Richard Price > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy


iLITERATURA.CZ   28. 6. 2017 Soutěž o knihu R. Price "Sráči"
Ve spolupráci s nakladatelstvím Paseka jsme pro vás připravili letní soutěž o krimi bestseller Sráči od Richarda Price. Zapojte se a vyhrajte jeden ze tří výtisků.


iLITERATURA.CZ   27. 6. 2017 Price, Richard: Sráči
Thriller Richarda Price je v zásadě omezen na policejní sbor: odtud se rekrutují hrdinové, padouši a obecně postavy dosti nejednoznačné. Dvě hlavní linky se odehrávají na pozadí rutiny noční směny s mnoha banálními a zbytečnými, ale o to smutnějšími zločiny.


Literární noviny v síti   9. 6. 2017 Richard Price: Sráči
„Nejlepší krimi roku,“ prohlásil o té knize Stephen King. „Kniha, která se řítí jako metro tunelem,“ dodal Michael Connelly. A do třetice Dennis Lehane: „Velký americký román.“ Mezi nejlepší knihy roku zařadily román Richarda Pricea Washington Post a New York Times Book Review, knihy roku, Amazon.com a National Public Radio, list Los Angeles Times mu udělil výroční knižní cenu. V Německu se román stal vítězem žánrové ceny Deutscher Krimi Preis za rok 2016. Ovšem, jak podotkl v listu Chicago Tribune recenzent Lloyd Sachs, „tvrdit o Sráčích, že jsou obyčejná detektivka, je jako to samé tvrdit o Zločinu a trestu.“

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 14. 10. 2019 Svátek má Agáta
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz