Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   >  

iDnes - revue   17. 6. 2016 OBRAZEM: Jak vypadají Přátelé a jejich české hlasy po letech
Seriál Přátelé si diváci oblíbili i díky kvalitnímu českému dabingu. Při jménech Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross se některým automaticky vybaví Miriam Chytilová, Pavla Rychlá, Stanislava Jachnická, Petr Rychlý, Rostislav Čtvrtlík a Daniel Rous. Podívejte se, jak vypadají Přátelé po letech.Další články k tématu:Přátelé budou znovu spolu. Potkají se 12 let po skončení seriáluMatthew Perry se nezúčastní setkání s kolegy ze seriálu PřáteléOBRAZEM: Přátelé napořád. Hvězdy seriálu si hrají v nových projektechOBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Přátelé po letechOBRAZEM: Nakreslil byt Přátel i Homerův dům, komnat z Bradavic se bojí


Mediář.cz   18. 9. 2013 Studenti chtějí u zahraničních filmů v televizi místo dabingu titulky a původní znění
Čeští dabéři Přátel v roce 2004: zleva Petr Rychlý, Stanislava Jachnická, Miriam Chytilová, Daniel Rous, Rostislav Čtvrtlík, Pavla Rychlá. Foto: Profimedia.cz


Olomoucký den   9. 11. 2012 Rostislav Čtvrtlík má v Olomouci pamětní desku
Olomouc - Herec a dabér Rostislav Čtvrtlík má od pátku nedaleko hlavního nádraží v Olomouci pamětní desku. Tento olomoucký rodák by se 9. listopadu dožil devětačtyřiceti let, před rokem však podlehl rakovině.


Denik.cz - Kultura   8. 10. 2012 Rostislav Čtvrtlík, hlas Chandlera z Přátel, bude mít v Olomouci pamětní desku
Kladno, Olomouc /ROZHOVOR/ – Devětačtyřiceti let by se 9. listopadu dožil olomoucký rodák, herec a dabér Rostislav Čtvrtlík. V Olomouci mu při té příležitosti odhalí pamětní desku. Umělec, který se mimo jiné proslavil i jako hlas Chandlera ze seriálu Přátelé, podlehl zákeřné nemoci loni v březnu. Pamětní deska vzniká v kladenském ateliéru akademického sochaře Zdeňka Maniny.


Blesk CZ   14. 3. 2011 Pohřeb Čtvrtlíka (†47): Přišli Lábus i Navrátil
Herec a dabér Rostislav Čtvrtlík (†47), který před týdnem po dvanáctiletém boji podlehl rakovině, se dnes vydal na svou poslední cestu. Do Velké obřadní síně strašnického krematoria se s ním přišla rozloučit víc jak stovka herců a kolegů z dabingu.


SME ONLINE - Zahraničie   12. 3. 2011 Rostislav Čtvrtlík: Český hlas Chandlera z Priateľov
Českého divadelného a filmového herca obsadzovali v dabingových štúdiách pre jeho charizmatický hlas.


Blesk CZ   7. 3. 2011 Čtvrtlík: Opustil rodinu, aby ho neviděli umírat!
Herec a dabér Rostislav Čtvrtlík (†47) podlehl po dvanáctiletém boji rakovině. Prodělal celkem tři operace a v posledních letech žil sám. Rodinu raději opustil v domnění, že bude lepší, když ho neuvidí umírat.


Topzine.cz - Film a TV   7. 3. 2011 Zemřel hlas Chandlera z Přátel, dabér Rostislav Čtvrtlík
Po dlouhé a těžké nemoci v neděli nad ránem zemřel herec a dabér Rostislav Čtvrtlík. Dlouholetému členu pražského Divadla pod Palmovkou bylo pouhých 47 let. Herec trpěl nádorovým onemocněním, se kterým bojoval více než pět let, potvrdila Barbara Tůmová z Divadla pod Palmovkou, kde již od září předchozího roku kvůli nemoci nemohl působit. Rostislav Čtvrtlík se [...]


Super.cz   7. 3. 2011 Zemřel Rostislav Čtvrtlík - hlas Chandlera ze seriálu Přátelé
Po dlouhé nemoci zemřel v pouhých sedmačtyřiceti letech herec Rostislav Čtvrtlík. Dlouhou dobu bojoval s mozkovým nádorem.


Aha!   7. 3. 2011 Zemřel herec Rostislav Čtvrtlík: Zabil ho nádor na mozku!
V pouhých 47 letech včera ráno zemřel herec a dabér Rostislav Čtvrtlík. Ačkoliv podstoupil tři těžké operace mozkového nádoru a zdálo se, že se uzdraví, rakovině nakonec po dlouhých dvanácti letech boje podlehl.

    1   |   2   |   3   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 25. 5. 2018 Svátek má Viola
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz