SERIÁL: Arabela   díl: Rumburakova velká šance - (10. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    Seznam dílů    Podobné seriály    

85% 185 hlasů
8.5 10 185
seriál Německo,
< Předchozí díl10. z 13 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...ArchivXénii se v říši pohádek nepovede nastolit pořádek a tak se raději podívá do lidského světa. Děti s Petrem objeví říši pohádek pro dospělé a dostanou radu. Pani Müllerová na hradě řádí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Tak Arabelu jsem jako malá vážně měla ráda. Vždycky jsem už deset minut před začátkem seděla na gauči a čekala, než začne. Myslím, že dřív vždycky bývala v neděli a já se vždycky snažila si ji pořádně užít. Je moc pěkná, nápaditá a má zajímavý děj, který vás zaujme a možná i nadchne. Prostě moc pěkná pohádka, která stojí za zhlédnutí.
Všechny komentáře k seriálu 20+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Rumburakova velká šance

Na Rumburakově hradu vládne s rákoskou paní Müllerová a Pekota, Mekota i její manžel Blekota pěkně všechno umývají a utírají, aby bylo všude čisto. Někdo buší na vrata a k jejímu překvapení to je Petr s Honzíkem a Mařenkou. Ihned oba posadí k pianu a nutí je hrát, Petra zapojí do úklidu. Petr objeví tajnou komoru, odkud Rumburak vysílal. Objeví křišťálovou kouli a hned se do ní podívá, co dělá Arabela. Ta spolu s jeho matkou truchlí nad zmizením Petra a přidá se k nim i Pajda.V pohádkové říši jedí Xenie, Vilibald a královna jen konzervy, protože i kuchař je proměněný v auto. Princezna odmítá kohokoliv z poddaných proměnit zpět, ale napadne jí udělat si výlet do restaurace v lidském světě. Všichni přiletí do Parkhotelu a objednají si ta nejdražší jídla. Xenii padne do oka muž v kovbojském obleku a řekne Vilibaldovi, ať se jde převléknout do podobného kostýmu. Hodí mu prsten, ale princ ho nechytí. Prsten se zakutálí k zloději Fouskovi, který sedí u vedlejšího stolu. Ten ho obratně sebere, rychle zaplatí útratu a odejde. Do Parkhotelu dorazí i Rumburak a chce klíč od pokoje 111. Před panem Hermannem se vydává za svou manželku. Čaroděj jde kolem restaurace a všimne si královny, která spolu s Xenií a Vilibaldem hledá na podlaze ztracený prsten. Po číšníkovi vzkáže královně, že nějaká dáma na ní čeká u šatny. Tam uslyší, jak pan Hermann řekne šatnářce, jestli by nesehnala někoho na úklid k Majerům.Xenie nemá čím zaplatit a jde do šatny pro plášť, aby zmizela. Ten už tam ale není, protože ho má Rumburak. Xenie svede dluh na Vilibalda, který se raději nechá zavřít do vězení. Ježibaba se uvede u Majerů jako pomocnice. Na hradě mezitím manželka Blekotovi podstrojuje, protože si myslí, že převlečený Rumburak je jeho další nápadnice.


Podobné seriály

Cukrárna (4/13)
Třináctá komnata Všechno prasklo! Energická Iva Janžurová jako spasitelka cukrářky Veroni...
dnes 11.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Špinavá práce I (11)
Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se po kolena ve věcech, kter...
zítra 07.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Kouzelná školka
Pohádky a povídání pro nejmenší k podívání
zítra 08.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 26. 5. 2019 Svátek má Filip
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz