fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    

Profese
režisér, scénárista, producent, kameraman
Web
IMDB


uprav informace o osobnosti

Diskuze - Phil Rosen



Filmy

   Název    Orig. název    Rok výroby    Hodnocení    

Režie - Phil Rosen
Across the Continent 1922
Alias: The Bad Man 1931
A Lost Lady 1934
A Man's Land 1932
Are All Men Alike? 1920
Arizona Terror 1931
Army Wives 1944
A Woman's Heart 1926
Beggars in Ermine 1934
Being Respectable 1924
Black Beauty 1933
Black Magic 1944
Born to Gamble 1935
Branded Men 1931
Bridge of Sighs 1936
Brilliant Marriage 1936
Burning Up Broadway 1928
California or Bust 1927
Call of the Jungle 1944
Captain Tugboat Annie 1945
Closed Gates 1927
Dangerous Corner 1934
Death Flies East 1935
Double Alibi 1940
Easy Money 1936
Ellis Island 1936
Ex-Champ 1939
Exquisite Sinner 1926
Extravagance 1930
Extravagance 1921
Forbidden Territory 1934
Forgotten Girls 1940
Handle with Care 1922
Heaven on Earth 1927
Hold the Press 1933
Charlie Chan in The Chinese Cat 194470%
Charlie Chan in the Secret Service 1944
Cheaters 1934
I Killed That Man 1941
It Could Happen to You! 1937
It Couldn't Have Happened - But It Did 1936
Jim Hanvey, Detective 1937
Kiss of Araby 1933
Klondike 1932
Lena Rivers 1932
Little Men 1934
Lotus Lady 1930
Lovers' Lane 1924
Man with Two Lives 1942
Marry the Girl 1928
Missing Evidence 1939
Missing Girls 1936
Modern Mothers 1928
Murder by Invitation 1941
Mystery of Marie Roget 1942
Paper Bullets 1941
Phantom of Chinatown 1940
Picture Brides 1934
Pretty Clothes 1927
Queen of the Yukon 1940
Range Law 1931
Red Dragon 1945
Return of the Ape Man 1944
Road to Happiness 1942
Roaring Timber 1937
Roar of the Press 1941
Salvation Jane 1927
Second Honeymoon 1930
Self Defense 1932
Shadows of Sing Sing 1933
Sins of the Fathers 1948
Spooks Run Wild 1941
Step by Step 1946
Stolen Pleasures 1927
Stranded 1927
Take the Stand 1934
Tango 1936
Texas Gun Fighter 1932
The Adorable Deceiver 1926
The Apache 1928
The Beachcomber 1915
The Bonded Woman 1922
The Branded Man 1928
The Bridge of Sighs 1925
The Calling of Dan Matthews 1935
The Cancelled Debt 1927
The Cisco Kid in Old New Mexico 1945
The Crooked Road 1940
The Cruel Truth 1927
The Deadly Game 1941
The Devil's Mate 1933
The Dramatic Life of Abraham Lincoln 1924
The Gay Buckaroo 1932
The Heart of a Siren 1925
The Jade Mask 1945
The Lure of Youth 1921
The Marines Are Here 1938
The Path She Chose 1920
The Peacock Fan 1929
The Phantom Broadcast 1933
The Phantom in the House 1929
The Pocatello Kid 1931
The President's Mystery 1936
The Rampant Age 1930
The Road to Divorce 1920
The Scarlet Clue 1945
The Secret of St. Ives 1949
The Shadow Returns 1946
The Sphinx 1933
The Strange Mr. Gregory 1945
The Two Gun Man 1931
The Vanishing Frontier 1932
The White Monkey 1925
The Woman Who Did Not Care 1927
The World's Champion 1922
The Young Rajah 1922
This Woman 1924
Three of a Kind 1936
Two Wise Maids 1937
Undressed 1928
Unwelcome Stranger 1935
Wandering Footsteps 1925
West of the Pecos 1934
Whistlin' Dan 1932
Wings Over the Pacific 1943
Woman in the Dark 1934
Worldly Goods 1930
You Can't Beat the Law 1943
Young Blood 1932
Youth on Parole 1937

Scénář - Phil Rosen
Extravagance 1930

Produkce - Phil Rosen
Missing Evidence 1939
Youth on Parole 1937

Kamera - Phil Rosen
A Little Brother of the Rich 1915
A Little Brother of the Rich 1919
A Wife's Sacrifice 1916
Blazing Love 1916
Blindness of Devotion 1915
Heart and Soul 1917
Her Greatest Love 1917
Romeo and Juliet 1916
Sin 1915
Tangled Lives 1917
The Brute Breaker 1919
The Clemenceau Case 1915
The Darling of Paris 1917
The Eternal Magdalene 1919
The Greatest Love 1920
The Green-Eyed Monster 1916
The Heart of Maryland 1915
The Kreutzer Sonata 1915
The Light Within 1918
The Littlest Rebel 1914
The Miracle Man 1919
The Soul of Broadway 1915
The Spreading Dawn 1917
The Tiger Woman 1917
The Two Orphans 1915
The Unfaithful Wife 1915
Under Crimson Skies 1920
Under Two Flags 1916


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Vzhledy:
    Vlastni
    Sobota 25. 10. 2014 Svátek má Beáta
    Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz