fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    

Narozen
3. července 1981, Rak, 37 let
Profese
hudebník, herec


Muzikálový zpěvák Petr Kutheil bujaře oslavil 35. narozeniny: Striptýz a panáky zelené s Ujfalušim!Muzikálový zpěvák Petr Kutheil bujaře oslavil 35. narozeniny: Striptýz a panáky zelené s Ujfalušim!
Bez přítelkyně, ale za to s kamarády a kamarádkami dost divoce oslavil své 35. ...
16. 8. 2016
Nemyslí jen na sebe: Zpěváci i krásná modelka z dětského domova rozlévali vánoční polévku bezdomovcůmNemyslí jen na sebe: Zpěváci i krásná modelka z dětského domova rozlévali vánoční polévku bezdomovcům
I na Štědrý den si udělaly některé známé tváře čas na charitu. Zpěváci ...
24. 12. 2015
Takhle žije herec Petr Kutheil: Přestěhoval se kvůli kocouroviTakhle žije herec Petr Kutheil: Přestěhoval se kvůli kocourovi
V útulném bytě 2+k.k. v pražských Nuslích bydlí zpěvák Petr Kutheil (34) teprve...
26. 9. 2015

Životopis - Petr Kutheil uprav informace o osobnosti


Petr Kutheil je frontmanem kapely Votchi, se kterou si m.j. zahráli jako předskokani s legendami jako Deep Purple, Whitesnake, Uriah Heep nebo Nazareth. Studoval Konzervatoř Jaroslava Ježka, v současné době pokračuje ve studiu zpěvu u sólisty opery Národního divadla, prof. Z. Jankovského. Účinkoval v celé řadě muzikálů (Vlasy, Galileo, Hamlet, Jeckyl and Hyde, Lewron, Kladivo na čarodějnice, Ať žije rokenroll atd.), jako zpěvák spolupracoval např. s Danielem Landou, Jankem Ledeckým nebo Bohoušem Josefem.

Jako herec dále hostuje v několika činohrách Romeo a Julie/Romeo, Nebe na zemi/Jupiter, Noc na Karlštejně/Pešek, a má za sebou i několik filmových rolí (filmy Sčítej, Kvaska, pořad čt 22 a další). V současné době koncertuje se svou kapelu Votchi, hostuje v různých příležitostných projektech (Rock Stars band aj.) a také aktivně učí populární zpěv. Píše hudbu pro zpěváky a muzikál.

Diskuze - Petr Kutheil
Kapela

Myš a Maš


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 21. 2. 2019 Svátek má Lenka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz