je divadelní show, kde herci ve složení Roman Blumaier, Marcela Máchová, Jiří Kniha, Saša Stankov a Michal Dalecký předvádí svou pohotovost a invenci v [...]

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 21. 5. 2018 Svátek má Monika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz