fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 196 hlasů
7.6 10 196
seriál / thriller Velká Británie, , 180 min., 2 díly
Appropriate Adult

Režie:
Ukázka
00:53Strašidelný psychologický thriller natočený podle skutečného příběhu gloucesterského sériového vraha jménem Fred West. Film se soustředí na události mezi Fredovým zatčením v roce 1994 a jeho sebevraždou ve vězení na Nový rok 1995.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Rozhodne viac, ako len priemerný snímok, určený najmä pre trpezlivého diváka, ktorého skôr ako akcia či tajomno mnohých thrillerov, zaujíma samotný spôsob kontaktu či vedenia výsluchu s páchateľom. Ten navyše (ako v reále!!), neustále mení svoje výpovede, aby zmiatol nie len vyšetrovateľov, no najmä svoju pridelenú "opatrovníčku" v procese. Ja osobne som veľmi spokojný, lebo som dostal presne to, čo som chcel. Z podaktorých komentárov rôznych užívateľov som mal dojem, akoby neodhadli skutočnú úlohu a podstatu samotného filmu: "Vrahova důvěrnice". Je absolútnym nezmyslom poukazovať na mínusy v scenári, ako poznanie identity vraha hneď od úvodu. Už z obsahu je predsa jasné, o čom tento film je, pričom odkrývanie identity zabijaka URČITE nebolo jeho úlohou. Forma KOMUNIKÁCIE - to je podstata tohto filmu. Nie vidličky a nože. Moje samotné hodnotenie je mierne nadhodnotené, no musím "vyrovnať" určité, nezmyselne udelené skóre od užívateľov, ktorí vo všeobecnosti nevedia čítať, tobôž medzi riadkami ...
Všechny komentáře k seriálu 2+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Vrahova důvěrnice

Dramatizace unikátního pohledu na právní systém Velké Británie. Titul filmu (v originále Appropriate Adult - Vhodný dospělý) odkazuje na osobu, která doprovází dítě nebo jinak zranitelnou osobu během policejního vyšetřování. Tato osoba dohlíží na to, aby byla dodržena práva během výslechu. Není-li tato osoba k dispozici - například rodič, opatrovník nebo člen rodiny - může být pro daný úkol najatý civilní dobrovolník. To se stalo v případě Freda Westa, jenž byl v roce 1994 zadržen pro podezření z vraždy a který se nakonec přiznal k téměř tuctu vražd, přičemž ty nejstarší sahaly až do roku 1970. Tento film vypráví neuvěřitelný příběh Janet Leach, hospodyně z Gloucesteru, jež hrála klíčovou roli v odhalení zločinů Freda a Rosemary Westových. Snímek se soustředí na události mezi Fredovým zatčením v roce 1994, jeho sebevraždou v roce 1995 a odsouzením Rosemary West. Fred se se vším svěřil Janet Leach, která vystupovala během jeho výslechu jako 'vhodný dospělý'. Emily Watson, dvakrát nominovaná na Oscara ztvárnila Janet Leach a Dominic West si po jejím boku zahrál Freda Westa.


Podobné seriály

Sherlock: Znamení tří
(Sherlock: The Sign of Three) Jsou úkoly, před nimiž zakolísá i samotný Sherlock Holmes. B...
dnes 22.05
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Taggart XXII (4)
Moc času nezbývá Skotská policie v boji se zločinem. Epizoda z britského kriminálního cyk...
dnes 23.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Pod černou vlajkou II (5)
Dělostřelecká příprava Souboj o zlato ze ztroskotané španělské lodi Urca de Lima pokračuj...
dnes 23.10
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 18. 8. 2019 Svátek má Helena
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz