Zdeněk Svěrák > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

iDnes - revue   10. 10. 2019 Khek Kubařová o tanečníkovi ze StarDance: Říkám mu teď pan Oceněný
Herečka Veronika Khek Kubařová (32) se může pochlubit, že ve StarDance bude tančit s držitelem Thálie. Její taneční partner Dominik Vodička (23) ji letos získal za nejlepší mužský výkon v kategorii tanec a pohybové divadlo v inscenaci Kytice, kterou pro Pražský komorní balet nastudoval Petr Zuska.Další články k tématu:Ve StarDance se s biatlonistkou a youtuberem utká pohádková princeznaOBRAZEM: Tanec místo ryb. S Vágnerem je desítka StarDance kompletníSoučasné intimní vztahy s přístroji mě děsí, říká Veronika Khek KubařováČestné divadelní ceny Thálie dostali Ladislav Mrkvička i Zdeněk Svěrák


Aktuálně - Kultura   5. 10. 2019 Beňačková, Svěrák, Mrkvička i Vojta Dyk. V Národním divadle se udělovaly Ceny Thálie
Poprvé byla udělena nová cena České akademie divadelníků za mimořádný přínos českému divadelnímu umění, dostal ji Zdeněk Svěrák.


Blesk CZ   5. 10. 2019 Předávání Thálií: Cenu získal Mrkvička, Dyk i Svěrák! Nechyběla řeč o Gottovi (†80)
Umělci z prken, která znamenají svět, měli v sobotu večer tak trochu předčasné Vánoce. V Národním divadle se rozdávaly ceny Thálie! Podle očekávání byl za celoživotní mistrovství oceněn herec Ladislav Mrkvička (80), který se při děkovné řeči omlouval za Parkinsona. Ocenění se ale dočkali i další legendární umělci, mezi něž se řadí i Zdeněk Svěrák (83). A řeč byla i o Karlu Gottovi (†80).


iDnes - zprávy   5. 10. 2019 Čestné divadelní ceny Thálie dostali Ladislav Mrkvička i Zdeněk Svěrák
V pražském Národním divadle se udílely divadelní ceny Thálie. Za celoživotní mistrovství je dostali herci Helena Kružíková a Ladislav Mrkvička, operní pěvkyně Gabriela Beňačková, tanečnice Zdenka Kratochvílová a v oboru muzikálu a operety Věra Vlková. Ocenění za přínos českému divadlu převzal Zdeněk Svěrák.Další články k tématu:Thálie se vrací v novém hávu. Šanci na cenu má Cina, Dyk i RašilovCeny Thálie musí pochopit, co se dnes v divadle děje, míní KepkaLadislav Mrkvička má Thálii jistou, favority jsou Jan Cina a Saša Rašilov


Blesk CZ   19. 9. 2019 Po smrti dvou Cimrmanů nová posila! Svěrák řekl, které herecké eso k nim nastupuje
Ansámbl Divadla Járy Cimrmana nyní prožívá hodně těžké časy. V červenci po nešťastném pádu ze schodů tragicky zemřel manažer divadla a herec Václav Kotek (†66), začátkem září odešla další hvězda s tímto divadlem spjatá, tedy herec Jaroslav Weigel (†88). Zdeněk Svěrák (83) nyní prozradil, kdo jim při hraní vypomůže!


Aktuálně - Kultura   4. 9. 2019 Paseka vydává výbor z textů Petra Šabacha, doplní je dosud nevydané povídky
Nakladatelství Paseka posílá Šabachovy knihy na trh v nové úpravě spolu s výborem, k němuž napsal předmluvu Zdeněk Svěrák.


Blesk CZ   29. 8. 2019 Jáchyme, hoď ho do stroje! slaví 45 let! Sobota dostal za natáčení 12 tisíc
Barrandov jim zamítl scénář, točit ale chtěli. A tak Ladislav Smoljak (†78), Zdeněk Svěrák (83) a Oldřich Lipský (†62) z nouze napsali komedii, která baví diváky už 45 let ode dne, kdy poprvé zazněl povel: Jáchyme, hoď ho do stroje!


iDnes - zprávy   6. 8. 2019 Zasloužil se o divadlo Járy Cimrmana, loučil se Svěrák se zesnulým Kotkem
Naplněné strašnické krematorium se rozloučilo s dlouholetým členem Divadla Járy Cimrmana Václavem Kotkem. „Díky za všechno, Vašku,“ zakončil svou smuteční řeč Zdeněk Svěrák. Herec a divadelní manažer zemřel 24. července ve svém domě v městysu Karlštejn po tragické nehodě. Bylo mu 66 let.Další články k tématu:Zemřel Václav Kotek z Divadla Járy Cimrmana. Nečekaná rána, říká SvěrákVáclav Kotek zemřel po nešťastném pádu ze schodů, pohřeb bude v úterý


Blesk CZ   6. 8. 2019 Vojta Kotek pohřbil tátu, cimrmanologa Václava (†66), který si srazil vaz! Co řekl Svěrák?
V pražském krematoriu ve Strašnicích se konal pohřeb Václava Kotka (†66), herce a manažera Divadla Járy Cimrmana, otce neméně populárního Vojty Kotka (31). Známý cimrmanolog zemřel 24. července po pádu ze schodů ve svém domě na Karlštejně. Podívejte se na záznam smutečního obřadu, na kterém rozesmíval Zdeněk Svěrák (83)!


Reflex.CZ   12. 6. 2019 Zdeněk Svěrák: Se svým národem si moc nerozumím
Na rozhovor se Zdeňekm Svěrákem (83) jsem se připravoval asi čtyřicet let. Někdy od chvíle, kdy jsem viděl jako kluk snímek Jáchyme, hoď ho do stroje! a nešlo mi do hlavy, jak dokázalo auto, které nikdo neřídil, prorazit zábradlí a spadnout z mostu. Anebo jak se Smoljakem dostali v Nejisté sezóně před kameru vrchního cenzora českého filmu Ludvíka Tomana. Během let mě pak napadaly další otázky související se všemi těmi filmy a divadly, jež se mi neodvratně zaťaly do života. Když teď sedí proti mně, nepoložím mu žádnou z nich. A stejně to stojí za to. Začneme tím, že objednám dvě piva a on mi napíše věnování do své poslední knížky. Jmenuje se Strážce nádrže.

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 19. 10. 2019 Svátek má Michaela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz