fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Seznam dílů    

73% 358 hlasů
7.3 10 358
akční / animovaný / dobrodružný / fantasy / krimi / rodinný / sci-fi, seriál USA, , 95 min., 3 série / 66 dílů
Batman: The Brave and the Bold
DVD od 7.10.2009 Magicbox

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...Ukázka
02:40Spolu s dalšími superhrdiny vydavatelství DC, Aquamanem, Plastic Manem, Modrým broukem a Tornadem, čelí Batman géniům zločinu, intergalaktickým podvodníkům a ďábelským diktátorům v dobrodružstvích za hranicemi našeho světa, která ho vedou skrz červí díru, do hlubin oceánů a do vánoční kampaně za potírání zločinu, jež ho postaví proti armádě hraček! Tato nová verze legendárního hrdiny kombinuje úžasného, sebejistého "Batse" (jak je známý mezi kamarády) s osudovým nebezpečím a strašlivými souboji a výsledkem je neuvěřitelné vzrušení, které si nesmíte nechat ujít!
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu V pořadí již čtvrtý román mladého českého spisovatele Petra H. Šlika by se dal nejlépe charakterizovat jako moderní společenský román ze současnosti.

Děj se odehrává v soudobé Praze a popisuje jeden den běžného života dvou hlavních protagonistů. Mladíka Petra, který životem bezcílně proplouvá co nejjednodušší cestou. Žije se svou matkou, v práci se snaží co nejsnadněji přežít a jeho hlavní zábavou je se pobavit s kamarády v hospodě nad půllitrem piva. Protipólem je mu samostatná Veronika, která má ráda svůj život pevně pod kontrolou, tvrdě buduje svou kariéru a ráda dělá věci tak, jak by se podle nejbližšího okolí dělat měly. Oba hrdinové nás provází svou každodenní všedností, odhalují nám návyky a rituály, ukazují sny a touhy, vypráví své nejsilnější zážitky. Pro Petra i Veroniku je tento den velmi zvláštní, protože na ně čekají překvapivé zprávy. Příběhy se odehrávají paralelně a s každou stránkou se zvyšuje čtenářovo napětí z očekávání, kdy se jejich cesty sejdou…

Chmurné úvahy o facebooku ho přirozenou cestou dovedly ještě dále. Jeho přátelé (ti skuteční z masa a krve) o něm říkali, že je samotář, o on se stále nemohl rozhodnout, jestli mají pravdu. Kdysi někde četl větu: „Buď mlč, nebo řekni něco lepšího něž mlčení,“ a tato věta se mu tak zalíbila, až se nakonec stala jakýmsi jeho programem.

Netradiční kniha se snaží zmapovat současnou situaci mladých „single“ jedinců. Snaží se nám co nejjednodušším a detailním popisem vykreslit zoufalou touhu po štěstí.
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 20. 6. 2019 Svátek má Květa
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz