Michal Hrůza > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Koncerty    Videa    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

Blesk CZ   26. 2. 2015 První rozhovor s Michalem Hrůzou: Zapomněl jsem, že mám dceru
Loni se zpěvák Michal Hrůza (43) podruhé narodil poté, co přežil těžké poranění mozku. Po několika týdnech v bezvědomí se probral a funguje téměř jako zdravý člověk. Trápí ho však hodně paměť. Když se probral, vůbec si například nepamatoval, že má druhou (tehdy tříměsíční) dceru. Znovu se pro něj narodila také ona…


Reflex.CZ   26. 2. 2015 První rozhovor Michala Hrůzy po brutálním napadení: Narození dcery jsem si nepamatoval
„Tohle je můj první rozhovor. Ještě nejsem úplně v pohodě, kdybych se přebreptnul, tak sorry…“ Michal Hrůza (43) se už za tři neděle, devatenáctého března, postaví s kytarou před publikum. Bude to první veřejné vystoupení od loňského července, kdy byl brutálně napaden dvěma mladíky. V umělém spánku poté strávil dvanáct dní.


Čt24 - kultura   7. 2. 2015 Na prvních příčkách Žebříku zatím visí Langerová s Klusem
Hudební server iReport.cz po roce opět udílí ceny v anketě Žebřík. Z lednového kola, v němž hlasovali fanoušci, vyplynulo, že největší podpory se zatím těší Aneta Langerová a Tomáš Klus. Dalšími favority jsou třeba Lenka Dusilová, Michal Hrůza, Slza, Xindl X a Vypsaná fiXa. Slavnostní vyhlášení proběhne v Plzni v kulturním centru DEPO2015. Moderátory večera budou Tomáš Hanák a Bára Poláková.


Denik.cz - Kultura   7. 2. 2015 Hlavními favority ceny Žebřík jsou Aneta Langerová a Tomáš Klus
Praha – Hlavními favority hudební ceny Žebřík, jejíž výsledky budou vyhlášeny 13. března v Plzni, jsou Aneta Langerová a Tomáš Klus. Získali po třech nominacích. Šance mají i Lenka Dusilová, Michal Hrůza, Slza, Xindl X či Vypsaná fixa. Informoval o tom ředitel cen Žebřík Jarda Hudec.


Novinky.cz   4. 2. 2015 Žebřík 2014: Favority Langerová a Klus
Po třech nominacích v anketě Žebřík 2014 Bacardi Music Awards získali Aneta Langerová a Tomáš Klus. Vyplývá to z lednového hlasování fanoušků. Oba získali nominace za svá loňská alba, za úspěšné skladby a byli nominováni i v kategorii zpěváků. Dvě želízka v ohni mají Lenka Dusilová, Michal Hrůza, Slza, Xindl X a Vypsaná fixa.


Čt24 - kultura   24. 1. 2015 Po noci a dni se Michal Hrůza vrací ke koncertování
Praha – Uplynulo osm měsíců od vážného zranění Michala Hrůzy a zpěvák se konečně vrací na koncertní pódia. Jeho turné ponese symbolický název Noc a Den Michala Hrůzy 2015, čímž odkazuje na své poslední nahrávky. První zastávkou bude 19. března pražské Fórum Karlín, celá kapela se pak vydá do dalších měst. Jako support se představí spřátelené kapely Mother's Angels a Lety mimo.


ŽENA-IN.cz   20. 1. 2015 Michal hrůza se po ůrazu vrací na pódia, čeká ho jarní turné
Michal Hrůza se po osmi měsících od úrazu vrací na koncertní pódia! „Návratové“ tour, které ponese symbolický název NOC a DEN MICHALA HRŮZY 2015, bude zahájeno v Praze 19. března 2015 ve Fóru Karlín. (346 slov)


Denik.cz - Kultura   19. 1. 2015 Michal Hrůza se s kapelou vrací na koncertní pódia
Praha – Jeden z nejúspěšnějších autorů současnosti, Michal Hrůza se po osmi měsících od úrazu vrací na koncertní pódia. „Návratové" turné, které ponese symbolický název Noc a Den Michala Hrůzy 2015, bude zahájeno 19. března ve Fóru Karlín v Praze. Poté Michal se svojí Kapelou Hrůzy vystoupí v dalších sedmi městech – v Karlových Varech (28. 3.), Olomouci (8. 4.), Opavě (10. 4.), Jihlavě (11. 4.), Liberci (15. 4.), Táboře (17. 4.) a Ústí nad Labem (18. 4.). Jako support se představí spřátelené kapely Mother´s Angels a Lety mimo. „Hudba je součástí mého životního štěstí a jsem rád, že se ke mně vrací," říká Michal Hrůza.


Lidovky.cz   18. 1. 2015 Michal Hrůza se vrátí na pódium. Vystoupí po osmi měsících od úrazu
Skladatel a zpěvák Michal Hrůza se po osmi měsících od úrazu, který utrpěl při konfliktu v Ostravě, vrátí na koncertní pódia. Turné se symbolickým názvem Noc a den Michala Hrůzy 2015 začne 19. března v pražském Fóru Karlín, poté navštíví se svojí Kapelou Hrůzy dalších sedm měst.Další články k tématu:Zpěvák Hrůza je po operaci v umělém spánku. Jeho stav zůstává vážnýJednoho z útočníků na zpěváka Hrůzu propustil soud z vazbyZpěváka Michala Hrůzu převezli z ostravské nemocnice do PrahyZpěvák Hrůza byl propuštěn do domácího léčení


Denik.cz   17. 1. 2015 Zpěvák Hrůza se po těžkém zranění vrátí opět na koncertní pódia
Praha  - Skladatel a zpěvák Michal Hrůza se po osmi měsících od úrazu, který utrpěl při konfliktu v Ostravě, vrátí na koncertní pódia. Turné se symbolickým názvem Noc a den Michala Hrůzy 2015 začne 19. března v pražském Fóru Karlín, poté navštíví se svojí Kapelou Hrůzy dalších sedm měst. Informovala o tom zpěvákova manažerka Martina Tůmová. Hrůzu loni v červenci těžce zranili dva muži. S krvácením do mozku a v bezvědomí skončil v ostravské městské nemocnici

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 2. 3. 2015 Svátek má Anežka
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz